19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Петрович _ 02.01.2010 16:09  Лінк
Пане Президент,Ви здатни обеднати, заставити, попросити, умовити всих: бизнес, опозицию,олигархив, тиньову економику, бандитов всього 2-3 роки попрацювати на Украину на народ. Без сумниву зацвите и Украина и люди и Вам гарантована слидуюча каденция.
Патріот _ 25.02.2010 20:17  Лінк
Чи є в Україні сили сильніші за Президента та Верховну Раду?
Ольга _ 09.02.2010 16:04  Лінк
Для значительной части народа Украины русский язык был и остается родным. На русском яыке мы общаемся, читаем и думаем. Когда же ему будет присвоен статус государственного?
Ігор _ 09.02.2010 13:51  Лінк
Шановний Президенте!
Чому сьогодіні, після виборів, коли знову почали засідати депутати, не чути законопроектів про обмеження пільг і привілеїв? Про скасування безкоштовного житла для чиновників, депутатів та інших бюджетників. Про те, що чорнобильці, які оформили пенсію у 50 років повинні відпочивати, а не отримувати на держслужбі 10 тис. пенсії і стільки ж зарплати, або якщо хочуть працювати - не давати їм пенсію. Де адресна допомога замість пільг тим же чорнобильцям (крім непрацюючих інвалідів)? Де обмеження по сукупному доходу для працюючих пенсіонерів? Це що після виборів вже не актуально? Де Папієв? Він же про це говорив перед виборами! Всі ж обіцяли боротися з бідністю, а тут якраз можна знайти гроші на підвищення пенсій 6,5 млн. пенсіонерам, які отримують мінімальні пенсії і робочі місця для молоді, якщо пенсіонерів відправити відпочивати, як робить увесь цивілізований світ! А наших чорнобильців не відправити - це злочин, вони ж "дуже постраждали від аварії"!
Наталля _ 02.02.2010 21:36  Лінк
Чому в адміністрації Президента на містах (районах, області) такі мізерні заробітні плати, вони нижче ніж у вчителів та врачів
Сергей Малюченко _ 23.01.2010 16:23  Лінк
Чего хорошего и чего плохого вы как президент ожидаете от народа Украины ?
влад _ 15.01.2010 18:26  Лінк
шановный/пане/прызыдент як вы гадаете чы стане топлыво дешевшым!
Толмачов Валерій _ 25.12.2009 08:58  Лінк
Що Ви думаєте про концепцію національного податку? Наскільки реальне і корисне його впровадження? http://www.epravda.com.ua/columns/478e6d2684b76/ Дякую
Роман _ 19.12.2009 12:40  Лінк
Скажіть будь ласка чи користуєтесь Ви послугами тренінг-центру Тетяни Іванової?
Інший _ 02.03.2010 15:30  Лінк
Чому продовжують зростати ціни на найнеобхідніше (продукти харчування, засоби гігієни і т.д.)? Хіба є підстави для їх подальшого росту?
Чому б не направити їх у зворотньому напрямі? Примусово. І впровадити відповідальність, аж до кримінальної, за невиправдане завищення цін.
ХХХ _ 26.02.2010 12:11  Лінк
Вікторе Федоровичу, чи припинять під час вашого керівництва державою "кошмарити" малий бізнес ? Скільки і які державні установи матимуть право перевіряти підприємців-фізичних осіб ?
Микола Іванович _ 25.02.2010 19:38  Лінк
Верховна Рада пише закони лише для себе. Депутата з верховної Ради можна винести лише вперед ногами. Верховна Рада і Президент перетягують закони кожен під себе. Чи не думаєте Ви, Президенте, що закон про вибори у Верховну Раду та вибори Президента мають бути розроблені конституційною колегією, як це сталося 200 років тому у Сполучених Штатах Америки? За ці 200 років ні один закон не помінявся і країна з такою конституцією надзвичайно успішна. Головою конституційної колегії пропоную призначити Володимира Семиноженка.
Яна _ 25.02.2010 07:43  Лінк
Шановний президенте, чи не здається вам, що зовнішня політика нашої країни скоро стане схожою на байку "Лебідь, щука й рак"? Ющенко більш-менш спокійно та чітко прагнув до Європи, а Ви-за проросійську політику.Так чи не здається Вам, що це розхитає і без того погане становище України у світі?
Юрій Чумак _ 14.02.2010 02:50  Лінк
1)14.02.2010, Юрій Чумак,пенсіонер,інвалід ІІ-ї гр.1948р.н.,м.Луцьк, рацював на будівництві АЕС:
Нам і не тільки нам треба житло для наших дітей. Вони самі не в силах поки-що осилити це складне питання. Нам не треба подачки від держави. Зробіть лише так:
1. Щоб непотрібне нами продавалось – воно потрібне дуже іншим людям.
2. А для доплати нам банки кредитували суми грошей, які недостатні для потрібного нам житла по середньосвітовим відсоткам .
Очевидно, що для 1-го та 2-го треба задіяти в Україні банківську систему.Може правильно іти від зворотнього - щоб не було «замкнутого кола»: див. для робітників, селян, службовців та пенсіонерів: Про « популізм», який не призведе до інфляції. http://ukrapk.com/news/events/pro__populizm_jakij_ne_prizvede_do_infljacii.html Замкнуте коло це коли економіка і банківська система не розвивається, так як мала платоспроможність громадян, а платоспроможність громадян маленька по тій причині, що не розвинута економіка та банківська система
леонид _ 10.02.2010 10:48  Лінк
1 когда будет судебная ркформа? 2 когда будет закон об опозиции?
Ольга _ 09.02.2010 17:35  Лінк
Уважаемый Президент! Много было обещано всеми политиками любого ранга. Когда будут работать на благо людей. Ведь не так сложно все это. Сделать аудит всего в стране по отраслям. поставить работоспособных и чесных,а не колбасорезников и коленопреклонных нелюдей, которые очень хорошо взносят "подать". Ведь Украина - не Россия, она очень компактна, а не бескрайня. Подумайте о тех кто защитил нашу СТРАНУ от фашизма ценой своей жизни, их так мало осталось. Неужели так сложно обеспечить их жильем и достойной пенсией? Пустите в душу свою хоть маленькую частичку боли людей, подумайте о них, а не о однопартийцах!
Maksym Kopiy _ 31.01.2010 12:55  Лінк
ja progolosyjy za kandudata jakwo, vin zu vona v media skaje wo pidtrumye zakon pro stabilny rizny inflazijy ne biljwe 7 %.
dejyki poradu na vuboru:
Strategizna zilj ekonomiku zmenwutu import:
1. zvjazatu sektora ekonomiku zerez energetuky,...
2. reforma vladu - zvilnjtu tux na kogo pruxodytj skargu, za prunzupom "ne prazjyew na narod - vidnovusya zerez syd", korupzioneru i bjrokratu majytj growi, a narod moje zarobutu, jakwo pravuj. reklama "dopomogu sobi sam".
3. prozoristj, jasnistj, effektuvnistj, nauka, povaga i tolerantnistj y vsjomy ze te wo treba nam v Ukraini.
4. ofizijnuj slyjbovezj zgidno zakony zobovyazanuj vidpovistu na zvernennja, wonajmenwe podjakuvatu, jakwo vin slyjutj narody i mae kyljtyry.

student duplom narodnoj ekonomiku techniznogo universuteta berlina.
Олег УЗ _ 18.01.2010 14:28  Лінк
Чи збираєтесь ви акціонувати Укрзалізницю?

Вважаємо, що акціонування Укрзалізниці і наступний продаж пакету 75% її акцій (мінус 1 акція) за кількадесят мільярдів доларів хоча б групі інвесторів - єдиний шанс своєчасної сплати зовнішнього боргу держави і отримання фінансового плацдарму для подальшої реконструкції.
Маленький Українець _ 04.03.2010 14:23  Лінк
Мешканці Західної та Центральної України вільно спілкуються російською та українською. Чи можна трактувати Ваш намір введення "державної двомовності", як початок українізації Сходу та Півдня мешканці яких переважно спілкуються однією з мов?
Олександр _ 03.03.2010 00:47  Лінк
Военные пенсионеры, можно сказать ,находятся в крайне тяжелом положении.Складывается впечатление,что о них просто все забыли и бросили на само выживание.Разве такой жизни заслуживают верные сыновья своей Родины.?Последний раз были повышения в январе2008 . С тех пор многократно выросли цены и тарифы,а пенсии остаются без изменений.Планируется ли в ближайшем будущем какие то индексации или прибавки?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми