19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Федір _ 25.02.2010 14:52  Лінк
Я як мисливець мисливцю задаю Вам таке питання:
Коли будуть прийняті суттєві і дієві міри по боротьбі з браконьєрством ?
П.С. Закон прийнятий Верховною Радою не в рахунок.
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:12  Лінк
Пане Президенте, за Вашими словами, з 2005-го року Ви перебуваєте на медичному обліку в Москві в приватній клініці. Чи плануєте Ви і далі перебувати на обліку в Москві?
Віктор _ 24.02.2010 20:34  Лінк
Скільки коштувало олігархам від ПР посадити в крісло свого ?
Тимур _ 23.02.2010 10:25  Лінк
Шановний Президенте,
Чи дивились Ви серіал "Недоторкані"?
Яку роль у виборах 2010 зіграла "Золота рибка"?

Тепер я вірю в її існування.
RUSLAN _ 11.02.2010 02:01  Лінк
Шановний Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.
Вам ,як Президенту прийдеться зробити багато реформ практично у всіх сверах:Економічних,політичних,бюракратичних,судових......... системах.
Це можливо зробити принаймі за 2-3 роки,щоб люди відчули результат.
Не потрібно зменшувати податки,потрібно лише дати волю бізнесу,мілімальна бюрокрація при веденні і регестрації бізнесу.З податками люди самі собі порадять.
Корупція повинна каратися найсуворіше.Чому в західному світі вищий добробут,тому що там менше корупції і бюрокрації ведення бізнесу.Не потрібно людям помагати,їм не траба просто мішати.Україна має освідчених,працьовитих людей,які при лібералізаії бізнесу гори знесуть.
Я це стверджую тому,що прожив на заході понад 20 років.
Чи Ви Пане Президент готові стати сучасним ТАРАСОМ БУЛЬБОЮ?
Чи є у Вас люди ,які заради держави готові пожертвувати всім,для яких держава і її інтереси понад усе?
Нехай ВАМ БОГ ДОПОМОЖЕ !
andrzej _ 10.02.2010 19:07  Лінк
jak pan prezydent da sobie rady na spotkaniach międzynarodowych, skoro nawet nie wielka promowa sprawia panu duży problem.dziwne, kiedy prezydent Ukrainy wypowiada się w języku sąsiedniego państwa
Володимир _ 10.02.2010 16:04  Лінк
Коли буде підняття заробітної плати державним службовцям районного рівня (станом на 1.01.2010 року вона в середньому становить 1-1.3 тисячі гривень в місяць)? Річний фонд чиновника районного рівня дорівнює місячній зарплаті заступника міністра.
Сергей _ 10.02.2010 10:35  Лінк
Меня интересует, возможно ли остановить введение в действие постановления правительства под номером 511 о утверждении новой редакции Положения о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами, согласно которому необходимы будут права для управления мопедом и периодическое прохождение его техосмотра. И если это невоможно, то когда необходимо будет здавать на права управления велосипедом(в т.ч. трехколесным), детскими колясками и кравчучками. И где взять мне деньги на все эти Ваши новшества?
Анатолій _ 09.02.2010 23:34  Лінк
Пане Президенте, коли вже, нарешті в Україні запрацює форма прямого народного управління Державою, як всеукраїнський референдум. В демократичних країнах референдуми проводяться регулярно. Чи будети Ви ініціювати невідкладного прийняття нового Закону про референдуми.
N'Dryu _ 09.02.2010 21:15  Лінк
Шановний пане Президент!
Назвіть чітку дату, коли і де буде опубліковано ваш план роботи на ці посаді на найблтжчі 5 років, щодо розвитку України як суверенної держави, і як ви збираєтесь звітувати по ньому?
Дякую за відповідь.
Максим Валентинович _ 09.02.2010 20:56  Лінк
Пане Президенте, що Ви плануєте зробити, щоб стимулювати не бізнес, а саме громадян сплачувати податки, а не отримувати зарплати в конвертах?
Володимир _ 09.02.2010 20:27  Лінк
Що ви, як головнокомандувач зробите для того щоб хочаб черз 8р українські збройні сили змогли самостійно обороняти нашу державу від держав скажімо як Польща, росія, Туретчина, Китай.....
чи реально підняти за такий період нашу армію сколін? Скільки для цього потрібно коштів? Які військові технології залучати (купляти в рос, НАТО, Японії..... чи розвивати свої)? і взагалі на якому місці це питання стоїть у вас по невідкладності? (іншими словами вам важливіше роздувати соц сферу,чи будувати економіку, чи вкладати в армію) ??
Андрій _ 09.02.2010 20:26  Лінк
Шановний президенте, Ви обіцяєте вітчизняні ліки за доступною ціною та високої якості, а чи не буде так як з продуктами харчування, за відсутністі конкуренції ціни на продукти високі, а якість низька?
Ольга _ 09.02.2010 18:35  Лінк
Уважаемый Президент! Так хочется и дальше относиться к Вам с большой буквы. Начите свою работу с аудита всех отраслей в стране, но доверить надо чесным людям.Обеспечить жильем и достойными пенсиями ветераном ВОВ, их так мало осталось и смотреть на бедственное существование просто невозможно. Пустите себе в душу малую частицу боли этих людей за страну которую они ценой своей жизни и крови защили. Это сделать все возможно, если не будете думать о своих сытых однопартийцах, а о простом народе. Приведите на руководящие посты людей чесных, а не коленопреклонников и колбасорезников, одним словом "собирателей податей".
Олеся Хошобіна _ 09.02.2010 16:54  Лінк
Пане Президенте, як Ви та Ваша команда планують реорганізувати ЖКГ України? В тому, що це необхідно, думаю, ніхто давно не сумнівається... Назвіть хоча б перші кроки в цьому напрямку.
Сергій _ 09.02.2010 15:46  Лінк
1. Які податки будуть скасовані?
2. Які контролюючі органи позбавлять права перевірок суб"єктів господарювання?
3. Які видатки на утримання держ. апарату буде скорочено?
Олег _ 04.02.2010 13:03  Лінк
Почему Украина постоянно берёт милиардные займы у международных организаций?
чем иностранные деньги лучше украинских?

Почему мы не можем печатать свои деньги кредитуя производство и потребительский спрос не спрашивая на то разрешение у международных валюттных организаций? таким образом мы и наши дети никогда не будут должны жизни свои тратить на возвращение долгов чужим заморским детям сегодняшних кредиторов.
Ирина, Днепропетровск _ 02.02.2010 12:10  Лінк
Будет ли следующий, нанятый народом президент, работать на будущее Украины, или снова станет копаться в гнилых страницах украинской истории? Будет ли и в следующие 5 лет президент послушно исполнятьзаказы укаинских националистов - насиловать всю Украину?
Александр _ 23.01.2010 18:44  Лінк
Знакомы ли Вы с Учением Сердца?
михаил _ 23.01.2010 11:19  Лінк
за який період буде повернуто довір"я до влади всіх рівнів
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми