19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
україна _ 03.01.2010 22:52  Лінк
Чи готові Ви розігнати цю Верховну "Зраду", цих ганебних "народних депутатів?
Інна _ 03.01.2010 12:12  Лінк
IШановний (а) пане (і) Президент!
Скажіть, будь ласка, чому повільно розтанули голоси урядовців, які рік тому, на початку кризи - надавали свої пропозиції, стосовно кредитчиків, які опинилися в жахливому становищи? Вчорашні поважні громадяни, завдяки падінню гривні перетворилися на аферистів та шахраїв тільки тому, що банки тадержава не беруть на себе частину фінансових ризиків? У людей відбирають квартири і вони з родинами стають ізгоями суспільства. Лунали пропозиції і Порошенка і Тегіпко - яка їх доля? І які кроки в напрямку спасіння своїх громадян-кредитчиків зробите особисто Ви? І чи чекати взагалі на відповідь? Може станеться диво, і Ви відповісте? Заздалегіть дякую за відповідь.
Ваша українка.
Віталій _ 03.01.2010 00:19  Лінк
Пане Президент!
Коли ви почнете реально вислуховувати запитання від громадян вашої держави і давати на них бодай правдиві відповіді?
Воробйов Миколай _ 27.12.2009 22:22  Лінк
Пане Президент, що Ви відповісте на тому Світі ще ненародженим в Україні, якщо ті запитають про борги перед МВФ, які вони мусять сплачувати через недалекоглядність своїх попередників ?
Юлія _ 22.12.2009 15:57  Лінк
1. Якщо, не дай боже, у 2010 році Українська держава об`явить про дефолт, хто конкретно відповідатиме за наслідки? Яких саме наслідків слід чекати?
2. Які пропонуєте гарантії (в тому числі законодавчі) свободи слова і преси в Україні після свого обрання?
Дякую за відповіді по суті.
останній з українців _ 20.12.2009 22:10  Лінк
Ремарк свого часу писав, що якщо привчити собаку їсти картоплю, а потім їй покласти шматок м яса, вона обере м ясо, тому що це у неї у крові. Якщо дати людині шматочок влади, з нею буде теж саме, вона за неї схватиться. Це трапляється само собою, тому що людина така сама тварюка.
Шановний Президент, будь ласка, поясніть, чому Ви обрали "м ясо а не картоплю"?
Назвіть будь ласка реальний та прозорий механізм, який дозволить нам (виборцям) "відібрати у Вас миску, якщо до Вашого меню будуть входити лише м ясні страви"?
Шульга Іван Васильович _ 20.12.2009 11:17  Лінк
Як свідчить діяльності органів виконавчої влади та правоохоронних органів ВОНИ є джерелом що становить загрозу існуванню нашої Держави. Корупція пронизала всю систему, а ніхто не хоче зробити елементарне, а ВИ зробите наступне:
1. Внести зміни до КПК і надати дозволи порушувати кримінальні справи з ознаками "Злочини у сфері службової діяльності" будь-якому правоохоронному органу, забравши це монопольне право у прокуратури;
2. Враховуючи що у сфері земельних відносин на сьогодні більше всього корупції - Внести зміни до Перехідних положень Земельного кодексу України та зобовязати голів держадміністрацій при вирішені питань у сфері земельних відносин, до розмежування земель, за межами населених пунктів але в межах місцевих рад погоджувати земельні питання із відповідними органами місцевого самоврядування.
Створити єдину екологічну інспекцію у завдання якої будуть входити питання дотримання єкологічного, земельного, морського,лісового законодавства, надавши їм статус міністерст
Lanselot _ 24.02.2010 10:17  Лінк
Перед інавгурацією Києво-Печерську лавру "прибирали". Що вигнали це робити співробітників музею, то це їхні проблеми - не треба бути бидлом і давати собе поганяти. Що цим керував Гендиректор Заповідника - так він годить будь-якому начальству і глибоко зневажає своїх підлеглих. Питання не про те. Сніг, зібраний з усієї території був за наказом того ж Гендиректора й намісника звезений на схили, під Лавру. Коли він почне танути, під загрозою буде вся Лавра, а, особливо, печери. Якщо Ви вже так любите Лавру, якщо збираєтеся нею опікуватися, то чому дозволяєте нищити її людям, подібним до Гендиректора С.Кролевця і намісника Павла (Лебідя)? Чи Лавра Вам потрібна тільки на коротку мить вдоволення влсаного властолюбства?
боря _ 12.02.2010 16:10  Лінк
Коли буде усунено від влади Чорновецького? Ви вважаєте кияни витримають до дати чергових виборів?
Денис _ 12.02.2010 09:53  Лінк
Як ви відноситеся до політичної недоторканності вищих посадових осіб?
І чи збираєтеся ви позбавити депутатів політичної недоторканності?
Олександр _ 10.02.2010 03:51  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви на скасування депутатської недоторканності?
Чи підтримаєте Ви закон про відкликання депутатів виборцями?
Чи вважаєте Ви доцільним запровадити систему виборності суддів?
Чи маєте Ви бажання впровадити звітність Президента перед виборцями?
Чи спроможні Ви запровадити дієві механізми покарання депутата, судді, Президента за невиконання своїх обов’язків?
Чи є то правдою, що ДЕМОКРАТІЯ – це влада народу, який має реальні важелі контролю за тими, кому він делегує цю владу?
Чи завжди кадри вирішують все? Чи мають право громадяни України допомагати Батьківщині долати корупцію, розкрадання держмайна, незаконне захоплення землі частіше ніж раз на 5 років?
Роман _ 08.02.2010 18:26  Лінк
Наскільки глибокі переконання у Вас в тому, що освіта в Україні це непотрібне явище? До яких заходів Ви будете вдаватись, щоб освіта в Україні стала ще більшою профанацією ніж є насправді?
Іван _ 08.02.2010 11:31  Лінк
Як ви важаєти на діючий рівень зарплат, для середнього заробляючого громадянина України такі штрафи допустимі?
Кільчицька і Черновецький _ 06.02.2010 09:31  Лінк
Шановні кандадати в президенти!
В наші часи "демократії" я думаю, що ви мрієте, коли станете президентом, негайно на усіх сайтах центральних та місцевих органів виконавчої влади, НАН тощо, починаючи від керівника міністерства або іншої установи до керівника підрозділу, прізвища яких як правило є на сайтах, до їх біорафії викласти на сайтах декларації про доходи, а також видатки на відпочинок, купівлю автомобілів тощо. Ви терміново забажаєте викласти на сайтах інформацію про те, де працюють їх батьки і про їх доходи, дружини або чоловіка і звичайно про дітей (де навчаються, працюють і скільки отримують). Я думаю це дуже цікаво буде побачити кожному українцю, особливо про працюючих на держслужбі пенсіонерів чиновників, прокурорів, суддів, депутатів. Ці пенсіонери працюють щоб "трошки підзаробити". Може ми, ті хто отримують по 600 грн. пенсії, зможемо їм чимось допомоги матеріально або, якщо вони без роботи і без грошей, допоможено влаштувати на роботу водієм, шахтарем, двірником.
Сергій _ 25.01.2010 09:48  Лінк
Що Ви знаєте про нинішніх керівників 3-х крупних країн Євросоюзу Великобританії, Франції, Німеччини? Хто вони і представники яких політичних сил?
Я _ 22.01.2010 18:06  Лінк
Когда вы прекратите грабить Украину.,.
ІРИНА _ 18.01.2010 19:01  Лінк
ХОТІЛОСЯ Б ЗАПИТАТИ НЕ ТІЛЬКИ МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА, А ВЗАГАЛІ ВСІХ "СЛУГ НАРОДА": КОЛИ ВОНИ ОСТАННІЙ РАЗ БАЧИЛИ У ВСІХ СВОЇХ ПОСТАНОВАХ ТА УКАЗАХ СЛОВО "культура"? ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ БУДЕ ТОЙ, ХТО РОЗВЕРНЕ СВОЄ ОБЛИЧЧЯ ВІД МІШКА З ГРОШИМА ДО МУЗЕЯ МІСТА КИЄВА. СОРОМ - СТОЛИЦЯ НАШОЇ ДЕРЖАВИ ІЗ СВОЄЮ ІСТОРІЄЮ ВІДЛЕЖУЄТЬСЯ НЕВІДОМО ДЕ. ПОЛІТИКАМ ТА УРЯДОВЦЯМ, ЯСНА РІЧ, ЧАСУ (НЕ КАЖУЧИ ВЖЕ ПРО ГРОШІ) ЗАМАЛО ДЛЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТАКИХ СТРУКТУР, ЯК МІН. КУЛЬТУРИ, СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ, МУЗЕЇВ ТА ПРИВАТНИХ ВИСТАВКОВИХ ЗАЛІВ. ПРОТЕ СКУПОВУВАТИ ТВОРИ МИСТЕЦТВА ОЙ ЯК ХОЧЕТЬСЯ!! ТО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ФАХІВЦІВ, ХОДІТЬ ДО МУЗЕЇВ, ЯКІ ЩЕ ЗАЛИШИЛИСЯ У СВОЇХ ПРИМІЩЕННЯХ. БО НЕЗАБАРОМ І ЦЬОГО МИ ВТРАТИМО - ПОВСЮДИ У ЦЕНТРІ КИЄВА БУДУТЬ СТОЯТИ ПОРОЖНІ ДОХОДНІ БУДИНКИ ІЗ НАПИСАМИ "ПРОДАЄТЬСЯ" ТА "ОРЕНДА". ЗАХИСТИТЬ, НАРЕШТІ, КУЛЬТУРУ ТА ЇЇ ДІЯЧІВ. СХАМЕНІТЬСЯ!!
Віталій _ 18.01.2010 11:00  Лінк
Добрий день, я хотів спитати чому українці які проживають за кордоном можуть заїжати на власнім аутомобілі на Україну на 10 діб за 50-100 гривень.
concerned _ 14.01.2010 15:04  Лінк
Шановный пане президент, чи ви вважаете, що церковні питання, що до тулмачення священних текстів для своїх прихожан мають вирішуватись у церкві, окремо, а соціальні питання окремо і як церква має бути відокремлена від держави, так і держава від церкви. Бути чи не бути учасником тої чи іншої религії, або конфессії - власна справа кожного громадянина і церква не мусить змінювати свої догми під забаганки політиків, як це робиться у деяких країнах Европи?
alexo _ 10.01.2010 19:13  Лінк
Господин президент, Вы как новоизбранный глава государства поддержите стремление Украины присоединиться к кругу цивилизованных народов. Как Вы думаете, вероятно это произойдет только тогда, когда в стране все ее граждане будут равноправны перед законом, который они будут уважать,
уважать права друг друга. Скорее всего это будет тогда, когда на западной Украине, как и на восточной, на дорогах и в магазинах, государственных учреждениях будут надписи как на украинском так и на русском языке, а в Крыму еще и на крымско-татарском, когда логика существования государства и всей общины людей будет направлено исключительно на взаимную поддержку и укрепление, а не на уничтожение и рознь, когда общество увидит хоть какую-то человеческую логику существования государства под названием Украина ?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми