19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Юрій _ 24.12.2009 20:44  Лінк
Добрий день! Відомо, що кожна країна має свої державні символи (статуя Свободи у США, Кремль у Москві тощо). Свій держаний символ у вигляді Монументу Незалежності , який встановалений у м. Києві на Майдані незалежності, має і Україна . У зв`язку з цим прошу новообраного Президента України висловити своє відношення до того, що під Монументом Незалежності України розташований не музей відповідного призначення, а приватний VODKA BAR. Що це символізує, мені особисто незрозуміло, однак те, що жодний з державних символів країн світу не має такого неоднозначного поєднання, для мене є очевидним!!!
Ігор Палінський (Трускавець, Львівська область) _ 09.02.2010 11:23  Лінк
Чи не покине держава знедолених МОЛОДИХ людей, які потребують невідкладної медичної допомоги, якщо для медичної допомоги потрібно мати недоступні для них кошти? Наприклад, одна моя знайома 21-річна дівчина, кругла сирота потребує зібрати кошти (10 тис. Євро) для оплати за операцію на серці (вроджена вада серця).
Порадьте, куди такі люди можуть звернутися за допомогою. Що Ви зробите, для того, щоб держава реально йшла на зустріч таким людям, а не просто давала копійки та подаючи якісь пільги, яких і так потрібно важко добиватися?
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:51  Лінк
Господин президент, не считаете ли Вы аморальным назначение судей Конституционного суда властью, действия которой он должен контролировать? Как ВЫ относитесь к тому, чтобы их выбирал народ?
Tarik _ 10.01.2010 12:39  Лінк
Чи відповість Тимошенко за корупційні схеми ЄЕС України?
Юрій _ 27.12.2009 02:46  Лінк
Скажіть будь-ласка коли нарешті в Україні буде нормальна освіта?Я вважаю, що ми повинні докорінно змінити систему освіти. Людина має займатись тим, що їй додуші,а отже самим обирати яку дисципліну вчити у школі і виші.Якщо освіта гуманітарна, то лише гуманітарні предмети, якщо технічна то технічні, і ніякого примусового навчання.Якщо людина вважатиме щось за потрібне то вивчить.Більшість предметів у вишах "здають", а не вивчають, розмінюються на непотрібні предмети "для галочки",а отже неповноцінно вивчають профільні предмети.Коли людина буде вчити те що хоче їй не буде необхідно давати хабаря, щоб здати предмет.Потрібно створити рейтинг викладачів. В залежності від того скільки студентів відвідує його лекції така й зарплатня.Студент має сам обирати викладачя у якого хоче навчатися. Така конкуренція серед викладачів дозволить побороти корупцію і значно підвищити рівень освіти. Звісно це буде нелегко, адже у нас всюди кум, дружина,коханка.Для яких спеціально створені кафедри і предмети!
Анна _ 26.01.2010 23:18  Лінк
пане президент, коли буде введена заборона на ввезення з-за кордону неякісних товарів (харчових та побутових), особливо тих, які Україна може виготовляти сама? наприклад, одяг, взуття, дитячі товари (в тому числі і дитяче харчування) і т.п.
Антонина _ 13.01.2010 11:22  Лінк
Уважаемая госпожа (господин) Президент! Каким образом должен быть решен вопрос частной застройки прибрежной морской полосы капитальными сооружениями, являющейся рекреационной территорией и к тому же - южной сухопутной границей нашего государства?
Владимир _ 12.01.2010 21:00  Лінк
Коли скінчиться геноцид української науки?

Як щодо обгрунтованості існування ВАКу(Вищої атестаційної комісії)? В більшості західних країн такої установи не існує взагалі. Немає великої таємниці, що однією з головних функцій ВАКу в сучасній Україні, окрім ускладнення життя тим хто дійсно займається наукою, є надання кандидатських та докторських ступенів політикам і корумпованим військовим. Коли відмінять ВАК?

Почитайте про захист дисертацій в Україні - http://www.eu-edu.org/news/info/397
Володимир _ 07.01.2010 18:25  Лінк
Пане Президенте!
За злочини у банк1вськ1й сфер1 Укра1ни не покарано жодного злочинця.
Чи будете Ви 1н1ц1ювати:
1) В1дкриття та доведення до суду крим1нальних справ Генпрокуратурою по вс1х "пропажах" м1льярд1в гривень з комерц1йних банк1в,перш за все з Укрпромбанку,Надрабанку?
2) Опубл1кування повних списк1в (персонал1й) власник1в та кер1вник1в комерц1йних банк1в, у яких НБУ змушений був ввести тимчасов1 адм1н1страц11?
Orest _ 22.12.2009 08:40  Лінк
Пане Президент. Які непопулярні, але потрібні для поступу України, кроки Ви збираєтесь реалізувати у найближчі місяці та протягом усього президентського перебування?
Тарас Багінець _ 19.12.2009 22:59  Лінк
Ви за органи внутрішніх справ у їх сьогоднішній системі (міліція) чи за професійну систему на зразок поліції?
Igor Tuterev _ 19.01.2010 13:08  Лінк
Уважаемый глава государства, меня , как Киевлянина интересует будет ли смещен с должности мэра города Леонид Михайлович Черновецкий?Птому как комунальная ситуация в городе достигла своего апогея, дороги разваливаются в прямом смысле этого слова, а комунальщики и киевэнерго занимаются самоуправством.
дон _ 28.12.2009 20:20  Лінк
Насколько не формально Вы готовы уделить внимание ГЛАВНОМУ в жизни любой страны - защите детей и инвалидов? Понимаете ли Вы, что в стране где есть голодные дети, не должно быть сытых взрослых? Понимаете ли Вы, что страна с беспризорными детьми - это страна с ПРЕСТУПНЫМИ руководителями, а Президент не справившийся за срок своего президентства с этой бедой - главный преступник?
Denis _ 21.12.2009 17:09  Лінк
1) Приведите, пожалуйста, конкретный список мероприятий, которые Вы будете внедрять, как Президент Украины в первые 100 дней после избрания? Очень прошу сделать Вас это по SMART. Надеюсь Вы знаете, что кроется за этой абревиатурой.
2) Каким образом Граждане Украины смогут отозвать Вашу кандидатуру с поста Президента Украины, по результатам Вашей работы в первые 100 дней или наоборот выказать Вам свою поддержку?
3) Какие показатели, на Ваш взгляд, отражают уровень жизни народа? На каком уровне эти показатели в Украине сейчас и что с ними произойдет по истечении Вашего президентского срока?
Спасибо.
ВІРА _ 19.12.2009 02:40  Лінк
Шановна(ий) пані(е) президент(е)! Зараз такий тяжкий час,все занедбано,розтягнуто,розламано до краху,Чи не вважаєте Ви доцільним задля економії державних коштів ,які краще витратити на пенсії,стипендії та зарплати ,а кошти,які одержують безробітні на біржі праці,частково переводити на підйом сільського господарства,Я розумію-це далеко не всім до вподоби,але ж їсти,як кажуть,хочеться всім,а працювати в селі вже нема кому,Чому фізично здорова людина прагне отримати копійчані гроші і сидіти в холодній квартирі,а часто і бомжувати,коли в селах стоять пусті будинки і занедбані городи,Без відродження села ніякого покращення життя в нас не буде,Потрібно лише працювати,а не чекати з моря погоди,
Денис _ 28.01.2010 12:05  Лінк
Уважаемый г-н/жа Президент. Какое моральное право имеют депутаты Верховной рады (слуги народа) получать з/п в разы превышающую минимальный прожиточный минимум? Почему пенсионер отработавший и отдавший всего себя во благо развития Государства получает крохи в то время как Депутаты, получающие з/п из бюджета, который и формируются за счет НАЛОГОПЛАТЕДЛЬЩИКОВ, должны "жировать"?! Это касается и ГОСЧИНОВНИКОВ.
Мое предложение - з/п Депутата не должна превышать минимальный прожиточный минимум более чем в 5 раз. Вот тогда думаю они будут шевелиться, хотя это тоже большой вопрос.
P/S - обидно за Державу, которая имеет огромнейший научно-технический потенциал, плодородные земли и трудолюбивый народ.
Уважаемый г-н/жа Президент, повернитесь ЛИЦОМ К НАРОДУ! Народу, который в очередной раз даст Вам шанс улучшить нашу с Вами жизнь. Будьте человеком слова, не бросайте слова на ветер, уважайте Украинцев и любите свою - такую красивую и уникальную Украину.
андрей _ 04.01.2010 16:12  Лінк
Изменится ли количество депутатов в верховной раде? И уменьшится ли заработная плата для этих бедных граждан???
Олег _ 28.12.2009 20:17  Лінк
Чи збираєтесь Ви, як президент,створити СБУ яка нарешті буде УКРАЇНСЬКОЮ - тобто зможе працювати на користь СВОЄЇ держави і буде захищати своїх громадян усюди. А ворогів зможе дістати і покарати в будь-якому куточку земної кулі, як це роблять ізраїльські чи російські спецслужби?
Ольга Василівна _ 21.12.2009 12:41  Лінк
Чи будете Ви сприяти цивілізованому ставленню в Україні до переробки побутових і промислових відходів? Чи будете Ви приділяти увагу зменшенню шкідливих викидів в атмосферу як від авто, так і промислових підприємств? Що зробите, щоб зменшити забруднення водних ресурсів? Дякую.
Павло _ 17.02.2010 12:40  Лінк
Пане Президент!

Мій товариш навчається в філії КПІ, яка розташована на перехресті вулиць Кутузова і Старонаводницької (біля ЦВК). Від Партії Регіонів їм пропонували по 60 грн за годину за те, що вони підуть під стіни ЦВК відстоювати демократичні вибори в Україні. Тим, хто погодився, дали транспарант «Полтава за Януковича» і заплатили по 60 грн за годину.

Скажіть, будь ласка, це не є корупція? Якщо ні, то як це називається?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми