19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олександр _ 06.02.2010 22:00  Лінк
Чи буде виведений Російський чорноморський флот до 2017 року?
Сергей Малюченко _ 31.01.2010 19:57  Лінк
Готовы ли добровольно отказаться от должности Президента, если на это будет воля народа Украины
Юрій _ 25.01.2010 00:49  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України. У мене декілька запитань...
1.Маючи за своїми плечима величезний досвід роботи на найвищих посадах країни, маючи підтримку власної великої політсили у Верховній раді, ви не одноразово говорили про те що, депутатської недоторканості не буде, пропоную зробити референдум і спитати думку народу з цього приводу, і коли ви зробите цей перший крок у питанні подолання корупції.
2. Скільки ви витрачали грошей в місяць на передвиборчу агітацію, якщо це були гроші якихось благодійників, то чи можете ви їм превселюдно на телебаченні кожному подякувати, щоб кожен з цих людей прийшов у студію із своєю декларацією про доходи і озвучив чому саме він вам допоміг матеріально, і яка була сума.....Дуже вам дякую...
АЛЕКСАНДР _ 24.01.2010 11:05  Лінк
КАК МОЛОДОЙ СЕМЬЕ ПРИОБРЕСТИ ЖИЛЬЕ ПО ПРОГРАММЕ МОЛОДЕЖНОГО КРЕДИТОВАНИЯ, ЕСЛИ БЮРОКРАТЫ НА МЕСТАХ ДЕЛЯТ ЕГО МЕЖДУ СОБОЙ И СВОИМИ РОДСТВЕНИКАМИ?
Коваль Микола Анатолійович _ 29.12.2009 10:48  Лінк
Шановний пан президент! Якого дідька мені, починаючи від Конституції і закінчуючи конрактом на продовження військової служби, гарантовано одержання матеріальної допомоги та допомоги за піднайом житла, а результаті я маю дулю з маком? А я захищаю Вас і депутатів від ворожбитів! Якщо Вам не потрібні послуги військових - розгоніть їх під три чорти!
Анатолий _ 20.12.2009 10:02  Лінк
У меня всего один вопрос! КТО ПЕРВЫМ ПО ВАШЕМУ МНЕНИЮ ДОЛЖЕН СЕТЬ? И КАК СКОРО ЭТО БУДЕТ?
Chubaka _ 17.12.2009 19:59  Лінк
Шановний Президенте! Важко не погодитись з заявами партії регіонів, про причини фіаско Помаранчевої Революції, що полягають у тотальному невиконанні паном Ющенком всіх обіцянок, даних українському народу, порушенні всіх принципів та декларацій проголошеної реформи. Саме наслідком безвідповідальної брехні, і є сьогоднішній ганебний публічний статус особи і посади президента, а разом з ним і ілюзорних національних ідей та ще більш ілюзорних ідей демократії.
Хочу запитати вас: чи збираєтесь ви йти слідами Віктора Андрійовича, і далі ганьбити Україну, чи проявите гордість і патріотизм, та проведете, нарешті, обіцяне очищення держави від антиукраїнських та злочинних елементів? І чи збираєтесь ви виконати головний мету революції - арешт, засудження і ув"язнення Кучми і Януковича, зрадників, що досі гуляють на волі, та ображають одним своїм виглядом всю нашу націю?
Олег _ 02.02.2010 18:28  Лінк
До каких пор безнаказанно будут присваиваться повышенные штрафы в карманы работников ГАИ и его начальства?.Когда уберут бестолковые дорожные знаки?Когда работники ГАИ будут нести криминальную ответственность за взятки и нарушения ПДД?
Богдан (Львів) _ 01.01.2010 16:09  Лінк
Пані(е) Президенте, в боротьбі з корупцією ключову роль відіграє принцип невідворотності покарання за вчинений злочин. У зв'язку з цим, чи будете ви ініціювати покарання екс-президента Віктора Ющенка за злочини в газовій сфері (зв'язок Петрогаз-РУЕ, розграбування чорноморського шельфу); за численні порушення Конституції (призначення на посади чиновників в обхід конституційних норм, гра у відкликання-подавання подань до Конституційного суду), інші корупційні дії?

Чи може ви є прихильником амністії попередньої влади, як це зробив екс-президент Віктор Ющенко по відношенню до Кучми?
Ольга Кухаренко _ 19.12.2009 19:30  Лінк
Чи майбутній президент України і його команда звернуть увагу на людей, які своїй професії- АКАДЕМІЧНІЙ МУЗИЦІ вчаться по 16 років життя,досягають вершин в мистецтві,або стають просто добрими, якісними музикантами і в своїх містах,містечках піднімають КУЛЬТУРУ--не попсову,а справжню, елітну...Звернуть увагу на таких людей з вищою освітою і копійчаною заробітною платнею,існуючих і виживаючих на ентузиазмі і любові до музики.Хотілося-б хоча ж один раз побачити сильних світу сього на концертах класичної музики! Бажаю успіхів!
Олег1 _ 08.02.2010 23:43  Лінк
Шановний пане президент, як ви відноситесь до того, що на Україні генералів в рази більше, ніж у всіх збройних силах США?
Вася _ 02.02.2010 21:44  Лінк
Чому державні службовці отримають мізерну заробітну плату. Бажаю Вам прожити місяць за 1000 грн.
Технолог _ 09.01.2010 06:39  Лінк
При Союзе в управленцах всегда были очень умные люди и организаторы!Сейчас бандюки и картежники.Почему Вы боитесь приглашать толковых людей?
Олександр _ 08.01.2010 15:53  Лінк
Коли Україна вже почне ефективно боротися з проявами екстремізму щодо себе та діяльності організацій, що пропагують знищення незалежності України, її культури та мови?
Вася _ 06.01.2010 14:48  Лінк
Здравствуйте, уважаемые! Научите как украсть миллион на квартиру в киеве!
УКРАЇНЕЦЬ _ 30.12.2009 14:08  Лінк
Вельмишановний новообраний Президент!
Скільки коштувала Ваша перемога на виборах?

А якщо чесно???
Ярослав_D _ 22.12.2009 11:36  Лінк
На Вашу думку, громадяни мають право отримувати інформаційний (електронний) доступ до даних органів державної влади / місцевого самоврядування на зразок запитів до банку реєстраційних даних "Оприлюднення зареєстрованих звернень громадян" http://www.comuabat.net/gov яка формується завдяки громадянській ініціативі?
muslim09 _ 21.12.2009 16:17  Лінк
Як Ви вважаєте,яким чином виборці можуть сприяти на зняття повноважень з депутатів ВР,президента ? В разі невиконання обіцянок,в разі недовіри,розчарувань,через який термін і що може зробити народ,аби звільнити посадову особу?
Олександр _ 28.01.2010 00:33  Лінк
Пані президент, чи будете ви зробити капітальний ремонт нашіх доріг? Ми є транзитна країна, і нам треба будувати сучасні автошляхі... бо від цього будуть додаткові надходження до бюджеті Украіни. Плануйте ви розробляти план, або стратегію щодо кострукції нових "автобанів"???
Андрій _ 19.01.2010 05:22  Лінк
Не бачу я ніякого стимулу жити в цій державі надалі, хоч скільки всього я в ній люблю. Мені 19, а я готовий звідси виїхати за кордон. Як тільки задумаюсь про майбутнє, я не хочу щоб мої майбутні діти жили в боргах через те що ви зараз некомпетентні в своїй справі. Звісно я не знаю тих факторів що до вашого погляду на Україну, тому буду цинічним. У вас ніхто не вірить, голосували між гіршим і гіршим. Ви тверезо бачите майбутнє України на свій час президентства? Чому ви такі вперті? У вас, з мого погляду немає ніяких цінностей що до держави нашої, тільки власна кишеня. А це знов-таки некомпетентність яка губить державу і народ в цілому. Будьте добрими, скажіть відверто що вам потрібно від нашої України?! Хоча б для себе! Від вас тільки одна маніпуляція народом, чому через вас наша історія має гаснути в наших очах, якою ціною добивалися нашої незалежності?! А зараз що... Ще прийдеться розплачуватись, все балансує і змінюється, така природа. Не можу мовчати, і ще більше б написав...але.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми