19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Степан _ 03.01.2010 22:32  Лінк
Шановна (ий) пані(е) Президент!
Коли Ви станете президентом, то так само будете виконувати свою передвиборну програму, як і виконувалили її до теперішнього часу, яку не виконали?
Гронин _ 02.01.2010 12:23  Лінк
Доки система влади в Україні буде сталінською системою влади номенклатури, що живе за парканом як в СРСР? Коли народ буде мати слово?
Олександер _ 01.01.2010 13:23  Лінк
Шановний пане президент.
В зв`язку з чим пожежні по охороні зони відчуження та обов`язкового відселення, працюючи вахтовим методом неотримали добових за 9 місяців 2008 року та 10 місяців 2009 року?
Vasyl _ 27.12.2009 00:34  Лінк
1)Vidnovyty Mashinobuduvanna
2)Remont i obsluga Gasotransportnoi sistemy tilky Ukr. cilami.
3)Visa dla Ukr. , VISA dla Zaxodu. EU.
4)Zaprocity volunteriv z USA, CANADA, Ausralia i td. Ukr. emigrantiv.
NE boiatis Ukr. emigrantiv.
5) Govoryty z Zaxodom i SXODOM na ;TI"
6) Niakyx Souziv ni z Zaxodom, NI z Cxodom.
7) Shlax Ukraine Shlax Svitzelad. (shveyzariyi)
Slava Ukraine.
Кузьменко Андрей Александрович _ 22.12.2009 12:39  Лінк
Здравствуйте!
Я практикующий психолог и для меня, как для специалиста очень важна эта тема.
Скажите, пожалуйста, планируются ли какие-нибудь программы на государственномуровне для популяризации психологии как науки так как службы помощи населению. Будет ли государство способствовать развитию психологической службы в регионах для населения или же программы для поддержки психологов в продвижении своей работы и своегодела? Заранее, спасибо...
Вікторія _ 26.02.2010 07:49  Лінк
Доброго ранку, пане Президенте!
Скажіть буть-ласка, коли молодим сім ям будуть видавати житло або хочаб якісь реальні кредити на квартитри???
Це питаня стоїть зараз дуже болісно у нашій сім ї, мабуть як і у багатьох інших!!!!!
Дякую, з нетерпінням чекаю на відповідь!
Тарас _ 24.02.2010 22:39  Лінк
В країнах заходу не знають і не розуміють, чому після закнічення терміну перебування на службі державних службовців (президентів, депутатів та інших) в України за ними залишаються квартири, дачі, будинки в елітних районах, цілі хутори і інше майно та звання!!!

Шановний п.Новий Президент, Ви готові це майно не віддавати всім посадовцям після закінчення їхнього служіння народу і не позбавляти державу майна рейдерським способом?
Олена _ 24.02.2010 16:42  Лінк
З історії держави та права відомо, що держава була створена для спрощення та впорядкування життя суспільства. На цей час громадяни України можуть розраховувати тільки на власні сили, які наячастіше направляються на боротьбу із державною машиною. Шановний президент, що Ви зробити для того, щоб слачені громадянами-жебраками податки не були розграбовані посадовцями, а хочь трошки спростили життя кожної окремої людини?
Варвара _ 24.02.2010 09:25  Лінк
Доброго дня. Віктор Федорович, скажіть будь-ласка, які заходи будуть реалізовані за для зміцнення нашої держави з погляду розуміння що таке Україна, хто такий українець? Зараз гостро стоїть проблема національної свідомості. На західній Україні існує думка, що вони це "Європа", а ми Україна, на сході, що вони це Росія. Які будуть ваші дії, щодо цієї ситуації?
Кенні _ 11.02.2010 20:47  Лінк
Пане Президенте!

Як Ви вважаєте, що краще - велика клізма чи сендвіч з лайном?
Дмитро _ 10.02.2010 16:51  Лінк
Шановний керівник держави! Мені 25 років, у мене дві вищі освіти, одна з них економічна. Але без досвіду роботи тебе ніхто не хоче брати на роботу. Скажіть будь ласка де набратися опиту щоб влаштуватися на нормальну роботу?
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:31  Лінк
Пане Президент підкажіть нам куди ділись гроші, які отримав уряд Юлії Тимошенко від продажу квот згідно Кіотського договору??? Адже ці гроші мали бути потрачені виключно на охорону довкілля!!!
Мханна Маан _ 08.02.2010 21:02  Лінк
что будет с иностранными студантами ??
Вова _ 04.02.2010 09:11  Лінк
Що ви зробите після виборів - будете намагатись виконати хоч частину своїх популістських передвиборчих зобов'язань із соціальних виплат (увімкнувши станок), чи подбаєте трохи про платіжний баланс, зниження дефіциту бюджету ?
Фёдор _ 22.01.2010 23:20  Лінк
когда-то наконец вы перестаните грабеть украину и станите действительно работать на благо её и её народа,всё надо вернуть государству всё то чем живут сейчас так называемые олиархи и их окружение,а поэтому страной должен править обин человек,придельно чист и безупречным прошлим и быть патриотом своей страни,а неприкрываясь речами продолжать грабить Украине нужен новый человек а его у нас нет попросите Путина пусть поуправляет украиной хотя-б годик.А всё должно вернуться государству -всё сах заводы все вы поняли кого я имею ввиду,вся промышленность как на востоке так и на западе всех олиархов к стенке всех,раду распустить пусть работают апараты сократить до минума,мвд-сократить Луценко на нары к уголовникам в камеру
Юрій _ 20.01.2010 02:23  Лінк
Чи буде збільшено пенсійний вік?
Мені 30 років і я за збільшення пенсійного віку, прошу однодумців підтримати це питання Президенту.
Тези на тему чому я за збільшення пенсійного віку:
-більшість моїх знайомих, звільнених з приходом пенсійного віку, шукають додатково роботу і частіше наймаються без оформлення, тобто без надання їм соцзабезпечення, а також без відрахування податків(!) з заробітної платні;
-більшість людей пенсійного віку звільнені (! - у межах діючого законодавства, але ж звільнені), саме з приходом цього пенсійного віку, хоча і профессійно підходять, і посада залишається, і (що саме головне) - є бажання працювати далі;
-для багатьох людей вихід на пенсію - це стрес, пов'язаний з різкою зміною життя та, що теж дуже важливо, - різкою зміною свого доходу в бік зменшення;
-зменьшення соціальних виплат;
-збільшення податкових сборів.
Цей формат не дає мені змоги повністю розкрити тему "чому я за збільшення пенсійного віку", та кого хоча б це переконало - прохання підтримати.
Громадянин _ 02.01.2010 12:41  Лінк
Доки влада в Україні буде владою номенклатури за сталінським зразком, що живе в окремому світі за парканом і чути не хоче про життя народу, а Київ іншомовною столицею азійського типу, що разюче відрізняється від інших міст будучи окремою державою в державі на відміну від цивілізованого світу?
Галина _ 04.03.2010 10:20  Лінк
Янукович стал президентом и в Гвардейском районе Макеевки стали отключать воду днем. Воду отключают также в г. Енакиево родном вашем городе. Вас вообще интересуе, что происходит в регионах, в частности в таких городах как Енакиево, Макеевка, Старобешево?Вас интересует есть ли в регионах вода, тепло, электричество? Ходит ли городской транспорт?
ТОлько пожалуйста не нужно все списывать на мера и водоканал. Если они плохо работают, то у иеня второй вопрос. А кому они отчитываются о своей работе? Кто их контролирует? СБУ? ПАРЛАМЕНТ? ВЫ? КТО? ПОЧЕМУ У НАС В СТРАНЕ ТАКОЙ БАРДАК.
asykyta@ukr.net _ 02.03.2010 16:52  Лінк
Пане Президент, у вашій передвиборній кампанії постійно звучали слова "Почую кожного", "Україна для людей". Чудові слова і обіцянки. Питання моє таке: Що Ви збираєтесь зробити для того щоб наша молодь після навчання в вузах при бажанні могла легко влаштуватись на роботу; щоб зарплата на цій роботі дозволяла за 2-5 років назбирати кошти на купівлю власного житла, щоб молоді люди прагнули створювати сімї, а не скитались по орендованих квартирах і не спивались від безвиході.
Пенсіонер _ 02.03.2010 15:21  Лінк
Чому державним чиновникам при виході на пенсію нараховують більше 90 відсотків від їх зарплати а всім іншим людям лише біля 40 відсотків від їх зарплати?
Чому така соціальна несправедливість ?
може державні чиновники на протязі життя робили вдвічі більші відрахування в пенсійний фонд ? Чому з одинакових зі мною відрахувань в пенсійний фонд державні чиновники отримують пенсії більші в два рази ніж моя?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми