19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Hanna _ 16.12.2009 13:32  Лінк
Чому чиновники живуть в Кончі-Заспі та інших місцях в крутих дачах, котеджах за наші кошти (Правда друкувала список "халявщиків" і місця, де вони живуть)? Як Ви плануєте виселяти цих чиновників, позбавляти їх комфорту? Де в Європі ви такі умови бачили, щоб чиновнкам, які отримують зарплату за служіння народу ще й таке житло забезпечували..
hellveen _ 16.12.2009 13:11  Лінк
Чому Україна не розробляє власні нафтогазові родовища, а платить шалені кошти Росії?
Вася _ 06.01.2010 14:52  Лінк
Готовы ли вы сделать в интернете сайт, на котором бы показывались все расходы в бюджете и доходы. Хочу видеть сколько вы тратите. Ведь Вы все так неустанно говорите о борьбе с коррупцией, но реальных цифр никто не видит. Готов ли будущий Президент обнародовать доходы/расходы в бюджете Украины чтобы было видно где воруют а где нет. Если да, то готовы ли вы, в случае невыполнения этой простой просьбы миллионов - уйти в отставку?!

Украинцы народ - терпеливый. Но во второй раз - уверен, что обмануть себя не даст.
Спасибо
hala _ 15.12.2009 21:07  Лінк
Чому запроваження грабіжницьких штрафів не покращило ситуацію на дорогах?
Володимир _ 04.03.2010 02:43  Лінк
Мене звуть Володимир Горячев, я хотів би щоб ви відповіли на моє запитання, суть така:
До кризи я працював в компанії-лідері в своїй галузі, але мене звільнили (хоча з директором ми ще не раз зустрілися в суді) і тепер я вимушений щодня ходити по заводу з контейнером і збирати до нього всі браковані деталі, які бачу. Приходячи додому я хочу відпочити, але не можу, тому що мене чекають голодні діти - грошей ледь вистачає на те щоб прогодувати сім'ю. У січні 2008 року сталося жахливе - мого батька раптово збив фургон. Якби не дорога операція, заради якої над довелося продати квартиру - він став би безногий. Тепер ми змушені жити у батьків дружини в однокімнатній квартирі. Хіба для цього я закінчував кращий технічний вуз Києва?
Скільки ще у нас в країні буде коїтися такий жах с рівнем життя та державною медициною? Чому всі гроші йдуть в гаманець депутатів та їх жадібних дітей? Чи буде це неподобство тривати при вашій владі?
Дайте відповідь, я вже два роки чекаю на таку конференцію.
hellveen _ 16.12.2009 13:00  Лінк
Що ви особисто зробите для того, аби мені було приємно жити в цій країні?
Леонид _ 04.03.2010 02:53  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Леонид Василевский. Мне 20 лет. Примерно два года назад мой брат начал употреблять наркотики, а недавно умер от передозировки этой дрянью, оставив мне более 9000 гривен долгов. Я знал, кто подсадил его на эту гадость и собирался встретиться с ними в суде, потому что у меня в друзьях ходят очень влиятельные люди, однако мне сообщили, что негодяям покровительствуют высокие чины. Скажите, как долго ещё это будет продолжаться? Хотелось бы узнать, что вы собираетесь делать с теми людьми, которые продают наркотики.
Chubaka _ 18.12.2009 01:49  Лінк
Будь-ласка, поверність СІМПСОНІВ, та розженіть, нарешті, це лицемірне і брехливе табачникове створіння під назвою "комісія з питань моралі"!
Владислав _ 04.03.2010 02:31  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Владислав. Год назад мой брат начал употреблять наркотики и недавно умер от передозировки этой дрянья. Скажите, Виктор Федорович, будет ли в ходе вашей кампании проводится борьба с наркотиками?
bodjo _ 19.12.2009 22:15  Лінк
Чому лікарня в якій лікуєтеся Ви (Феофанія) фінансується з державного бюджету, а лікарня у якій лікуюся я (Хустська ЦРЛ) фінансується з місцевого бюджету? Чи дає Конституція Вам більше прав на охорону здоров'я ніж мені?
Tigra.UA _ 16.12.2009 19:58  Лінк
Албанию и Черногорию недавно приняли в НАТО, и скоро примут в ЕС.
Чем Украина хуже Албании или Черногории? И что Вы лично собираетесь предпринять, чтобы Украина за время Вашей каденции пополнила сообщество цивилизованных стран, догнав хотя бы Албанию?
flint _ 20.12.2009 13:59  Лінк
Прекратите ли Вы беспредел, который устроил предыдущий президент при раздаче государственных наград Украины?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми