19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
pokremon _ 06.01.2010 18:50  Лінк
Коли нарешті освіта у вишах стане стовідстково платною?
Катерина _ 04.01.2010 16:06  Лінк
Уважаемый Президент! Когда начнеться строительство моста Порт Крым - Порт Кавказ???
Андрій _ 21.12.2009 13:45  Лінк
Враховуючи розчарованість людей у "демократії" (певно найгірша з форм устрою держави) як такій, чи можливе повернення до природної нашій нації монархії з сильним лідером на чолі, щоб всю відповідальність він ніс персонально і була можливість спитати з нього за негативні явища в державобудуванні?

Дякую за відповідь!
Галина _ 04.03.2010 10:22  Лінк
Вас интересует, что происходит в регионах? Вы интересуетесть есть ли в регионах вода, тепло, электричество? Ходит ли городской транспорт?
Chubaka _ 25.02.2010 12:45  Лінк
Пане Янукович! Мене вже досить давно хвилювало таке питання: чи може бути президентом людина, яка не знає гімну країни, якою збирається керувати? Спостерігаючи за тим, як ви невпевнено ворушили губами під час інаугурації, намагаючись імітувати підспівування, я зрозумів, що це питання стосується вашого випадку.
Хотілося б дізнатися, чим викликана ваша зневага до українського гімну? Чи причиною цьому є ваша погана пам'ять, чи можливо ви не згодні з гімном по суті? Якщо ж я таки помилився, і ви знаєте гімн України, то чи не могли б ви його заспівати, адже він не гірший за тих пісень, що ви раніше виконували привселюдно?
Павло _ 17.02.2010 19:52  Лінк
Демократія – це закон і його суворе дотримання на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ, які є головним носієм демократії і влади, Ви в своїй передвиборчій кампанії обіцяли багато необхідних і правельних рішень, люди Вам повірили, але вже сьогодні Ваша політична сила не підтримала закон про підвищення соціальних стандартів, також, не підтримала закони про 10-ти ріічку та протидія хабарництву. Чому так? Адже всі ці законопроекти спрямовані на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ.
Можливо я помиляюся у визначенні і розумінні терміну "демократія", в такому разі скажіть , будь ласка, що означає демократія у Вашому розумінні?
Юрій _ 15.02.2010 14:19  Лінк
При Омельченко, не было колл-центра. Но можно было пожаловаться на ЖЭК и этого было достаточно, чтобы они зашевелились и наводили порядок.
Сейчас, пиши хоть президенту. В лучшем случае получите отписку. Операторы колл центра жалуются, что не могут повлиять на ситуацию. Тогда к кому еще обращаться, если администрация города не авторитет?
Почему же такое неуважение к людям и к им проблемам, что при нынешнем руководстве не реагируют на жалобы всего многоквартирного дома?
Зачем нужна такая администрация, которая не может держать власть в своих руках и управлять ЖЭКами и городом в целом?
Зачем нужен такой мэр, если он не адекватен и не в состоянии навести порядок в городе и чтобы все службы работали отлажено?
Киеву нужен управленец - хозяйственник, а не такое как сейчас!
Андрій _ 13.02.2010 00:51  Лінк
Однією з головних проблем сучасної української економіки є її надзвичайно висока енергоємність і при цьому критична залежність від імпорту нафти і газу. Яких конкретних заходів Ви збираєтеся вживати для того, щоб стимулювати інвестиції в енергоощадні технологїі в економіці? Як Ви збираєтеся реагувати на проблеми енергозалежності держави?
Леонид Михайлович _ 10.02.2010 09:17  Лінк
Скажите, пожалуйста, какой смысл для Вас имеют такие понятия, как Совесть и Честь?
По Вашему мнению, возможен ли в Украине Кодекс Чести для госслужащих и для народных депутатов. Как Вы считаете, какими должны быть последствия за его нарушение?
Что Вы лично намерены сделать для укрепления моральных и этических норм в украинской власти и в Украине?
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:54  Лінк
Пане Президент навіщо мені простому громадянину радіти і чекати Євро 2012 у Львові? Коли чітко вимальовується картина, що це все потрібно меру для піару на виборах 30 травня! Навіть коли вони збудують стадіон, аеропорт - розікравши астрономічні суми і набравши не підйомних для бюджету міста кредити, які в свою чергу теж розкрадуть - на трибунах будуть знову ті ж самі лиця(держслужбовців з сім`ями) бо квитки по 200-500 євро собі можуть дозволити 3-5% громадян!!!
Де і яка НАША вигода за такі великі НАШІ гроші???
Сергій _ 09.02.2010 21:14  Лінк
Чи буде знятий з посади Київський міський голова Леонід Чорновецький за систематичні порушення Конституциї України? Якщо "так" то коли? Якщо "ні" то чому?
Юрій _ 09.02.2010 17:52  Лінк
Пане Президент, чи готові Ви померти за свою Батьківщину (Україну) і за свій народ ?
Дякую.
Віталіно _ 07.02.2010 12:37  Лінк
Шановний Президенте, чи забороните Ви модераторам українських ВЕБ сайтів пропускати в Інтернет мережу тексти коментарів відвідувачів в яких вживаються мат, лайливі і образливі слова, тощо або не по суті змісту інформації ?
Олександр Чернівці _ 30.01.2010 15:43  Лінк
Пані/е президент. Чи плануйте ви допомагаті студентам, або їншим категорії населення, створити нову соціальну допомогу як у Франції що найменується як "CAF (Caisses d'Allocations Familiales)'' ця система дає допомогу на житло, на багатодітних сімей, та інші категорії. Наведу Приклад; коли арендуеш житло, для студента, то платимо по 300 євро за місяць, і ця організація повертає майже 70%, томущо студенту важко жити при малекій зарплати. Чи плануйте ви створити такі організації, і брати приклад цієї системи з Європи?
Виталий _ 30.01.2010 15:15  Лінк
Господин(жа) президент .. В период избирательной компании Вы говорили что ваши оппоненты довели стану до руин. Тем самым сделали народ Украины бедными. Так скажите пожалуйста кто теперь должен оплатить мой коммунальный долг ? За время вашего в той или иной степени прибывания при власти я потерял возможность оплачивать коммунальные услуги.Таких как я если не миллионы, то сотни тысяч точно. Предвидится ли амнистия по коммунальным долгам населения ? Спасибо.
Іван _ 18.01.2010 21:31  Лінк
Чи має право на життя в демократичній країні саме поняття "дочасне відкликання представника"?
Богдан _ 03.01.2010 12:44  Лінк
Доброго дня! Скажіть, якою ви бачите середню та вищу освіту?
Віктор Михайлов _ 02.01.2010 13:32  Лінк
Шановні кандидати у президенти України!
Скажіть будь ласка які гарантії ви даєте щодо виконання ваших програм і яку відповідальність згодні нести у разі її невиконання? Чи можна отримати графік виконання ваших програм та гарантії зняття з себе повноважень у разі його зриву? Як відомо дуже багато обіцянок що роздають кандидати у президенти, депутати тощо тільки і залишаються обіцянками. А на запитання «… чому не виконали?..» відповідь одна «… заважають…, але ж я так старався(лась)».
Буду дуже вдячний за чесну відповідь (якщо гіпотетично припустивши її можна отримати від політика).
Ф.Н. _ 29.12.2009 12:10  Лінк
Яку демократію передставляєте і який кінцевий результат переслідуєте
Віктор Орищак _ 27.12.2009 04:26  Лінк
Влада в руках подібна до вогню - можна зігрітись, можна і обпектися. Які шляхи загартування, щоб тримати владу в одних руках, чи може варто цей "вогонь" розподілити?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми