19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олексій _ 12.02.2010 14:02  Лінк
До ВР знову внесено закон про протидію хабарництву (№6045), який раніше підтримав парламент, але який відхилив Президент. Він передбачає жорстку відповідальність для представників влади за корупційні дії.
Чи буде Ваша партія підтримувати прийняття цього закону в парламенті? Чи підпишете його Ви, якщо його підтримає парламент?
Svitlana _ 09.02.2010 07:48  Лінк
Запитання №1: чи вважаэте правильним особливий статус держ.чиновників - річна допомога при виході на пенсію, розмір пенсіїї и її "вирівнювання" під поточні? Чим гірші ті, хто працював на заводах, в школах і т.д.? Вважаю, що "закон один для всіх", як це написано на безлічі бігбордів.

запитання №2 - про Межигір"я та Сухолуччя. Не думайте про нас, що ми всі бидло, всі все добре розуміють яким шляхом у вас все це з"явилося. Відмовтеся від цих маєтків, і тоді половина України можливо змінить своє ставлення до вас.
Вадим _ 07.01.2010 21:20  Лінк
Чи вистачить у вас політичної волі та просто сміливості провести в країні після виборів тотальну (включаючи і свою команду) люстрацію?
Дякую.
hanna _ 17.12.2009 19:26  Лінк
Богом дано, що Росія і Білорусія - наші сусіди. Географічно ми пов"язані навіки. Якою буде зовнішня політика мудрого наступного Президента щодо Росії, Білорусі та Грузії ? Чи будемо ми знову танцювать під дудку ЄС чи НАТО або навпаки дружить з Росією на зло західним "товаришам"?
Валерий _ 21.01.2010 20:44  Лінк
Уважаемая (или не дай бог - НЕуважаемЫЙ) президент,
скажите пожалуйста, допустимо ли по Вашему мнению, хотя бы даже в теории, чтобы президентом европейской страны становился человек с интеллектом дерева и биографией засиженного урки?
Как получилось так, что такой человек вообще находится во власти и активно (насколько умеет)участвует в политической жизни?
Спасибо.
Игорь _ 24.12.2009 11:16  Лінк
Как вы смотрите на то, чтобы все депутаты имели минимальную зарплату и не имели такой льготы как неприкосновенность?
Sasha _ 18.12.2009 00:53  Лінк
Як Ви ставитесь до шкідливих звичок - куріння, алкоголізму, наркоманії. Чи є у Вас програма боротьби з цим злом? Чи згодні Ви з тим, що скорочення населення України напряму пов'язане з масовістю поширення шкідливих звичок.
new.citizen _ 18.12.2009 00:05  Лінк
Які механізми буде використовувати Президент при ухваленні рішень, аби враховувати потреби молоді у сфері, житла, освіти, працевлаштування та соціального захисту?
Катя _ 24.12.2009 22:54  Лінк
Коли нарешті бійці УПА будуть прирівняні за соціальним статусом то ветеранів ВВВ? Коли нарешті будуть внесені відповідні зміни до закону? Коли припиняться політичні спекуляції на тему УПА? Чому людей, які проливали кров за Україну не поважають у державі, за яку вони боролися? Скільки можна нагнітати нетерпимість між Заходом і Сходом?
Roman _ 07.02.2010 18:53  Лінк
Шановний президент! Чи будуть вами прийняті відповідні рішення щодо обмеження максимальної зарплатні з надбавками для держчиновників. Такого немає ні в одній країні, щоб звичайна людина отримувала зарплату 12000 гривень на рік, а голова Нацбанку, наприклад, 1 млн. 500 тис. грн. в місяць. Це нацбанк у нас комерційна установа?
Володимир.Пенсіонер _ 31.12.2009 10:55  Лінк
Шановний Президент!

Хто з Вас впровадить в життя захіщену статтю в бюджетному кодексі по виділенню
коштів раз і назавжди на проведення тяжкохворих діток операцій за кордоном.Без сліз
не можливо читати,дивитись,слухати на жебракування тяжкохворих діток,мами яких по 30-50
копійок просять у людей на лікування діткам,а той час наші " вельмошановні посадовці"на свої
примхи тратять величезні бюджетні гроши.Н Е С О Р О М Н О розповідать про палку любов
наших діточок.ГАНЬБА Ющенку.
nata_l _ 20.01.2010 11:41  Лінк
Прошу дати конкретну відповідь

Скажіть будь ласка, що особисто Ви зробити для того, чтоб всі державні діячі, депутати, держслужбовці різних ланок влади відчували та вели себе як СЛУГИ народу, а Ви - як державний . МЕНЕДЖЕР, УПРАВЛІНЕЦЬ? Чи готові Ви піди у відставку, якщо більшість виборців (наприклад, за результатами соц.опитувань) будуть сприймати Вас інакше?
chytach _ 28.12.2009 13:35  Лінк
Мені стидно жити в такій країні – Україна: коли про нас згадують перед виборами, коли міністр МВС агітує за одного із Вас, при цьому порушуючи Закон «Про міліцію» і не несе відповідальності за це, коли все кругом зав’язане на корупції, коли тобі інспектор ДАІ заявляє, «ти перший сьогодні, і треба щось залишити», коли люди наближені до вищих ешелонів влади дозволяють собі їздити на дорогому авто НЕ зареєстрованому в ДАІ. Де відповідальність чиновників. Питання до Вас: «Коли це все закінчиться, коли нам, простим смертним, жити стане легше?». Дякую
александр _ 24.12.2009 19:56  Лінк
В каком государстве Вы хотите жить:
1)Украина-житница.
2)Украина-нищенка???
Почему у нас цены европейские, а зарплата африканская. Наше государство ближе к Европе или к Африке?
Зачем нам подняли минимальную заработную плату, если нас заставили написать заявление «что мы хотим работать за 0,7 ставки»?
сергей эдуардович _ 22.12.2009 18:59  Лінк
Когда мы проведем,демилитаризацию милиции и сделаем ее,муниципальной полицией?!
Ну,чекстное слово,стыдно глядеть на наших генералов МВД,которые выглядят как попугаи.
Дошло до позора!
Нашими подразделениями в Косов,от МВД Украины,в составе одни офицеры и командир полковник милиции,командует от именни ООН,сержант полиции из Нигерии.
Не можете понять,что у них,в демократическом обществе,сержант,лейтенант,капитан полиции-ЭТО ДОЛЖНОСТЬ!!! И это правильно. А в ФБР агенты и спец.агенты. И в ЦРУ у них нет полковников и майоров,а тоже агенты. И в этом заложен большой смысл.
Молодой парень,но талантливый,всегда может стать начальником в не зависимости от звания.
А у нас нет! Потому как ст.лейтенант,не может занять должность полковника,хоть тот и тупее его в сотни раз.
А отсюда и застой правоохранительной системы.
А еще,у них полиция и прокурор избираются вместе с мэром.
Не пора ли и нам такую систему.
Но это значит,что решать кто будет осуществлять правосудие-будем МЫ!
Вадим _ 29.12.2009 12:49  Лінк
Шановний президент.
З 1991 Майно України перейшло у приватну власність іноземних банків і компаній. А в цей час середня зарплатня українця нижче прожиткового мінімума, що призвело до того, що населення України зменшилось на сім мільонів. Тисячі людей вмерло за цей час від холоду, голоду і відсутності медичної допомоги.

Чі будете Ви як президент ініціювати розслідування штучного геноциду українського народу 1992 - 2009 років?
Хто на Вашу думку стоїть за організацією геноциду 1992 -2009 років? - Клани в середені України? Які саме? Іноземні держави - які держави?
Чі вважаєте Ви за потрібне прийняти закон про кримінальну відповідальність за заперечення геноциду українського народу 1992 - 2009 років?
Игорь _ 28.12.2009 16:32  Лінк
Здравствуйте!
Почему в Украине не соблюдается и не контролируется закон о курении в общественных местах?
Сколько можно дышать дымом в каждом заведении общественного питания? Уже настолько обнаглели, что даже не утруждаются выделять места для не курящих.
Степан _ 18.12.2009 22:28  Лінк
Шановний новий президент України
1Чи і як будете з корупцією боротися?
2.Західні країни споживають кілька разів менше газу на одиницю продукції ніж Україна.
Фахівці кажуть що УкраЇна може бути самовистарчальною,але треба реформувати цю галузь.
Чи і як ви будете діяти щоб так сталося?
3.Чи будете старатися щоб Україна вступила до ЄС і НАТО ?
Олексій _ 20.01.2010 17:01  Лінк
Коли нарешті Україна візьме ініціативу в свої руки, в діалозі ?
Чому ми дозволяємо критикувати себе за наше прагнення вступу до НАТО, але не критикуємо Росію, за те, що вона штучно надимає світове протистояння позиціонуючи себе противником НАТО?
Сергій Сергійович _ 01.01.2010 22:04  Лінк
Шановний пане президенте!
Депутати Львівської обласної ради просять прийняти ст. 27 Конституції України в такій редакції: «Кожна людина має невід'ємне право на життя від моменту зачаття і до природної смерті», а також «переглянути законодавство, яке дозволяє здійснювати штучне переривання вагітності: підготувати зміни до Цивільного кодексу України, в яких відзначити, що цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент його зачаття».
Депутати також вимагають від керівників держави «внести відповідні зміни в ст. 134 Кримінальні кодекси України «незаконне проведення аборту», підсиливши відповідальність за проведення аборту.
Ми, усі свідомі громадяни України, приєднуємось до цієї пропозиції й стаємо на захист права на життя безневинних діточок, в яких ніхто не питав, чи хочуть вони помирати ще не народившись. В зв’язку з цим до вас, шановний пане президенте, ставимо питання, чи будете ви підтримувати цю громадську ініціативу? Якщо так, то яким чином і в який термін?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми