19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
М.А.Ю. _ 26.02.2010 12:21  Лінк
Пане президент,чи маєте Ви статистику, скільки і кому середньостатистичнний українець роздає хабарів?
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:26  Лінк
Пане Президенте, озвучте Ваше ставлення до заклику президента Чечні Рамзана Кадирова «не панькатися» з такими країнами, як Україна чи Грузія, і «переходити в наступ». Цитата:

«Грузія, Південна Осетія, Україна — все це буде тривати і тривати. Це якась таємна недуга Росії. Чому ми мусимо постійно страждати, якщо можемо ліквідувати це раз і назавжди? Ми велика держава, у нас все є — армія, техніка. Нам необхідно переходити у наступ.»

(Сподіваюся, що Вам відомо, що твердження прес-секретаря Рамзана Кадирова та представників російської влади, ніби його слова було вирвано з контексту, - неправда.)
Янаш Законець _ 13.02.2010 00:06  Лінк
"Адміністрація" означає тягнути до себе.
"Секретаріат" означає розподіляти між собою.
Може краще "Канцелярія Презідента України",як в інших країнах? ( поки що! )
Антон _ 11.02.2010 16:03  Лінк
Когда пенсия военнослужащих будет больше, чем в СБУ и милиции, на аналогичных должностях ? Служили в разных точках СССР, а тут выясняется, что зря, нужно было сидеть на одном месте, тогда бы и разница в пенсии была бы в 1,5 -2 раза больше. Несправедливо!
Тимофей _ 11.02.2010 13:50  Лінк
Уважаемый Президент!
Не считаете ли Вы текущее положение коммунального предприятия плачевным?
Планируеться ли проведение конкурсов , тендеров на комунальное обслуживание жилых домов (имееться в виду вторичное жилье) для передачи частным предприятиям с целью улучшения сервиса коммунального обслуживания.
Вопрос появился потому , что я не считаю нужным платить за кварт. плату и оплачивать при этом обслуживание других домов, возможно более дорогостоящее , но при этом несправедливо усредненное (думаю , что система оплаты за м.кв. себя изжила). К тому же качество обслуживания я бы оценил на 1-2 по 10ти бальной шкале.
Сергей _ 10.02.2010 10:22  Лінк
Каким образом сейчас возможно приобрести квартиру и будет ли продвигаться этот вопрос? В данное время единая возможность иметь жилье - это его арендовать и отдавать за него большую часть зарплаты.
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:28  Лінк
Шановний Президент, поясніть Чому, Як і Коли бажання простого громадянина України економити світло, газ(опалення), електрику і т.д. шляхом впровадження сучасних тех., встановлення ідивідуального опалення, лічильників і т.д. буде підтримуватись і заохочуватись владою, а не так, як зараз: абсолютна протидія будь-якій ініціативі і фінансові побори???
Паславький Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:16  Лінк
МЕНІ СТИДНО ЗА УРЯД МОЄЇ КРАЇНИ - УКРАЇНИ!!!
Але я не хочу її покидати! Я люблю свою Батьківщину! Я хочу їй допомогти! І таких, як Я вже багато!
Коли і як Ви зміните закони про створення і функціонування об'єднаннь громадян і партій, так щоб МИ могли обєднуватись, боротись і розбудовувати нашу державу без вашого втручання або за його мінімального втручання???
Замазура _ 09.02.2010 17:56  Лінк
Яник вот що я скажу тобі.Якщо ти свої обіцянки не виконаєш то знай в тебе є тільки 1.5 року для президенства.
Shaddyn _ 09.02.2010 17:03  Лінк
Готов ли новоизбранный Президент на заведомо непопулярные решения и шаги, которые могут укрепить страну, но неизбежно будут означать его политическое самоубийство?
Віталій _ 02.02.2010 18:54  Лінк
Уряд України заборонив тимчасово функціонування грального бізнесу в м. Києві. Правильне рішення, але слабкості людей не заборониш.
Чи будете Ви, шановний пане Президенте, лобіювати перенос грального бізнесу, започаткувавши, наприклад, розбудову українського Північного Лос Вегаса на кордоні трьох областей – Київської, Полтавської і Черкаської , наприклад в селиші Шрамківка, Драбівського району Черкаської області ? Там чудова природа, десятки гектарів ставків навколо яких багато не займаних ніким земель. Є цегельний завод, багато нерухомості, яка не використовується, лікарня. Рядом автомобільна траса Київ – Харків, ж/д Київ – Гребінка. Майже рівновіддалений від великих міст як Київ, Чернігів, Полтава, Суми, Черкаси тай і Харків власне недалеко. Було б зручно і для гостей Євро 2012.
Галкінд _ 01.02.2010 07:45  Лінк
Чем Вы займетесь, после того, как, не набрав половины плюс один голос избирателей,
не были избраны президентом? Сосредоточитесь на парламентских, местных выборах?
Уйдете из политики? Займетесь своим бизнесом вместо своих менеджеров?
Посвятите все время огородным работам на даче?
Кто ж мог предположить, что сработает положение Закона:
„у день виборів Президентом України
стає кандидат, який одержав на виборах більше
половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні
{Частина третя статті 84 в редакції Закону N 1616-VІ ( 1616-17 ) від 21.08.2009}.
А победа казалась такой близкой! Но набранные Вами и Вашим конкурентом 48,9% избирателей, и, соответственно, 48,1% оказалось мало.
Можно только посочувствовать тем немеряным тратам, в которые обошлась вся эта
затея.
Андрей _ 28.01.2010 08:15  Лінк
Господин (госпожа) Президент! Каким образом Вы организуете систему государственного контроля за економическими процесами в стране? Будет ли сохранена государственная собственность? Будет ли введена государственное регулирование в отраслях, которые являются бюджетообразующими и експортноориентироваными? Хотелось бы узнать Ваше мнение про фактическую безконтрольность за деятельностью налоговых органов, они за частую просто "крышуют" предприятия по минимизации платежей в бюджет и отмыванию грязных доходов? Ваше отношение до коррупции в высших ешелонах власти и прожаже должностей? Ваше отношение к материалам ревизий и проверок ДКРС, в ходе которых были встановлены нарушения сударственной финансовой дисциплины? Как Вы считаете заменит ли текуший контроль за использованием государственных ресурсов последующий (проведение контрольных мероприятий) и не приведет ли такая подмена до разрушения системы контроля и росту корупции и хищений?
Александр _ 25.01.2010 18:36  Лінк
в украине государственная собственость состовляет 25 % как вы собираетесь поднимать экономику и производство при таком покозателе а я хочу напомнить вам что если % государственной собствености достигнит 30 то это уже угроза национальной безопасности что же мы видим у нас она 25 % будут ли предпринеты меры о выходе из ситуации которая грозит национальной безопасности ведь вы так любите национализировать страну но по чему то лишь на славах а на практике мы к сожелению видим обратное............и если будут приняты меры то какие именно и за какие сроки?
Волоимир Красноголовець _ 02.01.2010 11:46  Лінк
Декілька напрямків:
1) скоротити середню освіту до 10 років (19-річний випускник - ганьба!);
2) не будувати житлові будинки вище 7 поверхів, будувати тільки з цегли, всі залізобетонні монстри знести (в таких монстрах люди стануть хронічно хворі вже за 5 років); крім того, так збережемо Київ і його красоти;
3) не допускати високої щільності населення в містах - життя має бути, як в парково-лісовій зоні; чим ближча людина до Природи - тим вона здоровіша і фізично, і морально - не буде статевих збочень;
4) ніякого приєднання до НАТО - світові сіоністі вже бачать Україну в своїх обіймах;
5) запропонувати європейську безпеку і увійти в неї без США; так уявляють своє мабутнє розвинуті країни Європи (бельгійці, голландці,...);
6) пропагувати велосипедний рух;
7) змінити структуру Академії Наук на європейську, як у Чехії, Словенії - найрозвиненіших слов'янських країнах;
8) садити ліси, рятувати річки, відтворити болота;
8) створити туристичний комплекс "Аратта-Україна": Київ - Кам'яна Могила.
Svakr _ 19.12.2009 13:55  Лінк
Президент, ты еврей?
Геннадий _ 02.03.2010 16:31  Лінк
Уважаемы Виктор Федорович, скажите пожалуйста, почему так насточиво нам рассказывают про повышение социальных стандартов, хотя всем понятно, что это чисто воды популизм. Любое повышение зарплат и пенсий тут же съедает инфляция. На нынешнем этапе развития (или упадка) экономики всем (и вам в том числе) нужно потуже затянуть пояса. Не повышать общий уровень пенси, а ограничить их сверху на уровне 5-7 минимальных пенсий. Ведь не секрет, что высокопоставленые чиновники получают десятки тысяч гривень, а у высших чинов милиции и вообще пенсия доходит до 100 тысяч. И почему депутаты исправно получают зарплату, ничего при этом не делая и вообще не посещая раду?
Олег Листопад? журналіст, експерт програми FLEG _ 02.03.2010 14:45  Лінк
Земля і ліс: що Ви зробите, аби ці два українські багатства залишилися всенародною власністю, служили Україні та усім українцям, а не тільки олігархам?
Олег Листопад, журналіст, експерт програми FLEG
Дмитро _ 28.02.2010 16:26  Лінк
Доброго дня. Віктор Федорович, скажіть будь-ласка, відмінено тестування ?
Скобля Олександр _ 28.02.2010 10:03  Лінк
Шановний пане Президент! В усьому цивілізованому світі основу формування бюджету за рахунок податків складають надходження від податку з доходів фізичних осіб, а не юридичних осіб. На сьогодні заможні люди в Україні, в т.ч. нардепи в першу чергу, ухиляються від сплати таких податків. Протягом довгих років парламент не може прийняти закон про податок з нерухомості. Коли буде прийнято цей закон? Чому не можна перебачити сплату усіма податку з нерухомості, якщо площа такої нерухомості перевищує 150-200 кв.м. на 1 особу?! Чи це не один із самих дієвих способів наповнити держбюджет?!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми