Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Соціальні питання
Вася _ 02.02.2010 21:44  Лінк
Чому державні службовці отримають мізерну заробітну плату. Бажаю Вам прожити місяць за 1000 грн.
Людмила _ 02.02.2010 21:34  Лінк
Чому у державних службовців райдержадміністрацій, облдержадміністрації такі мінімальні заробітні плати і ніхто про це не згадує
Ганна _ 02.02.2010 20:20  Лінк
На Україні багато пенсіонерів, які отримують згідно закону мінімальну пенсію. Більшість з них мають здоров»я мати додаткові прибутки: або працюють де інде, або працюють на власних присадибних земельних ділянках.
Чи не вважаєте Ви, пане Президенте, якщо є можливість ресурсу Пенсійного Фонду України додатково збільшувати мінімальний розмір пенсій, то буде справедливим направляти їх тільки тим пенсіонерам, які, будучи на пенсії, стали інвалідами, або досягнули віку, наприклад, 75 років. В інших випадках збільшувати розмір пенсії потрібно всім пропоційно на єдиний коефіцієнт.
Віталій _ 02.02.2010 18:54  Лінк
Уряд України заборонив тимчасово функціонування грального бізнесу в м. Києві. Правильне рішення, але слабкості людей не заборониш.
Чи будете Ви, шановний пане Президенте, лобіювати перенос грального бізнесу, започаткувавши, наприклад, розбудову українського Північного Лос Вегаса на кордоні трьох областей – Київської, Полтавської і Черкаської , наприклад в селиші Шрамківка, Драбівського району Черкаської області ? Там чудова природа, десятки гектарів ставків навколо яких багато не займаних ніким земель. Є цегельний завод, багато нерухомості, яка не використовується, лікарня. Рядом автомобільна траса Київ – Харків, ж/д Київ – Гребінка. Майже рівновіддалений від великих міст як Київ, Чернігів, Полтава, Суми, Черкаси тай і Харків власне недалеко. Було б зручно і для гостей Євро 2012.
Тарас _ 02.02.2010 16:43  Лінк
Шановний пане Президенте!
Чи вважаєта ви правильним, коли пільговики, крім непрацюючих інвалідів, які отримують у 50 років пенсію і отримують по 5 тис. грн. і більше пенсії, плюс таку ж і більше зарплату безкоштовно їздять у транспорті, мають пільги на оплату житла, транспортний збір тощо, а наші діти не можуть знайти роботу. Чому б не позбавити усіх пільг людей, які мають доходи більше 5 тис. гривень, крім непрацюючих інвалідів. Непрацюючих тому, що ми маємо багато таких чорнобильських інвалідів як Плющ І. С., які чомусь можуть ще і працювати, "отримавши" велику дозу опромінення. Чому не відправляти на пенсію усіх тих бюджетників, які вже оформили пенсію, яка складає, наприклад 5 тис. грн. і більше, щоб сюди не попали вчителі, врачі або інші бюджетники з низькими пенсіями і зарплатами?
Надія _ 02.02.2010 12:40  Лінк
Чи згадає хто-небуть про рядових державнх службовців (VІ, VІІ категорій), в яких заробітні плати залишились на рівні початку 2008 року, незважаючи на рівень інфляції та рівень навантаженості і відповідальності їхньої роботи?
Татьяна _ 01.02.2010 20:09  Лінк
Господин (Госпожа) Президент,
Дайте мне ответ на такой вопрос пенсионера.
Когда украинские пенсионеры смогут позволить себе, хотя бы раз в несколько лет, а не ежегодно, как европейцы, путешествие? Не на Канары, Сейшелы или Мальдивы. А хотябы в Россию, Беларусь, посетить оставшихся после распада Союза в разных теперь уже странах, престарелых родителей и родственников, или, хотя бы, их могилы. Когда Вы сможете предоставить нам, такое, возможно, последнее "удовольствие"? Или мы не дождемся такой щедрости от нашей Власти?
Edy _ 01.02.2010 19:59  Лінк
Питали тато,питали мама,питаю я:"Коли у нас в Україні буде принятий закон про погодинну оплату праці?"
Андрій _ 01.02.2010 13:52  Лінк
Пане Президенте,чи будуть краще жити в державі після Вашого обрання на найвищу посаду рядові українці, чи лише приведена до влади нова команда держслужбовців.
Андрій _ 01.02.2010 13:45  Лінк
Чи буде простий норід жити краще , чи тільки можновладці, що прийшдуть до влади разом з Вами в період Вашого правління
Орест _ 01.02.2010 12:31  Лінк
Коли вже молоді сім"ї будуть отримувати житло від держави? Коли молоді спеціалісти стануть потрібними для держави і отримуватимуть відповідну заробітну плату на яку зможуть нормально жити? Коли наша держава стане Державою яка піклується про громадян а не про тих хто нею керує! Коли вже старі пенсіонери підуть на пенсію і молодь буде правити країною?
діхтяр петро семенович _ 31.01.2010 23:34  Лінк
Чому з 01.04.1997р. і дотепер ще жодного разу мінімальна заробітна плата не дотягувалась до величини прожиткового мінімуму?
Чому приховується інформація про фактичний розмір прожиткового мінімуму за грудень 2009р.
Чи передбачаються дії новообраного президента по порушенню кримінальної справи за даними фактами?
Чи готовий новообраний президент відповісти перед народом за причетність до даного злочину?
Maksym Kopiy _ 31.01.2010 12:55  Лінк
ja progolosyjy za kandudata jakwo, vin zu vona v media skaje wo pidtrumye zakon pro stabilny rizny inflazijy ne biljwe 7 %.
dejyki poradu na vuboru:
Strategizna zilj ekonomiku zmenwutu import:
1. zvjazatu sektora ekonomiku zerez energetuky,...
2. reforma vladu - zvilnjtu tux na kogo pruxodytj skargu, za prunzupom "ne prazjyew na narod - vidnovusya zerez syd", korupzioneru i bjrokratu majytj growi, a narod moje zarobutu, jakwo pravuj. reklama "dopomogu sobi sam".
3. prozoristj, jasnistj, effektuvnistj, nauka, povaga i tolerantnistj y vsjomy ze te wo treba nam v Ukraini.
4. ofizijnuj slyjbovezj zgidno zakony zobovyazanuj vidpovistu na zvernennja, wonajmenwe podjakuvatu, jakwo vin slyjutj narody i mae kyljtyry.

student duplom narodnoj ekonomiku techniznogo universuteta berlina.
Олександр Чернівці _ 30.01.2010 15:43  Лінк
Пані/е президент. Чи плануйте ви допомагаті студентам, або їншим категорії населення, створити нову соціальну допомогу як у Франції що найменується як "CAF (Caisses d'Allocations Familiales)'' ця система дає допомогу на житло, на багатодітних сімей, та інші категорії. Наведу Приклад; коли арендуеш житло, для студента, то платимо по 300 євро за місяць, і ця організація повертає майже 70%, томущо студенту важко жити при малекій зарплати. Чи плануйте ви створити такі організації, і брати приклад цієї системи з Європи?
Виталий _ 30.01.2010 15:15  Лінк
Господин(жа) президент .. В период избирательной компании Вы говорили что ваши оппоненты довели стану до руин. Тем самым сделали народ Украины бедными. Так скажите пожалуйста кто теперь должен оплатить мой коммунальный долг ? За время вашего в той или иной степени прибывания при власти я потерял возможность оплачивать коммунальные услуги.Таких как я если не миллионы, то сотни тысяч точно. Предвидится ли амнистия по коммунальным долгам населения ? Спасибо.
Андрей _ 30.01.2010 14:44  Лінк
1)Где будут учиться ваши дети(внуки)?
2) Где будут лечиться ваши дети(внуки)?
3) Где будут работать и отдыхать ваши дети(внуки)?
Mikola _ 30.01.2010 09:46  Лінк
Шановний пане Президенте!
Коли в нашій країні буде ліквідовано такий величезній розрив в пенсіях. Зараз чиновники, судді, прокурори, депутатиотримують по 7 тис. грн. і більше, а ми по 600. Крім цього переважна більшість з них ще і працює. Тобто, рядовий чиновник отримує близько 7 тис. грн. пенсії і стільки ж зарплати. Депутатам цю суму можна помножити на чотири. Чому чиновники чорнобильці у 50 років, яким призначається пенсія за те, що вони втратили здоров"я продовжують працювати і у повному обсязі отримують і пенсії і зарплати?
Микола _ 29.01.2010 11:57  Лінк
Коли вже чиновникам, суддям, прокурорам, військовим, депутатам,які мають великі зарплати і пенсії, припинять давати безкоштовне житло? Чим вони краще за нас?
Олександр _ 29.01.2010 11:56  Лінк
Шановні кандидати!
Скажіть, чому, коли нам весь час говорять про кризу і що немає чим платити пенсії і зарплати чиновники, судді, прокурори, депутати отримують після відміни Конституційним судом обмежень, пенсії по 8 тис. гривень і більше, коли 6,5 млн. пенсіонерів отримують мінімальні пенсії? Крім цього, більшість з них ще і працює, отримуючи такі ж і більше зарплати. А наші діти не можуть знайти роботу. Чому чорнобильці (не маються на увазі дійсно хворі інваліди) та інші пільговики, які отримають по 5 тис. грн. пенсії і більше не звільняються з роботи на пенсію? Їм же у 50 років дають пенсію тому, що вони хворі! Якщо здорові нехай працюють, але без пенсії у 50 років! Чому чорнобильці та інші пільговики, які отримують пенсії і зарплати більше 5 тис. грн. ще і пільгами користуються (безкоштовний проїзд, квартплата, транспортний збір, безкоштовне та позачергове житло тощо).
Денис _ 28.01.2010 12:05  Лінк
Уважаемый г-н/жа Президент. Какое моральное право имеют депутаты Верховной рады (слуги народа) получать з/п в разы превышающую минимальный прожиточный минимум? Почему пенсионер отработавший и отдавший всего себя во благо развития Государства получает крохи в то время как Депутаты, получающие з/п из бюджета, который и формируются за счет НАЛОГОПЛАТЕДЛЬЩИКОВ, должны "жировать"?! Это касается и ГОСЧИНОВНИКОВ.
Мое предложение - з/п Депутата не должна превышать минимальный прожиточный минимум более чем в 5 раз. Вот тогда думаю они будут шевелиться, хотя это тоже большой вопрос.
P/S - обидно за Державу, которая имеет огромнейший научно-технический потенциал, плодородные земли и трудолюбивый народ.
Уважаемый г-н/жа Президент, повернитесь ЛИЦОМ К НАРОДУ! Народу, который в очередной раз даст Вам шанс улучшить нашу с Вами жизнь. Будьте человеком слова, не бросайте слова на ветер, уважайте Украинцев и любите свою - такую красивую и уникальную Украину.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми