19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Ольга _ 25.12.2009 21:19  Лінк
Коли на кордоні припинять брати хабарі??? Чому влаштуватися митником коштує від 5 тис. доларів????
Валерий _ 20.02.2010 18:24  Лінк
Мне 56 лет. Родился в Украине, но много лет проживаю в России. Побывал прошлым летом в гостях у родственников в Кривом Роге. За две недели пребывания там ОДИН РАЗ встретил человека, разговаривающего на приличном украинском языке. Остальные - на русском или на отвратительном суржике. Что творится в сфере применения украинского языка в Крыму и на юго-востоке Украины - новому президенту лучше известно, так как это результат действий его политической силы. Понятны и корни этого явления: для нового президента и его окружения украинский язык не родной.
Вопрос: Как представляет себе новый президент идентификационные признаки украинского народа и останется ли украинский язык через 5 лет хотя бы на официальном радио и телевидении?
torens _ 08.02.2010 21:09  Лінк
Уважаемый президент! В цивилизованных странах доля зарплаты в себестоимисти продукции составляет около 60%, в Украине - 6-8 %, при том, что предприятия экспортеры (в основновном частные) продают свою продукцию по международным ценам, а зарплату своим работникам платят на уровне рабского подаяния. Когда закончится это скотоподобное существование нашего народа? Когда вы начнете уважать СВОЮ СТРАНУ и СВОЙ НАРОД? Только ответить прошу кокретно, двумя предложениями.
химера _ 19.12.2009 14:21  Лінк
Коли ЮВТ в 2005р стала прем"єром, то перше що зробила почала "боротьбу" з корупцією - підняла собі, депутатам та чиновникам зарплату та пенсії мабуть в 6разів більші ніж при Кучмі , щоб НЕ брали хабарів! (в результаті зайняли почесне 1місце в європі по корупції)
Як зараз будете боротись ? в скільки разів підвищете зарплатню СВОЇМ?
І ще питання... Бувші депутати отримують пенсії самі знаєте які! (не 640грн) і кожного року їм же положено МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА в великих сумах, що дорівнюють річній зарплаті пересічного українця або 24 пенсіям трударя.
Чому ?людям з доходами біологічного рівня НЕ положено ніякої допомоги, тільки прожитковий мінімум встановлений тими ж депутатами( котрі разом з бідним Стельмахом просять з держ.бютжету матеріальну допомогу щоб купити черговий Мерседес ( марку запитайте у Стельмаха) ВАМ НЕ СОРОМНО???
sds _ 18.12.2009 00:50  Лінк
Чи готові ви до імпічменту?
Roman _ 19.12.2009 09:55  Лінк
Рівень моїх знань з економіки та менеджменту може перевищувати рівень знань будь-якого міністра чи його заступника будь-якого уряду, хоча я недавно закінчив університет. У мене немає грошей на посади і без них та зв'язків ніхто не хоче розмовляти зі мною щодо можливої моєї домоги на користь державі, навіть, якщо я готовий безкоштовно допомагати. Чому Ви приймаєте на роботу корупціонерів і дурнів, а розумним, чесним і порядним людям неможливо наблизитись до управління країною.
Галина м.Київ _ 19.12.2009 14:49  Лінк
Шановна Президент ! Чи вважаєте Ви що нові тарифи в Києві де я за 13.9 м.квадр. (син - студент, невістка - студентка, син - студент та племінниця кругла сирота) платимо 517 гривень та використовуємо по 12.9 куб.метрів води на 1 особу (як вираховує жек), а п.Янукович на Оболонських Липках за багатокімнатну квартиру (2 поверхи) платить 600 гривень.То хто ж за кого платить - багаті за бідних чи здається навпаки бідні за ВАС БАГАТИХ. Схаменіться.Побійтесь Бога. Ваші душі в потойбіччі будуть мучитись пекельними муками.
Денис _ 21.12.2009 15:05  Лінк
Нужно ли запретить пропаганду и показ по телевиденью нетрадиционных сексуальных отношений и сами нетрадиционные сексуальные отношения?
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:54  Лінк
Господин президент, не считаете ли Вы аморальным назначение зарплат, льгот и прочих благ властью самой себе, за свой доблестный труд?
ДВ _ 03.02.2010 16:11  Лінк
Що ви зробите для того, аби Росія перестала пхати носа до справ України і проводити аж занадто агресивну кампанію щодо нашої держави?
Христианин _ 27.12.2009 14:36  Лінк
Господин Президент, когда Обама стал президентом, ему задали вопрос о его отношении к Библии и Иисусу Христу. Он ответил, что Иисус очень важен для него, но через некоторое время он провозгласил себя мусульманином. Мой вопрос: читаете ли Вы лично для себя Библию (один раз недостаточно, если для понимания конституции ее надо регулярно изучать, то тем более Библию). Но вопрос не только о знании Библии, а в исполнении того, что там заповедано исполнять.
Есть разница между верить в Бога и знать Его (я не говорю о средневековом суеверии). Готовы ли Вы в своем служении народу Украины уступать место Богу и его принципам? Будете ли вы искать совета у Божьих служителей, а не у колдунов и экстрасенсов, астрологов и оккультистов?
В Библии написано, что сердце царя (президента) в руках Бога и как потоки вод, куда хочет туда и направляет его (президента). Если будете следовать за Богом, то Бог поддержит Вас и Вы будете успешно служить народу Украины. С уважением.
Tigra.UA _ 17.12.2009 13:45  Лінк
Ваши первые 5 решений (в т.ч. и "непопулярных") для приведения украинской экономики к цивилизованным стандартам?
Ирина Скобельская _ 05.01.2010 13:49  Лінк
В стране процветает прокурорский и судейский беспредел.Моего сына незаконно осудили, не можем добиться законного правосудия, идет круговая порука. Как можно в Украине добиться правосудия если прокуроры фабрикуют дела а судьи выносят приговоры по заказу нарушая законы. Потом прикрывают друг, второй чтобы скрыть свои незаконные действия.В тюрьмах сидят очень много незаконно осужденных людей.Как Вы собираетесь решить эту очень серьезную проблему в Украине? Вы как гарант Конституции должны защитить народ от беспредела судей и прокуроров. Какие Ваши действия и гарантии для народа Украины, чтобы мы могли добиваться законного правосудия в Украине?
анатолій _ 31.12.2009 12:04  Лінк
Коли ви приберети розуміння "державний службовець" і всі пільги повязані з цим
Ігор _ 23.12.2009 13:14  Лінк
Дайте, будь ласка, відповідь на таке: чи Ви будете ініцювати закон "Про нечесно зароблені капітали" ?
Такий закон, на скільки я знаю прийнятий багатьма країнами.
Михайло Левицький _ 20.12.2009 03:54  Лінк
Нетривала практика свідчить, що найвищі посадовці, негайно після обрання, забувають про свої передвиборні обіцянки, і, у подальшому, діють виходячи з своїх особистих, а не державиних інтересів. Чи будете Ви приємним виключенням з цієї сумної практики?
irina _ 17.12.2009 10:09  Лінк
На сегодняшний день законодательно устанавливается минимальная заработная плата. Когда наше государство будет регулировать оплату труда квалифицированным работникам? Потому что сейчас происходит уравниловка. Например уборщица может получать заработную плату такую же как у главного бухгалтера.
Andresko _ 02.02.2010 16:17  Лінк
Скажіть будь ласка чи будете Ви і Ваша група людей ініціаторорами у парламенті зняття недоторканості з депутатів? Щоб була вдповідальність за вчинки? Якщо ні, то ніякого порядку і не чекайте в державі! І не обманюйте народ! Бо народ Вас вибрав і Ви всі нічим не відрізняєтеся від народу, а Ви уповноважені народом чинити його волю.Наступне: Чи готові Ви підтримати для народних депутатів закон про погодинну плату. Тобто скільки годин відпрацював у парламенті, стільки і получив зарплати...
Людмила _ 19.12.2009 01:05  Лінк
Які психостимулятори ви вживаєте і як часто?
Дякую за правдиву відповідь
Оксана _ 29.12.2009 11:44  Лінк
Поясніть, буть ласка, чому така велика різниця між мінімальною пенсією та максимальною?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми