19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
недовольний _ 09.01.2010 16:20  Лінк
КОЛИ В УКРАЇНІ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНА МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА 1000 ЄВРО ?
Шева _ 18.12.2009 16:01  Лінк
Навіщо Ви стали Президентом?
Тарас _ 09.02.2010 10:17  Лінк
Уажаемый Президент!!
Сегодня на сайтах появились сообщения о сокращении Секретариата Президента и о том, что в резиденциях Президента будут детские садики. Дай Бог, чтобы это стало реальностью. Ющенко тоже много говорил, а все закончилось только трудоустройством родычей, друзей и кумовьев на высокие посады. Если новый Президент сократит в 2 раза министерства и комитеты, (например для чего нам отдельно Минфин и Минекономики?), до 3 сократит количество в них замов, отправит пенсионеров чиновников, судей, военных, прокуроров и т. д. на пенсию, введет как собираюся сейчас сделать американцы дополнитеьный налог на богатых, введет прогрессивную шкалу налогообложения (как у Шведов), упростит жизнь малому и среднему бизнесу (как в Канаде), будет бороться с коррупцией как в Китае, а самое главное наберет профессионалов, а не приближенных, как делали его предшественники. И не надо пытаться придумывать что-то свое, все в нормальном мире уже сделано до нас. Просто надо взять лучшее!
Елла _ 16.01.2010 00:50  Лінк
Скажіть, будь-ласка, чи буде вжито хоч яких-небудь заходів, щодо подолання хабарництва у ВНЗ та школах? Чи дійсно ви вважаєте, що Болонська сисема освіти буде мати успіх в Україні, так як ця система розрахована на самостійне здобування знань студентами, а необхідними матеріалами і ресурсами університети та інститути не забезпечені ? Дякую.
Юрко Запорожець (Рівне) _ 20.12.2009 21:27  Лінк
Чи готові Ви почати боротьбу з корупцією з себе та піти у відставку на наступний день після оприлюднення фактів будь-яких витрат (Ваших або членів Вашої родини), що перевищують задекларовані доходи.
Андрій _ 20.01.2010 13:19  Лінк
Шановний президент! Як ви ставитеся до одержання окремими державними чиновниками матеріальної допомоги в розмірах, які набагато переважають навіть річні заробітки звичайного громадянина країни? Що Ви плануєте зробити для відновлення соціальної справедливості в країні.
Пархоменко _ 08.01.2010 18:23  Лінк
Будете Вы иницировать ввести смертую казнь,для борьбы с коррупцией,приостановив "Закон об отмене смертной казни".
Василь К. _ 25.12.2009 13:27  Лінк
Шановний новообраний пане Президенте!
Чи вистачить Вам мужності сприяти розслідуванню і передачі до суду справ про зловживання і корупційні діяння "Рук, які ніколи не крали", розказати суспільству про справжнє обличчя і "мораль" того, хто кожного дня з телеекрану повчав нас цьому, хто так цинічно продовж 5 років плював нам в душу? Тільки тоді ми зможемо знову повірити владі !
Aндрій _ 19.12.2009 23:39  Лінк
Дуже цікавить питання стосунків з Росією. Оскільки Україна знаходиться під її значним впливом, чи будете Ви вирівнювати паритет у відносинах? Мається на увазі: повага з боку РФ (ЗМІ та всередин держави); виведення ЧФ з Криму.

Дякую!
Константин _ 18.01.2010 18:01  Лінк
Уважаемый новый президент, Вы и Ваша команда будут продолжать традицию воровства в Украине?
mila _ 18.01.2010 00:26  Лінк
Що ви зробите для підвищення національної свідомості українців? Що треба зробити, щоб звичайний українець пишався тим, що він народився в Україні? І щоб нашу державу поважали інші держави?
Настя _ 06.01.2010 14:24  Лінк
В Украине отменят ЗНО(Зовнушнє Незалежне Оцінювання)?
сергей эдуардович _ 22.12.2009 18:53  Лінк
Меня очень интересует,почему,при европейском выборе,мы так и не смогли решить две проблемы.
Первая-это выборы судей народом!
Уточняю,в тех же США,народ штата .....невада(?) против мистера Х и далее слушается дело в суде.
Почему народ? Да потому,что судит человека,народ,через выборного судью и составом присяжных,которые решают виновен гражданин или нет! Поэтому и народом!
А как судим мы?! И кто нас судит? А судят нас,судьи,назначенные президентом и судят не от имени народа,а от имени государства,в лице президента.
Поэтому и бардак в судах,что не мы их выбираем! Вы украли у нас право на правосудие.
Ответьте,кто ответил из судей,по делу осужденной и умершей в тюрьме Зайцевой?
Она оставила троих детей и после ее смерти,выяснилось,что она не виновна!!!
Кто из судей,которые ее судили,рассматривали апеляцию,прокуроров обвинителей,кто из них ответил??
Никто!!! Это и есть наш позор! Убить тюрьмой невинного человека!
А если бы они,судьи,за приговор невинному человеку,лишались должности
Євген _ 06.02.2010 16:10  Лінк
Коли припиниться штучний розбрат України, який підтримується як в середині країни так із зовні, та тягнеться вже не один вік. І яким чином Ви будете гуртувати (об'єднувати) націю? Адже в єдності наша сила.
Дмитрий _ 03.02.2010 14:55  Лінк
Уважаемый господин (жа) Президент!
Как вы смотрите на то, чтобы мы граждане нашей страны как можно больше отдыхали в Крыму, Карпатах?
Что нужно сделать, чтобы я как гражданин ездил туда отдыхать, а не в Турцию, Египет и прочие страны? Ведь многим нашим гражданам дешевле съездить в эти страны, чем отдохнуть в нашей неньке. К примеру Крым они там просто лупят такие цены что просто можна сойти с ума.
Victor Rezident _ 24.12.2009 17:09  Лінк
Скільки коштів було потрачено на Вашу перемогу у виборах і за який період ви плануєте ці кошти відбивати з економіки?
Анна _ 26.01.2010 23:15  Лінк
доброго дня, пане президенте! скажіть, будю ласка. коли ми та наші діти будуть їсти сертификовану безпечну їжу, а не морозиво та сметану, в яких немає молока, м"ясо тварин, які вирощені на гормонах, овочі з стимуляторів росту, напої з води та барвника, що зветься соком та інше? скільки вже проведено досліджень, що на 90% їжа в магазинах неякісна, але влада нічого не робить, щоб запобігти цьому. виробників ніхто не карає за зміну технологій, за неякісну сировину, а народ страждає від десятків хвороб, викликаних такою їжею. які будуть ваші дії в цьму питанні?
Пшеничный Олег Николаевич _ 14.01.2010 19:52  Лінк
Возрождение МОРАЛИ,НРАВСТВЕННОСТИ,запрет на гомосексуализм,педофилию,порнографию и прочие дегенеративные направления УКРАИНЦЕВ.Будет ли с вашей стороны уделенно внимание всем вопросам,касающимся вырождения нации?
Из Крыма _ 14.01.2010 03:09  Лінк
Когда бандиты будут сидеть в тюрьме?
BeNeRa _ 27.12.2009 23:13  Лінк
Раджу зарплату депутатам ВР зробити на рівні зарплати майстра заводу (людини з вищою освітою!) Залишаться тільки справжні патріоти - повірте! І закони будуть прийматися і життя налагодиться!!!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми