19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
kosovare _ 16.12.2009 20:27  Лінк
Сільське господарство зараз фактично у занепаді, а молодим людям просто невигідно працювати в цій галузі!
Чи буде щось зроблено для модернізації технічного забезпечення і розвитку с/г?
Tigra.UA _ 16.12.2009 20:06  Лінк
В Канаде можно стать предпринимателем за полчаса, зарегистрировавшись через Интернет на веб-сайте соответствующей госслужбы. Сдавать отчёты и платить налоги там тоже можно по Интернету без платных посредников и беготни по кабинетам.
Планируете ли Вы прослыть продвинутым реформатором, запустив подобное в Украине?
flint _ 16.12.2009 19:59  Лінк
В цивилизованных странах наиболее действенным методом борьбы с коррупцией является декларирование не только доходов, но и расходов чиновника и членов его семьи. При заметном превышении расходов над доходами чиновник любого уровня подлежит немедленному увольнению и криминальному преследованию.
Будете ли Вы предпринимать конкретные шаги для внедрения в Украине этого действенного способа борьбы с коррупцией?
bodjo _ 16.12.2009 01:45  Лінк
Чи згодні Ви щомісяця опубліковувати доходи і видатки Ваші і вашої сімї?
hala _ 15.12.2009 21:07  Лінк
Чому запроваження грабіжницьких штрафів не покращило ситуацію на дорогах?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми