19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олександр _ 25.12.2009 11:43  Лінк
ПДВ є найбільш складним в адмініструванні і найбільш криміналізованим податком, який за умов його несвоєчасного відшкодування вкрай негативно впливає на економіку підприємств і держави в цілому.
Разом з тим доходи бюджету з цього податку у 2008 році склали 92 млрд. грн., а населенням придбано товарів та послуг на 685,6 млрд грн.,
Таким чином, якби цей податок був у вигляді податку з продажів товарів та послуг за існуючою ставкою лише неселенню, без навантаження ним підприємств, до бюджету надійшло б 114 млрд. грн., якби усім кінцевим споживачам - ставка могла б бути значно меншою.
Тобто існуюча схема адміністрування з економічної точки зору є безглуздою, але жоден уряд не намагається її змінити.

Чи збирається це зробити новий президент?
vasyok _ 24.12.2009 00:19  Лінк
В світв Україну будуть поважають лише сильною державою. Чи відновить Україна ядерний статус і чи вийде з Бухарестського договору?
Володимир _ 23.12.2009 19:40  Лінк
Пане Президенте, чи вважаєте Ви відсутність національного кінематографу та тотальне засилля російського кіно на українських телеекранах загрозою національній безпеці України?
Ігор _ 23.12.2009 12:12  Лінк
Є такий соціальний показник : частка від ділення 10% найбагатших на 10% найбідніших.
В Німеччині вн складає 5,в Франції 7,в нас 70.Чи вважаєте Ви таку ситуацію нормальною,і якщо ні,
то що Ви зробите,щоб в Україні цей показник наблизився до середньоєвропейського?
Наля _ 22.12.2009 09:19  Лінк
Скажіть, будь ласка, чи не соромно особисто Вам перед світом, в якому стані знаходиться наша країна? Чи винуєте Ви особисто себе в цьому? Що не було зроблено можновладцями, щоб цього не допустити?
Андрій _ 13.02.2010 01:22  Лінк
Шановний пане Президент!
Коли Вами буде внесено до Верховної Ради законопроект щодо зняття депутатської недоторканності?
Тамара _ 04.02.2010 16:11  Лінк
Шановний президент, коли ви спробуєте хоча б місяць прожити за заробітню плату середньостатистичного українця?
Володимир Шелега _ 08.01.2010 13:48  Лінк
Шановний(а) пане(і) Президент! Завжди багато розмов кругом боротьби з корупцією в органах міліції, медицині, навчальних закладах... Це звичайно важливо, але скажіть будь ласка коли ця боротьба буде направлена на Адміністрацію президента, КМУ і ВРУ? І якщо така буде то як вона буде здійснюватися? Дякую.
Олег _ 26.12.2009 15:27  Лінк
Шановний пане президент!
Що для вас є мірилом моральності. Це модні тенденції чи все таки існує якийсь АБСОЛЮТ (стандарт) який знаходиться поза впливом часу та місця.
Дякую.
Sasha _ 18.12.2009 00:47  Лінк
Як Ви ставитесь до містики, магії, езотерики і до реального наукового світогляду. Як Ви дивитесь на то, що в засобах масової інформації здійснюється пропаганда містики . Чому країну заполонили мільйони цілителів, екстрасенсів, провидець, ворожок. Чому їм видають ліцензії на офіційну діяльність без наукової експертизи їх "здібностей". Чи це не є результатом корупції у міністерстві охорони здоров'я. Чому в Україні широко практикуються неперевірені методики нетрадиційної медицини, що часто наносять непоправної шкоди здоров'ю людей, або просто являються засобом викачування грошей з пацієнта?
Андрій _ 13.02.2010 01:09  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви публічно взяти на себе зобовязання піти у відставку, у випадку якщо Ваші передвиборчі обіцянки не буде виконано?
Ігор _ 12.01.2010 18:58  Лінк
Шановний Президент України, скільки часу нами ще будуть керувати колишні комуняки і комсомольці? Чи потрібно прийняти закон про люстрацію, як це зроблено в цивілізованих країнах, зокрема в Польші? Можливо це першопричина корупції, як складова комуністичного виховання штучно перефарбованих вождів з корисних мотивів?
українець _ 03.01.2010 09:34  Лінк
В Україні найдорожчі автомобілі і найменші в Європі та колишніх країнах СНД зарплати! Скільки ще оця депутатська банда буде підтримувати "вітчизняного виробника" в особі олігархів-власників автозаводів! Коли всі депутати та їхні родичі пересядуть на вітчизняні авто???????Коли відмінять це брутальне розмитнення авто: коли авто коштує втричі менше ніж розмитнення! - це знущання з українського народу!!!!!!!!!!!!!!!!
Марія _ 28.12.2009 10:01  Лінк
Що ви зробите, щоб змінити свідомість і менталітет жителів України: щоб українець не крав , не обманював , не підлабузнював, поважав закони не тільки тоді, коли його контролюють? Поважав не тільки керівництво, але й нижчих за посадою. Поважав сам себе. Дякую.
Игорь _ 27.12.2009 00:02  Лінк
Питання корупціі - це питання кількості державних службовців, контролюючих органів, нормативних документів и тп... Чи не почати боротьбу зі спрощення всіх регуляторних актів, законів, процедур и тп...?
Олексадр Орищак _ 21.12.2009 01:22  Лінк
Коли наші медики в першу чергу не питатимуть нас: чи є в нас гроші а лікували, пізніше гроші?
Ігор _ 18.12.2009 18:23  Лінк
Корупція, на сьогодні , є однією із форм державного управління (як "дідовщина" в армії). Особливо знахабнілими в Мелітополі є працівники ДАІ і МРЕО. Можу надати інформацію хто і скільки бере, а також фото в яких будинках проживають державні службовці відповідних структур.
Роман _ 17.12.2009 15:10  Лінк
Чи вважаєте Ви за потрібне продовжити впровадження Булонської системи навчання?
kosovare _ 17.12.2009 09:10  Лінк
Коли влада нарешті почте фінансово підтримувати різні культурно-мистецькі заходи? Чому, аби зробити фестиваль, наприклад, молоді люди, організатори, мають лізти в борг, набирати кредити, а від держави чути тільки "кошти скоро будуть" і в кінцевому результаті їх так і не отримати!
Юрий _ 07.02.2010 22:10  Лінк
На заводе "Химволокно" работало 30 тысяч людей, производили продукцию. Сейчас завода нет. Людей уволили, оборудование разворовали, землю продают.
После войны в 1945 году, моя бабушка, которая работала начальником смены на "Химволокно", вместе с моей мамой, которой было тогда 14 лет, ходили на взорванный завод вместе с тысячами других, собирали, чистили и складывали уцелевшие кирпичики и востанавливали завод.

Каким врагом Украинского народа надо было быть, чтобы разрушить завод "Химволокно", а 30 тысяч квалифицированного персонала отправить торговать на рынки?

Как вы собираетесь теперь снова восстанавливать промышленность, которая кормит любую страну?

Как вы собираентесь бороться с теми, кто ворует, и сейчас, распродает киевскую землю и ради наживы готов разрушить все то, что кровью и потом народ восстанавливал из руин после войны?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми