19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Hanna _ 17.12.2009 10:14  Лінк
Провідні країни світу створили десятки програм по перекачці мізків і відповідно нові технології, відкриття, що відбулися у них, приносять їм прибутки та є фундементом інноваційної економіки. Більшість наших науковців працюють на розвиток інших держав, бо тут вони нікому непотрібні. Може варто людей із рівнем інтелекту вище 120 не випускати із країни і забезпечити їм тут достойні умови ? Хай чиновники пересядуть із представницьких мерседесів, а кошти підуть на наукові розробки, дослідницькі інститути ? ЩО МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИТЬ, ЩОБ В УКРАЇНУ ПРИЇЗДЖАЛИ ПРАЦЮВАТИ НАУКОЦІ, ЩОБ ВІДРОДИТИ НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ І ЗУПИНИТИ ВТЕЧУ МІЗКІВ? КОНКРЕТНІ КРОКИ ( А НЕ ДОВГЕ ЛЯ-ЛЯ-ЛЯ)
Ольга Старовойтова, адвокат _ 17.12.2009 13:42  Лінк
На Западе подкуп судей невозможен. "Колядовать" на рабочем месте им тоже не представляется возможным.
Когда ожидать проведения судебной реформы в Украине?
Анастасія _ 25.12.2009 13:02  Лінк
Скажіть будь ласка, коли припинеться руйнування та почнеться відбудовування історичного центру Києва? Коли за ділянки на Андріївському узвозі припинеться війна багатіїїв, яким до одного місця культурна та історична спадщина? Коли почнуть рятувати Замок Річарда та замок барона Штайгеля (Ярославів Вал, 1)? Коли Дім з Хімерами перероблять на музей Городецького? Коли музею історії Києва нададуть нормальне приміщення?... Коли наше рідне місто, місто з багатовіковою історією, припинить перетворятися на дике поєднання жахливого несмаку тих, кто щось будує? Коли Київ припинять цілеспрямовано нищити???...
hellveen _ 16.12.2009 13:13  Лінк
Чому київська влада має право розбазарювати земельні ділянки, а решта мовчить у цей час?
donskoyfoster _ 16.12.2009 17:33  Лінк
Чи будете Ви подавати до ВР відповідні зміни до законодавства для того, щоб кожний депутат мав можливість голосувати виключно особисто? Скільки буде продовжуватися цей маразм, коли в залі - 35 чол, а голосують вони за 350? Навіщо тоді у парламенті 450 депутатів? Достатньо було б і 50 при такій практиці, а, навіть, і взагалі, по одному представнику від кожної фракції. Нехай кожний такий депутат має пропорційну кількість голосів. Утримувати 5 депутатів було б у 90 разів дешевше, ніж 450.
Юрій _ 20.12.2009 21:33  Лінк
Нещодавно Міністерство освіти та науки України відмінило обовязкове вивчення студентами вищих навчальних закладів курсу політології та соціології! Чи Ви теж вважаєте, що можна досягнути європейського рівня демократії без належного рівня політичної культури населення та політичної освіти, громадянознавства? Чи не візьметесь Ви усунути це недолуге рішення?
Hanna _ 16.12.2009 18:50  Лінк
Чи будете ініціювати кримінальну відповідальність за заперечення голодомору, зумисне розповсюдження псевдоданих про голодомор ? Оскільки депутати проголосували за те, що заперечувати Голодомор - протиправно. Але кримінальної відповідальності за це насправді не встановили. Згодна із братами Капрановими, що в Ізраїлі якби журналіст написав Шарона голокостить, то цього журналіста стерли б з лиця країни.. А у нас журналісти ( хоча це не журналісти) пишуть таке...
елена _ 30.12.2009 13:59  Лінк
Почему имея высокие зарплаты,все депутаты и высшие чиновники имеют такие льготы, получают жилье, в то время когда остальным служащим предлагают самофинансирование. Через сколько лет сможет купить себе квартиру педагог, врач, медсестра, у кого занять денег они же смогут при необходимости лечения ?
hellveen _ 16.12.2009 13:12  Лінк
Молоко зараз дешевше за воду. Що ви зробите для того, аби фермери могли продавати свою продукцію за ринковими цінами?
Олександр _ 01.01.2010 21:46  Лінк
Шановний пане Президенте, я студент 5 курсу медичного факультету і навіть боюся, що буде, коли я вийду на роботу після трьох років контрактної інтернатури і спробую ставати на власні ноги в сучасній медичній системі. Лікар, що працює ургентним хірургом 7 діб на місяць( це повна ставка) і рятує життя людей, несучи моральну і юридичну відповідальність перед собою, державою, пацієнтом і Богом отримує із запізненням на 2-3 тижні, а то й більше зарплату близько 960 грн!!! А мої знайомі, копаючи траншеї чи роблячи євроремонти, мають зарплату близько 3000грн і більше!
То де ж справедливість і павага до медичного працівника, який віддаючи себе, рятує людину, а з нею і цілу державу, отримує нікчемну зарплату???!!!
Там де здорова нація-здорова й країна! То ж допоможіть вилікувати Україну, щоб ми-медики, не жили на подяках від пацієнтів, а мали чесну, пристойну заробітну плату!
Дякую!!!
Roman _ 22.12.2009 16:42  Лінк
Щоб нормально жити, мені їхати з Батьківщини? Чи ще почекати? Якщо так то скільки?
Tigra.UA _ 16.12.2009 20:02  Лінк
Украина обладает значительными запасами нефти и газа в Чёрном море.
Что Вы планируете предпринять для скорейшего начала их добычи?
Міла _ 23.12.2009 11:42  Лінк
У вас є совість?
Hanna _ 16.12.2009 13:15  Лінк
Українські чорноземи - це 7% світових запасів - це наше чорне "золото", яке здатне накормити не лише 46 млн. українців, а й зробити нас багатими у епоху глобальної продовольчої кризи. Бо земля - за Конституцією належить усім нам. Як Ви бачите розвиток агросектору, щоб від сільського господарства отримували надприбутки не ТНК (транснаціональні корпорації), які вже зараз успішно заробляють гроші ? У Британії землі с.г призначення належать пенс.фонду, в Ізраїлі - державі ? КОму мають належати землі в Україні?
kalina _ 16.12.2009 14:25  Лінк
Яке буде ваше ставлення до Голодомору на державному рівні чи буде продовжено нинішню політику?
Ілля _ 23.12.2009 15:33  Лінк
Коли Ви плануєте ввести всеукраїнську заборону на продаж алкоголю після 20:00?
Чи вірите ви, що такий крок збереже життя тисячам українців, зменьшить злочинність і зменьшить кількіть дітей, що народжуються інвалідами.
Чи готові ви пожертвувати тими мільйонами гривень, що приносить продаж алкоголю, задля вищенавених цілей?
Hanna _ 16.12.2009 13:17  Лінк
Ваш план щодо подолання корупції ? Чи почнете із звіту про доходи своєї родини, членів політичної сили?
ЯК відділятимете чи "вичищатимете" бізнесменів із політики ?
Олександр _ 19.12.2009 01:30  Лінк
Чи згодні Ви одразу після приходу до влади провести люстрацію та ввести відкриті виборчі списки?
Дякую
Юрій _ 08.02.2010 23:13  Лінк
Чому не контролюється якість харчових продуктів?

Чому нас та наших дітей тавлять неякісним молоком, м"ясом, харчовими домішками, барвниками, стабілізаторами, емульгаторами, ГМО та ін.?

Чому кількість вітчизняних продуктів меньше й меньше за імпортні, а якість вітчизняних продуктів погіршується з року в рік?

Досить нас травити! Державний контроль за харчами має бути найжорстокішим, а хто годує нас хімією мають негайно закриватися!
Міхаїл, м. Херсон _ 08.02.2010 21:17  Лінк
Чи підтримуєте Ви, створення сайта де будуть розміщені всі Ваші передвиборчи обіцянки, та буде контролюватись виконання кожної з них ?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми