19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Костянтин _ 26.12.2009 13:35  Лінк
Скільки Вам треба заплатити Українському народу, щоб Ви його вже залишили у спокої, і куди небуть поїхали з України?
Віка _ 24.12.2009 23:16  Лінк
Коли в Україні буде завершена судова реформа? Чи стане коли-небудь суд дійсно доступним і неупередженим органом, до якого кожен може звернутися за захистом своїх прав, свобод і законних інтересів?
АНДРЕЙ _ 21.12.2009 05:23  Лінк
Чи підтримуєте Ви думку про позбавлення через суд Кучми (це так само актуально й для поки що діючого президента Ющенко) статусу "президент" ?
Оскільки родина Кучми спромоглася за десятиріччя "наколядувати" мільярди (родина Ющенко за свою п'ятирічку лише мільйони), тому буде цілком справедливим залишити Кучму (Ющенко на підході) хоча б без державного утримання. Це ж буде справедливим ?
Андрій _ 19.12.2009 23:41  Лінк
Також цікавить запитання: чи будуть "посадки" (вони треба)? І чи опиняться за гратами Янукович і Ющенко?

Дякую!
тупо.ua _ 18.12.2009 16:17  Лінк
Що ви, пане президенте, будете робити інакше, ніж Ющенко, Кучма та Кравчук? Що потрібно Україні в першу чергу, чого не зробили ваши попередники?
Онаній _ 17.12.2009 20:52  Лінк
Чи підтримуєте ви закон 404 щодо Інтернет-свободи?
боря _ 12.02.2010 16:13  Лінк
Чому в Україні я не можу купити жіночий або комп'ютерний журнал на українській мові? Чому посадові особи відповідають мені іноземною мовою? Наскільки я розумію, це порушення законів України та Конституції, ви поділяєте таку точку зору? Якими ви бачите шляхи подолання мовної проблеми?
Юрий _ 04.02.2010 23:32  Лінк
Киев - мой родной город, где я родился и вырос. Это лицо страны по которому судят о всей Украине. Но это уже не тот Киев - красивый, спокойный, чистый, цветущий город с приветливыми, интеллигентными людьми.
Что вы намеряны сделать для того, чтобы Киев был городом в цветах, красивыми, чистыми улицами, чтобы милиция следила за порядком, чтобы убрали от метро уродливые киоски и разливайки с соответствующим кнтингентом, чтобы улицы и пощадя были осещены и чтобы Киев имел вид столицы государства?
Ruslan _ 21.01.2010 01:46  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.
Корупція в Украіні це норма.
Корупцію сформували державні чиновники,законодавці....
Давайти поміркуємо:державний чиновник заробляє 4000 гривнів місячно в Київі.
Чи в нього є можливість купити за чесно зароблені гроші купити 3 кімнатну квартиру,післати дітей вчитися,і т.д.........Звичайно ні.
При цінах на житло,отримання родини він змушений брати хабар.Вся система збудована за рахунок хабарів,тому і так є.
Чи можна сьогодні на зарплату прожити?
Чому в Україні такі ціни на житло,продукти,землю,як в західному світі?Що український працівник більше заробляє ніж його колега на заході?Чи в нас електроенергія дорожча?В нас корупція і бюрокрація, тому в Україні ціни західні а зарплати східні .

ЩО ВИ ЯК ПРЕЗИДЕНТ-РЕФОРМАТОР ПЛАНУЄТИ?
ЧИ Є У ВАС ПЛАНИ ПОДОЛАННЯ БЮРОКРАЦІЇ-КОРУПЦІЇ?
АДЖЕ ЗМІНИ ПРОСТО НЕОБХІДНІ УКРАЇНІ.
БЮРОКРАЦІЯ І КОРУПЦІЯ ЦЕ ЄДИНЕ,НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ІСНУВАННЯ КРАЇНИ
Александр _ 13.01.2010 08:49  Лінк
Когда государство займется своей главной функцией: регулированием отношений между работодателями и работниками? Когда Украина перестанет быть страной с самым бедным населением и самыми богатыми олигархами?
Володимир _ 10.01.2010 21:43  Лінк
Шановний Президенте, чи згідні Ви з твердженням, що на зміну Голодомору, як варварського інструменту політичного упокорення нації, комунізації майна і землі через фізичне винищення голодом її активної частини, прийшов "більш цивілізований" інструмент її упокорення: насильна підміна суспільного устрою, коли українцям нав’язали історично і ментально непритаманну їм систему соціального (передусім – пенсійного) забезпечення, комунізації шляхом вилучення «в общак» 1/3 результатів активного трудового життя засновників родин без гарантій повернення цих коштів правонаступникам з процентами, чим родинний принцип життя українського суспільства було підмінено общинним? Саме в цьому полягає політична причина проблем розвитку українського суспільства, і тому Ви як політик повинні виступити ініціатором такої реформи пенсійної системи, яка полягатиме передусім у зміні джерел фінансування її солідарної частини: прив’язки нарахування внесків не до заробітної плати, а до виторгу від будь-яких продажів.
Іван _ 10.01.2010 20:31  Лінк
Відомий корупціонер з МОЗу, перший заступник Міністра, після свого ганебного звільнення з посту, планує повернутися до Інституту Амосова та керувати в ньому разом із своїми двома васалами. Ці люди – корупціонери, які розграбовують Інститут!
Чи допустите Ви, щоби сталося таке в установі, де працював Великий Микола Михайлович Амосов?
сергій _ 30.12.2009 12:17  Лінк
Діючий, нами вимучений президент говорить тільки одне- створення нації, а економічні питання(як він говорить- пізніше). Ми всі знаємо до чого призвела його політика та політика нацбанку- весь малий та середній бізнес в кредитному ярмі, фізичні особи теж там.
Питання: чи можна побудувати націю з бідними людьми, які так і говорять - десь ми бачили ту, сьогоднішню Україну! Чи не варто підняти економіку та розвинути фінансову стабільність людей, які потім гордо почнуть називати себе українцями- на чому і базується поняття-нація!?
Володимир _ 26.12.2009 20:36  Лінк
Чому до цього часу не запроваджено ведення Реєстру Корупціонерів, де були б зареєстровані пожиттєво всі чиновники та правоохоронці, спіймані на хабарях та розкраданнях бюджетних коштів, інших порушеннях, які підпадають під ознаку "КОРУПЦІЯ" ?
Юра _ 23.12.2009 15:38  Лінк
П-не Президент Ви стастали Президентом,щоб стати найбагатшою людиною в Україні чи зробити для України щось корисне?
Степан _ 19.12.2009 14:27  Лінк
Шановна(ий) пані(е) президен(е)!
Чому Ви не виконали своєї передвиборчої програми за якої потрапили у Верховну Раду України?Вам, за це не соромно бути президентом?
Тільки не говоріть, що було мало часу. Дякую.
Светлана Войтюк _ 17.12.2009 19:27  Лінк
А любите ли Вы Украину? И если - да, то расскажите, пожалуйста, как.
Денис Самигін _ 17.12.2009 14:53  Лінк
Так сталося, що Україна відстала від цивілізованих країн. Ми хочемо мати медицину, як в розвинутих країнах, організацію дорожнього руху, як в розвинутих країнах, наукові відкриття, як в розвинутих країнах тощо. Чи плануєте ви в тій чи іншій формі залучити фахівців з розвинутих країн для їх роботи на Україну, щоб суспільство могло переймати знання? Чи будемо вигадувати наш велосипед самі? Дякую.
Юрій _ 07.02.2010 00:33  Лінк
Думаючі люди, інтелигенція України у другому турі міркували, яке з двох зол вибрати, аби те зло було найменьшим для держави та людей.
Скажіть, скільки вам треба грошей, щоб ви разом з кабінетом міністрів, народними депутатами, своїми чиновниками та дійсною київською владою залишили цю нещасну Україну у спокої і поїхали геть?
Бо навіть неможу побажати такої біди як ви жодній державі, навіть ворогу.
Юрий _ 04.02.2010 23:48  Лінк
В Киеве работают эвакуаторы, которые выборочно (чем подороже автомобиль) забирают неправильно припаркованные автомобили. Ни для кого не секрет, что за этими эвакуаторами, которые оказывают якобы "услуги" стоят коррумпированные личности, которые присваивают деньги. Почему не организовать, как это в цивиллизованных странах государственную службу, которая будет фотографировать неправильно припаркованные автомобили и высылать по почте штрафы, которые будут не в карманах коррупционеров, а направлены на благоустройство города?
Почему в городе не строятся парковки, а существующие принадлежат не городу, а частным лицам - депутатам киевсовета, которые якобы заключают договора с "Киевпарксервисом", а на самом деле деньги город не получает?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми