19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Валентин _ 23.12.2009 00:57  Лінк
Коли в Україні зникне бездіяльність закону, яка для більшості українців перетворюється у безправ'я, а для привілейованої меншості в можливість красти, вбивати, залякувати ...безкарно!
Владимир _ 21.12.2009 14:07  Лінк
Когда Украина будет нормально жить, когда ВСЕ политики перестанут врать народу и воровать деньги народа ? Все знают что кандидаты это люди подставные.
Ruslan _ 08.02.2010 01:06  Лінк
Шановний Пане Президент !
На Вас покладається велика надія на зміни,які потрібно негайно проводити в державі.
Практично у всіх сферах потрібні реформи.Слідкуючи за Вашою біографією,Ви піднялися з колін,пройшли довгий шлях і стали Президентом України.
Вашому прикладі повинні слідувати всі хто сьгодні ще не стратив надію,Ви повинні виступити перед народом і дати їм надію словами:Я ЗМІГ І ВИ ЗМОЖИТИ,УКРАЇНСьКА МРІЯ МОЖЛИВА.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи готові ви дати війну нашим дорогам?
Зробіть спеціальний фонд (Дороги Украіни)
Громадяни Украіни сплачують візові збори до більшості країн,ми не вимагаємо візи,але оплата на кордоні теж повинна бути.Гроші можна взяти з всіх туристів хто приїзжає в Украіну.Адже в минулому році в Україну вїхало 23 міліона людей,помножти на $50,00 і ми маємо понад міліард доларів
Ці кошти спрямувати на будівницство доріг.
Для державного правління потрібні професійні менеджери.
Олександр _ 26.01.2010 20:57  Лінк
Пане Президент! У мене до Вас буде запитання щодо фестивалю "Таврійські Ігри" - одного з найперших фестивалів незалежної України. Протягом 17 років не дивлячись ні на які обставини та ні на які часи - він існував та процвітав, але як ми знаємо, в минулому році не дивлячись на обіцянки Миколи Баграєва був перенесений на невизначену дату, якої ми до цього часу так і не дочекалися... Свого часу за часів Кучми Таврійські Ігри навідь проходили під патронатом Президента. Що ви можете сказати щодо цього? Яка буде подальша доля фестивалю що збирав по 80 000 людей, та був ровесником незалежності України?
Gnus _ 26.01.2010 12:12  Лінк
Чи знаєте Ви шановний президент таблицю множення? Давайте перевіремо?
Сергей _ 26.12.2009 02:15  Лінк
Коли вже нарешті наша система освіти стане такою, яка зможе дати таку освіту, котра дозволить одразу йти на роботу?
alfrag _ 20.12.2009 17:40  Лінк
Всем понятно, что основой демократического устройства является принцип ответственности власти перед избирателем.
Готовы ли вы в первый год своего правления внести на рассмотрение законы, вводящие процедуру отзыва депутатов любого уровня?
Игорь Петрович _ 20.12.2009 09:12  Лінк
Ответят ли, наконец, Кучма и Азаров за то что они сотворили с Украиной?
Chubaka _ 18.12.2009 02:05  Лінк
Шановний Президенте! Ми всі віримо у вас, але всяке буває, і може статися так, що ви перекинетеся на інший бік сили (як ваш багатообіцяючий попередник). Хочу запитати вас, як ми зможемо визначити коли це станеться, і яке суворе покарання за це, ви хочете собі обрати?
Роман _ 08.02.2010 12:57  Лінк
Будь-ласка розкажіть вже нарешті суспільсву як і де ви захистили свою кандидатську та докторську дисертації, але при цьому назвіть прізвища опонентів, місце захисту..., або чесно дайте відповідь, про яку і так всі догадуються.
Александр Николаевич _ 05.02.2010 18:03  Лінк
Знает ли президент сколько сегодня стоят продукты питания и товары первой необходимости в магазинах Украины, такие как буханка хлеба, докторская колбаса, молоко, сливочное масло, соль, сахар, картофель, яйца, рулон туалетной бумаги, шампунь, мыло и т.п.
Олександр _ 31.01.2010 22:59  Лінк
Як Ви відноситесь до вислову древньокитайського філософа: "Хто краде мало -- сидить в тюрмі, хто краде багато -- стає царем!"?
Богдан _ 31.01.2010 20:17  Лінк
в нашій раді працює 400 з лишнім людей,які нічого не роблять і проїдають гроші громадян України. Коли нарешті їх всіх викинуть звідти і посадять розумних 50 людей,які дійсно будуть перейматися майбутнім і сучасним України,а не процвітанням власного бізнесу.
Сергей _ 31.01.2010 14:23  Лінк
Как Вы собираетесь бороться с теми мифами и «страшилками» об Украине, которые сложились в зарубежном общественном мнении (в частности Российском). Примеры: нежизнеспособность Украины, как независимого государства; культурная и ментальная несовместимость востока и запада Украины; неизбежность раскола Украины; героизация фашистов на государственном уровне; тотальная дискриминация по национальному/языковому признаку; тотальная русофобия в западных региона и тотальная "русофилия" в восточных; Майдан - абсолютное зло для украинского народа.
юра _ 12.01.2010 11:18  Лінк
до яких пір буде наша міліція безкарною і робить що хотіть та щитать нас людей які ми їх кормим вдіваєм щей даєм розні пільги велику пенсію "БИДЛОМ"
Леонид Карпов _ 12.01.2010 09:57  Лінк
Уважаемая (-ый) госпожа (господин) президент! Может ли расчитывать украинский народ на то, что первый год Вашего президентства будет посвящен борьбе с коррупцией во всей вертикали власти страны. А главное: какими методами Вы будете это осуществлять. Хотим получить подробный ответ, чтобы спустя год услышать отчет о проделанной работе.
Федор _ 09.01.2010 12:55  Лінк
Сможет ли народ Украины от Вас узнать, как расходовались кредиты МВФ ,а также, куда потрачены денежные средства от продажи "Криворожстали" и самое главное, А кто ответит, если допущены злоупотребление. Спасибо.
НИКОЛАЙ, г.Киев _ 08.01.2010 11:56  Лінк
Когда медики Киева будут иметь необходимые (всего лишь необходимые) лекарства для лечения своих же киевлян? Нету НИЧЕГО!!! Деньги от киевских властей не поступают, медикаменты тоже, зарплаты задерживают по 2 - 3 месяца и то без доплат, голая ставка.Как нам выжить на 1000 -1200 гривен и как нам вас лечить??? Кто ставит руководить Киевом таких некомпетентных, далеких от медицыны, простите тупых людей? Зачем учится 6 лет и 2 года интернатуры ? Ведь большинство врачей это совестные и честные люди а нам дают разнарядки сдать такую-то сумму с каждого врача и с каждой больницы (поликлиники), и где их брать с людей конечно.А зам.мера говорит что это неправда.Да правда это, ПРАВДА. Только никому это не надо ни Вам , уважаемый Президент, ни СБУ, ни прокуратуре, все об этом знают и всех это устраивает, и киевская власть тоже.
Александр _ 07.01.2010 18:31  Лінк
Когда Межгорье будет принадлежать государству?
Олександр _ 02.01.2010 23:56  Лінк
Пане Президенте, чи вважаєте Ви справедливим те, що на даний час конкурсний відбір до Вищого учбового закладу проводиться не за рівнем знань абітурієнта, а за допомогою різних довідок, які дають підстави для пільгового вступу. Чи не вважаєте Ви, що 12 категорій пільговиків - це якось ЗАНАДТО?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми