19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олександр _ 08.02.2010 19:23  Лінк
Чи можете ви гарантувати та у який строк прийняття Верховною Радою України:
(1) податкового кодексу, в т.ч. введення податку з нерухомості (з площі понад 100-150 кв.м.);
(2) закону щодо декларування всіми державними чиновниками своїх витрат та членів свої родин;
(3) зміни порядку адміністрування ПДВ з метою його беспосередньої сплати до бюджету з "касового апарату"?

Дякую...
Andrewsko _ 02.02.2010 09:47  Лінк
Скажіть будь ласка, для чого ми повинні при купівлі товару платити ще +20% ПДВ??? що це за податок, кому його платити і за що? Так ціна товару це собівартість, відшкодування валових витрат виробництва і т.д., а для чого ще накрутки робити і ще раз платити ПДВ???
Андрій _ 15.01.2010 23:09  Лінк
Шановний президент! Чи вважаєте Ви, що досягнути гідного життя у єдиній Українській державі можливо разом з південними і східними областями, мешканці яких ненавидядь все українське, Україну і голосують на виборах за українофобські партії? Чи вважаєте за можливе провести референдум у південно-східних областях про вихід з України або всеукраїнський референдум про відокремлення від України цих областей аби позбутися їхньої ненависті і злоби.
Олександр _ 23.12.2009 16:20  Лінк
В будь-якій більш-менш цивілізованій рівень оплати праці держслужбовців та інших бюджетників(від президента або прем"єра до рядового чиновника або вчителя ), знаходиться в середньому діапазоні доходів, а різниця від найвищої до найнижчої посади, як правило не перевищує 5-7 разів. В Україні завдяки потворній системі оплати праці держслужбовців вона підкреслює розподіл суспільства на багатих і бідних і досягає 40, що породжує корупцію і некомпетентність по всій управлінській вертикалі: на високих посадах все більше людей, що приходять заради збільшення власних статків, а не провадження державного інтересу, на рядових - все менше кваліфікованих спеціалістів через рівень зарплати, особливо на периферії, що ледь перевищує прожитковий мінімум. Звідси і рівень підготовки та виконання управлінських рішень, а також приклад для бізнесу щодо подальшого розшарування населення, що може закінчитись соціальним вибухом.

Яким чином новий президент збирається долати цю ситуацію?
oljha _ 20.12.2009 08:32  Лінк
Наша влада тримає нас за дурників. Бо тільки дурник може повірити у версію самогубства з двома вистрілами ( Кравченко ), з 17 ножовими пораненнями ( Сливка ), з двома різними версіями вбивства Кушнарьова. В тирі рушниця сама вистрілила в прокурора. За Лозинського вже і мови нема - шедевр!А ще дати йому втекти з України! Як і Лазаренкові. Чому ж ні? Американська тюрма якраз для нашої еліти! А як втекли? Ніхто нічого не знає. Тільки плечима знизують. А ви, дурники , вірте! А Пукач? Та ще багато інших, до яких вам , дурники, нема діла! А ми ж ваш багатостраждальний, мудрий, любимий український народ! ( Хіба не так ви до нас звертаєтесь ? ) Так от , пане Президент, при вашому правлінні ви продовжите чи зупинете ( ЯК?) цей маразм?
Андрей Леонидович _ 11.01.2010 15:04  Лінк
Как будущий президент будет бороться с Рекламой наносящей
Вред людям путем внушения им несуществующих у них болезней. Что им надо принимать какие-то лекарства.
Да любой психолог скажет «если все время говорить человеку что он свинья, то в конце концов он захрюкает»
А 99% по ТВ - это заведомо Аферистическая реклама с прикрытой правдой.
Будет ли закон о Уголовной ответственности «За публикацию по ТВ рекламы с целью наживы с прикрытой неправдивой информации не отвечающей основным целям»?
Галина77 _ 26.12.2009 15:13  Лінк
Пане - (Пані) Президент!!! Скажіть будьласка коли приймуться закони проти чиновників усіх гілок влади,щоб вони нарешті перестали за державні гроші будувати собі будинки,дачі і купляти машини,землю!!!
Горпина _ 19.12.2009 22:04  Лінк
Чи будуть усі без винятку чиновники декларувати свої витрати, а не тільки доходи???!!!
Тарас _ 19.12.2009 10:56  Лінк
Пане (і) Президент!
Скажіть будь-ласка скільки ще потрібно міняти Конституцію України і проводити дочасні вибори, щоб наші депутати, міністри, судді і державні чиновники вже на-кінець наїлися, напилися, нажилися в Пущах і Міжгір'ях, наїздилися в "найкрутіших тачках", задовольнили всі свої сексуальні бажання, відстріляли на полюванні всіх кого ще не відстріляли тощо?
Що конкретно ви можете зробити вже зараз (відповідаючи на це питання), щоб завтра цього ідіотизму стало менше на 10 відсотків, а через рік на 50?
І чи готові ви піти у відставку, якщо Україна через рік не увійде до десятки держав світу, які найактивніше ведуть боротьбу з корупцією? В іншому випадку, вибачте, але навіщо ви нам здалися.
Олексій _ 05.02.2010 22:32  Лінк
Ви є президентом найбільшої європейської країни, люди в якій живуть найбідніші за всіх у Європі. Що ви скажете за рік свого правління людям, які, обравши Вас знову помилились у виборі?
Елена _ 22.12.2009 17:33  Лінк
Пожалуйста, ответьте на такой вопрос: каким образом возродить в сердцах и душах подростающего поколения чувство любви к стране, в которой это поколение живет? Ведь у молодежи ничего, кроме жажды получения денег нет в голове! Каким образом заново организовать, как это было в недалеком прошлом (кстати, то хорошее, что можно было взять и от социализма нашего), клубы, кружки для детей, причем ведь все было БЕСПЛАТНО! В школах никакой альтернативы октябрятам, пионерам и комсомольцам - не придумали. Развалить - развалили, а что дальше? Дети, приктически, бесконтрольны! Отсюда и эта детская наркомания, и это детское порно, детская жестокость и т.д. Они ж ничем больше не заняты! А Школы искусств - все платные и не дешевые, не все могут себе позволить! Вот ведь откуда получаются отбросы общества - на сегодняшний независимый день - родом из существующего в Украине детства. Так не должно быть. Необходима государственная Программа по работе с детьми и подростками, а когда она появится?
Гендос _ 02.02.2010 21:27  Лінк
Когда президент Украины будет проходить тест на детекторе лжи?
Сергій _ 23.01.2010 20:46  Лінк
Чи може раніше засуджена людина бути президентом країни?
vlad36 _ 20.01.2010 20:12  Лінк
Я не знаю, кому стаюлю запитання.... Адже пройшов тільки перший тур виборів.
Тому звертаюся до обох претендентів на президентське крісло:

Чи не страшно Вам, за усі свої діяння відповісти перед Богом?
Ярослав _ 19.01.2010 09:52  Лінк
І все ж таки, Ваше відношення до збереження української мови:у ВР, КМУ, телебачення. Спілкування - безумовно мовою, яка є твоєю. Але офіційна - Українська. Держава наша - УКРАЇНА !
Юлiя _ 18.01.2010 16:03  Лінк
Чи полiпшиться стан українських дорiг?
Олександр _ 12.01.2010 17:01  Лінк
Чи буде розроблений реальний механізм відкликання депутатів та мерів міст з посад громадянами?
Ігор _ 08.01.2010 22:51  Лінк
Чи гарантує новообраний президетнт вільний доступ громадян України до органів місцевого самоврядування, міліції, прокуратури, суду, тобто без застосування телефонного права та корупції?
Юрій Губені _ 05.01.2010 20:47  Лінк
Шановний Президент. Чи буде введено в дію законна (!!!) норма щодо рівня оплати педагогів. Закон про освіту діє вже багато років, але жодного разу базовий рівень заробітної плати не відповідав нормі Закону.
Немає грошей? Давайте тоді таким же чином поступимо з усіма іншими категріями, найперше - держслужбовцями.
Максим _ 29.12.2009 13:34  Лінк
Как долго будет продолжатся в стране безпридел при Вашей власти?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми