19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Женя _ 02.03.2010 19:33  Лінк
Це правда , що Ви хочете поставити міністром сім`Ї, молоді та спортупана Коржа .Якщо це дійсно -так .Я прошу вас це не робити!!!
Олексій _ 02.03.2010 11:13  Лінк
Скажіть будь-ласка, чи змогли б Ви повірити людині, що має достатньо скромну декларацію про доходи, при цьому витрачає більше сотні мільйонів гривень на виборчу кампанію, і каже, що не хоче для себе нічого, а бажає лише подбати про простих людей?
Олександр _ 25.02.2010 11:12  Лінк
Чи плануєте Ви проведення реформування МВС? Чи будуть проведені якісь заходи щодо усунення диспроорції пенсій пенсіонерам МВС?
Олексій _ 24.02.2010 11:42  Лінк
Пане Президенте! Ви, як очільник найбільшої в Єропі країні, вбачаєте колосальну перспективу зовнішньополітичного курсу України, спрямованого на країни Азії, зокрема країни ПІвденної, Південно-Східної Азії та країн Далекого Сходу, навідміну від сліпого, понурого слідування Росії та Заходу? Обгрунтуйте свою відповідь, дякую!
Тетяна Ісаєва _ 10.02.2010 16:40  Лінк
Яким чином планується впровадження ідей гендерної рівності в українському суспільстві? Чи буде питання гендерної рівності приорітетом державної політики?
Igor _ 10.02.2010 08:50  Лінк
Будут ли попытки Ваши или руководимой Вами "Партии регионов" изменить сложившийся статус-кво в вопросе свободы совести?
В первую очередь имеется ввиду проект № 5473 «Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо заборони діяльності тоталітарних релігійних сект).
Арсеній _ 09.02.2010 20:25  Лінк
Шановний президенте.

Як ви розумієте сутність сучасних грошей?

Чи вважаєте ви за можливе здійснити в Україні реформу в кредитно-фінансовій сфері, яка могла би стати взірцем для подальшого її впровадження для масштабах світу?

Яку концепцію ви запропонували би для впровадження?
Олег _ 04.02.2010 13:09  Лінк
Сегодня в Украине вступление в ЕС и НАТО считается чуть ли не панацеей от всех экономических и внешнеполитических бед. Считаете ли вы что вступление Украины в ЕС решит все наши проблемы экономические автоматически? И не создаст ли это проблем для Украины в других сферах - например в сферах, в которых органы управления ЕС также определяют общую для стран участниц политику - например в сфере культурных и морально-этических отношений. Ведь не секрет что понимание данных вопросов в ЕС отличается от традиционной для украинской культуры подхода к тем же вопросам?
Сергій _ 19.01.2010 10:19  Лінк
Ви вірите у гороскоп або предбачувану визначеність (рос. предопределунность) певних подій і людей у світі? Якщо так, то з якими представниками гороскопу ви легше знаходите спільну мову, встановлюєте дружні стосунки?
Золотухин Федор _ 04.03.2010 22:54  Лінк
Виктор Федорович, когда будет наведен порядов в родном городе? Енакиевский коксохимический завод до сих пор работает по 6 часов и женщины получают зарплату 600-800 грн/месяц. Жить не возможно, мама работает за копейки и мне ее ужасно жалко, уходить не хочет, так как уже 16 лет на заводе скоро пенсия. Пожалуйста наведите порядок.

Заранее спасибо
Андрій _ 04.03.2010 20:07  Лінк
Шановний пане президенте!! Скажіть будь ласка коли припинеться свавілля та знущання банків над позичальниками???? Коли припинеться свавілля та знущання банків над вкладниками ???? Коли Держава навчиться ПОВАЖАТИ своїх громадян - платників податків!!!!
Василь Онопенко _ 04.03.2010 18:27  Лінк
Пане президент!
За що Ви не любите українську мову та українців?
Татьяна _ 04.03.2010 17:23  Лінк
Когда народ Украины будет знать правду о НАТО? Почему никто не скажет, что во всех военных операциях НАТО берут участие только КОНТРАКТНИКИ и только за БОЛЬШИЕ деньги? Почему никто не скажет, что наши военные так или иначе берут участие в боевых действиях? Почему никто не скажет, что если бы мы были в НАТО, то, в случаи гибели солдата во время боевых действиях, его семья получила бы очень хорошую компенсацию? Почему никто не скажет, что сейчас семья погибшего во время боевых действиях получает жалкие гроши?Почему никто не скажет, что НАТО - это принуждение нашей власти жить по законам цивилизованного мира? Почему никто не скажет, что, к примеру, та же Польша барахталась в корруупции и беспределе до тех пор, пока не вступила в НАТО? Почему никто не скажет, что НАТО не нужно, прежде всего, нашей вороватой власти?Почему?
... _ 04.03.2010 16:48  Лінк
Чому кажуть, що медицина у нас безплатна? Адже коли йдеш здавати аналізи на обстеження і т.д. то обовязково кажуть здати по 20-50грн., "благодійний внесок", інакше без внеску тобі нічого робити не будуть. Або просто кажуть заплатити, хоча про це ніде не записано... І це в державній поліклініці, яку забезпечує держава! Ви будете щось робити з цим чи все так і залишиться???
Валерий _ 04.03.2010 16:22  Лінк
Не могли бы Вы по закупочной цене, без построек продать 10(десять) соток земли в Межгорье.
евгений черкассы _ 04.03.2010 16:05  Лінк
Скажите пожалуйста, когда я сам буду выбирать язык обучения своего ребенка?
Когда Вы сократите срок обучения в школе до 10 лет?
Когда уволите Вакарчука и Фарион?
Когда вернете пятибальную систему обучения?
Когда нашим детям перестанут впаривать как героев петлюр,шухевичей,мазеп и бандер?
Катя _ 04.03.2010 15:41  Лінк
Товаришу Янукович! Ви створили антикорупційний комітет під вашим безпосереднім керівництвом. Чи планує цей комітет розглянути питання приватизації вами Межигір'я? Чи буде скасований указ Ющенка про надання Литвину в пожиттєве користування державної дачі, а також комунальні пільги? Чи буде відновлено доступ ВСІМ громадянам до лісового масиву в Сухолуччі? Дякую за відповідь.
Александр _ 04.03.2010 12:51  Лінк
Когда правительство начнет централизованную информатизацию гос. учереждений, а не устраивать гонки по кабинетам различных гос. учереждений? А в частности при открытии или закрытии ЧП ? Ведь не смешно страна и государство одно, а в итоге какие-то раздробленные части государства. И самое ужасное во всех этих гос. органах нужно одно и тоже : данные паспорта, индентификационный код и т.д. Зачем такой сложный бюрократический механизм?
Ольга _ 01.03.2010 15:49  Лінк
Шановний Президенте, скажіть будь-ласка як ви будете сприяти вирішенню житлових проблем в молодих сім'ях? В нас по-ходу ситуація така, що в двокімнатній квартирі не може жити три сім'ї.
Олег _ 05.02.2010 13:10  Лінк
Чи підтримуватиме новий президент антидемократичні та націоналістичні сили, як це робили Ющенко, Наливайченко та рупор брехні Марина Остапенко?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми