19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Юлія _ 14.01.2010 11:17  Лінк
шановний пане/пані президент,

1. коли, нарешті, приорітеотом розвитку України стане екологічна безпека, разом із економічною та соціальною?
весь спектр проблем, пов"язаних зі станом довкілля, сьогодні не можуть вирішити ті поодинокі екологічні програми та ініціативи простих жителів, котрі час від часу показують в новинах.
тільки комплексна програма екологічної безпеки, з детальним вивченям реальної ситуації та залученням сучасних технологій, фахівців, коштів, дасть нашій країні шанс виправити накопичені помилки.
екологічна безпека - запорука збалансованішого і прогнозованішого розвитку економіки та соціальної сфери, включно з природокористуванням та охороною здоров"я.

2. коли Україна перестане відмовлятись від відповідальності за зміни клімату і реалізуватиме політику зменшення викидів, чистого розвитку промисловості?

3. які екологічні проблеми в Україні ви вважаєте найбільш важливими та такими, що потребують негайного вирішення?

дякую.
Оксана _ 05.01.2010 01:16  Лінк
Скільки будуть тривати експерименти в українській школі?Коли Держава повернеться до школи обличчям? Хотілося подивитися на будь-якого урядовця чи зміг би він прогодувати себе та свою сім'ю, вивчити дітей, заплатити комунальні послуги і при цьому, більш-менш, достойно виглядати на жебрацьку зарплату вчителя?
Катерина _ 22.12.2009 13:56  Лінк
Пане Президенте, що конкретно буде зроблено, аби зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу?
Аня _ 15.01.2010 11:08  Лінк
Скільки ще часу політика держави буде напрямлена на всілякі утиски вже вимираючого середнього класу населення, і сприятиме ще більшому збагаченню багатих?
Андрей Леонидович _ 11.01.2010 14:20  Лінк
Как будущий президент будет бороться с производителями ОТРАВЫ.
Будет ли закон о Уголовной ответственности «О производстве заведомо опасных продуктов наносящих вред здоровью людей».
В настоящее время политика Правительства Украины Организация Евгеники.
То есть путем генно отравленных продуктов сделать всех простых граждан импотентами. (выводят новую расу не способных иметь детей)
Поскольку у них нет средств на качественные продукты.
Все производства продуктов принадлежат Владе.
Уверен, что не один из депутатов не отоваривается в супермаркетах, где 90% не качественных продуктов.
Винторез _ 22.12.2009 17:33  Лінк
Уважаемй Президент,останитесь ли Вы на президентской должности,когда узнаете что через 2года Вашего правления жизнь народа Украины не улучшилась,а принцип,когда все будет делаться по закону и справедливости, во ВСЕХ ветвях власти не наведён и не действует правило "один закон для всех"?Ваши действия?
Юрій _ 04.03.2010 08:01  Лінк
Пане Президенте!
У Вашій виборчій програмі немає жодного слова про екологію! Але в усьому цивілізованому світі питання охорони довкілля, захисту природи та очищенню навколишнього середовища відносять до питання національної безпеки! Екологічна криза не має кордонів!
Чи означає відсутність цього пункту у Ваші програмі те, що у своїй діяльності Ви не надаватиме належної уваги екологічним проблемам? Якщо "так", то чому? Якщо ж "ні", то роз'ясніть, будь ласка, принципи та основні завдання екологічної політики, які Ви перед собою бачите на посту Президента України.
Дякую!
Володимир _ 01.01.2010 20:32  Лінк
Шановний Президенте, чи згідні Ви з твердженням, що саме Ви, як Гарант Конституції, повинні виступити ініціатором заміни ПДВ відносно незначним податком з обороту, бо за рівнем ставки та особливостями адміністрування ПДВ є для України непосильним, надто дорогим і криміналізованим податком на споживання, який забезпечує перерозподіл коштів десятків мільйонів споживачів на користь кількох сотень експортерів, і крім того, - дуже брехливим, оскільки його платником законодавчо визначено не того, хто його сплачує зі своєї кишені, а того, хто вносить його до бюджету (тобто посередника), а фактичний платник про нього переважно і не здогадується (зокрема - пенсіонери, про яких так "слізно" "піклується" "держава": купуючи хліб, молоко, одяг, ліки, комунальні послуги тощо, вони його й оплачують), чим порушуються конституційні права громадян на усвідомлене сплачування податків, щоб мати змогу усвідомлено ж і вимагати від державних чиновників належного використання їх коштів, як платників податків?
Віктор _ 30.12.2009 23:43  Лінк
Україна посідає друге місце у світі за рівнем корупції, бо ми дали хабаря, аби не бути на першому. Коли в нас буде введена смертна кара за корупцію, як у Китаї? Коли українцям буде не соромно перед світом за свою державу?
Костянтин _ 29.12.2009 20:26  Лінк
Коли нарешті буде повністю перекритий наркотрафік через Україну? Коли нарешті винних у підсажуванні на наркоголку нашої української молоді будуть засуджувати до найвищої міри покарання? Коли нарешті будуть притягуватися до кримінальної відповідальності особи, котрі розбещують нашу молодь і насаджують моду на одностатеві гомосексуальні стосунки?
Andriy _ 22.12.2009 19:30  Лінк
Яким чином Ваша команда зможе вже нарешті подолати проблеми випускників інтернатів, дітей вулиці після досягнення ними 21 річного віку. Адже до цього віку ще державадумає і забезпечує- тобто дає подачки, але реальну проблему сиріт, які чекатимуть їх після досягення 22- років, не вирішується: прописка, власне або довготривале житло. Можливо вже треба реально організовувати форуми благодійників і деражавних установ і спільно піднімати і робити кроки у вирішенні проблем молодих сиріт? Дякую за відповідь. www.orphansfuture.org
Анатолий _ 21.12.2009 06:50  Лінк
Народ знает кто обвалил гривну, кто устроил карусели в 2004 году. ЭТО ХУЖЕ КОРПЦИИ ! ЭТО БАНДЕТИЗМ ! Когда главные фигуранты этих дел сядут?
КаМиП _ 17.12.2009 17:08  Лінк
Чи потрібно на Вашу думку відмінити прописку для молдих сімей які бажають отримати пільговий молодіжний кредит!
Українець _ 09.01.2010 15:28  Лінк
Шановний Президент!
Основна мета будь-яких виборів (президента та депутатів) це прихід до влади політика, який буде виконувати покладені на нього виборцем обов'язки та завдання . Ось тут і відбуваються розчарування виборця, коли кандидат виконує не свою передвиборчу програму та обіцянки а власні інтереси.
Якщо ви дійсно дбаєте про народ то одним з першочерговим вашим заданням має бути законодавче врегулювання відповідальності кандидата перед виборцями. А саме, при реєстрації передвиборчої програми в ЦВК в ній мають бути чітко описанні кроки кандитата із зазначенням конкретних числ та дат виконання даних кроків. І кожного року в обов'язковому порядку ЦВК перевіряє виконання пунктів програми. Якщо програма виконується менше ніж 70% автоматично призначаються нові вибори.
З таким підходом політики будуть писати реальні програми на кілька сторінок (а не цілі томи), яких буде цікаво читати виборцю і легко контролювати їх виконання, а також ми будемо мати результати від такої роботи
"Убойный политотдел" _ 05.01.2010 23:48  Лінк
Господин президент, проведете ли вы полную замену судейского корпуса и состоится ли судебная реформа?
Віктор _ 27.12.2009 23:41  Лінк
Шановні кандидати на пост президента! Пан - міністр освіти Вакарчук, під час свого головування в одному з найважливіших міністерств наробив дуже багато помилок! В тому числі продовжує добру традицію взяту з "Майдана" кум, сват, брат. Таким чином у підручнику з музики для 8 -го класу цілий розділ присвячений гуртові "Океан Ельзи" - "це нормально",а от випустить підручник з якого вся Країна сміється, бо на фотокартках переплутали Моцарта и Сол'єрі!!!!!!!!!!!!!!! Чи взагалі не потрібно такого "чудового" міністра звільнить, бо ще пару його реформ і ми будемо навчать дітей 13 років!Хватить оглядаться на Європу!!!!!!!!!!!!!!!!!! до 91 - го року у Родянському Союзі була найкраща освіта в Світі! І де вона!!!?Чи не пан Ющенко повинен відповісти на це питанння?! Я звиртаюсь до всіх кандедатів, якщо один з Вас дуже хоче у Європу - будь ласка! але не тягніть в оте багно все суспільство!В нас є своя вільна і незалежна Країна, і давайте розвивать її, а не будь придатком біля Європи або Росії!!!!!!!!
Віктор _ 21.12.2009 21:48  Лінк
Коли накінець то в Україні буде одна єдина мова.
natala _ 01.01.2010 23:39  Лінк
шановний президенте, доки наша освіта буде площадкою для дослідів над дітьми та вчителями?! нехай ті, хто любить робити з дітей та вчителів "ідіотів" самі проведуть хоча б один урок по своїх програмах!!!
sasha _ 26.12.2009 12:02  Лінк
Що особисто Ви зробите для того, щоб Україна інтегрувалася до системи колекитної безпеки НАТО? ( Відповідь "нас там не чекають" означатиме, що Ви є противником вступу )
Олександр Оськін _ 19.12.2009 01:02  Лінк
Що Ви зробите під час свого президентства щоб нам, українському народу, знову не було соромно за свою державу?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми