Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Соціальні питання
Анна _ 26.01.2010 23:15  Лінк
доброго дня, пане президенте! скажіть, будю ласка. коли ми та наші діти будуть їсти сертификовану безпечну їжу, а не морозиво та сметану, в яких немає молока, м"ясо тварин, які вирощені на гормонах, овочі з стимуляторів росту, напої з води та барвника, що зветься соком та інше? скільки вже проведено досліджень, що на 90% їжа в магазинах неякісна, але влада нічого не робить, щоб запобігти цьому. виробників ніхто не карає за зміну технологій, за неякісну сировину, а народ страждає від десятків хвороб, викликаних такою їжею. які будуть ваші дії в цьму питанні?
Мар"яна _ 26.01.2010 00:07  Лінк
Новообраний президенте! Скажіть, коли врешті решт матері зможуть отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до рішення від 09.07.2007 року № 6-рп/2007 Конституції України (роз'яснення Конституційного Суду України) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має дорівнювати встановленому прожитковому мінімуму для дітей віком до 6 років, що на сьогодні складає 557,00 грн. Чому до сих пір це не виконується? Чому матері змушені відсуджувати у держави те, що належить отримувати їм по праву?
Людмила _ 25.01.2010 14:48  Лінк
Чи збираєтесь Ви насправді бути гарантом Конституції і прав громадян. Зокрема, як буде реалізовано гарантоване Законом право на отримання державної допомоги у розмірі прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, сім'ями, у яких один із батьків знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Протягом декілька років у бюджеті на ці витрати кошти не закладаються.
ПЕТРОВИЧ _ 25.01.2010 14:34  Лінк
ПРОРАБОТАЛ РУКОВОДИТЕЛЕМ СТРОИТЕЛЬСТВ БОЛЕЕ 40 ЛЕТ ПЕНСИЯ 817 ГРИВЕН.СТУДЕНТ ЕЩЕ НЕ РАБОТАЛ СТИПЕНДИЯ 750 ГРИВЕН.НЕ ПОНИМАЮ ТАКОЙ ЭКОНОМИКИ! В КАКОМ ГОДУ,МЕСЯЦЕ НАЧНЕТСЯ И ЗАКОНЧИТСЯ ПЕНСИОННАЯ РЕФОРМА???
Сергій _ 25.01.2010 09:48  Лінк
Що Ви знаєте про нинішніх керівників 3-х крупних країн Євросоюзу Великобританії, Франції, Німеччини? Хто вони і представники яких політичних сил?
михаил _ 23.01.2010 11:19  Лінк
за який період буде повернуто довір"я до влади всіх рівнів
Анна _ 20.01.2010 17:49  Лінк
Почему после наступления пенсионого возраста зачастую не освобождают свои рабочие места люди преклонного возраста, а молодеж образованную и талантливую не принимают на эти должности? Должно ли государство регулировать работодателей, чтоб дать возможность развиваться материально молодым семьям?
Андрій _ 20.01.2010 13:19  Лінк
Шановний президент! Як ви ставитеся до одержання окремими державними чиновниками матеріальної допомоги в розмірах, які набагато переважають навіть річні заробітки звичайного громадянина країни? Що Ви плануєте зробити для відновлення соціальної справедливості в країні.
Татьяна _ 20.01.2010 10:07  Лінк
Уважаемый госп.Президент. Скажите, пожалуйста, будет ли разрешено устанавливать индивидуальное отопление по-квартирно, а не стояками? Очень тревожит этот вопрос, т.к. централизованное отопление работает с перебоями. Спасибо.
Юрій _ 20.01.2010 02:23  Лінк
Чи буде збільшено пенсійний вік?
Мені 30 років і я за збільшення пенсійного віку, прошу однодумців підтримати це питання Президенту.
Тези на тему чому я за збільшення пенсійного віку:
-більшість моїх знайомих, звільнених з приходом пенсійного віку, шукають додатково роботу і частіше наймаються без оформлення, тобто без надання їм соцзабезпечення, а також без відрахування податків(!) з заробітної платні;
-більшість людей пенсійного віку звільнені (! - у межах діючого законодавства, але ж звільнені), саме з приходом цього пенсійного віку, хоча і профессійно підходять, і посада залишається, і (що саме головне) - є бажання працювати далі;
-для багатьох людей вихід на пенсію - це стрес, пов'язаний з різкою зміною життя та, що теж дуже важливо, - різкою зміною свого доходу в бік зменшення;
-зменьшення соціальних виплат;
-збільшення податкових сборів.
Цей формат не дає мені змоги повністю розкрити тему "чому я за збільшення пенсійного віку", та кого хоча б це переконало - прохання підтримати.
Вова _ 19.01.2010 18:59  Лінк
Як ви думаєте? Запуск адронного коллайдера це катастрофа?
Роман _ 19.01.2010 01:17  Лінк
У меня вопрос к Президенту Украины такой: скажите, пожалуйста, вы сами не считаете украинцев рабами?
Рабами, которые зависят от минимальной заработной платы и так званого прожиточного минимума, принятого вашими однопартийцами в парламенте. Рабов, которые живут на пенсии в 600 гривен. Если нет (по логике, конечно, вы должны ответить отрицательно), то когда эти люди, именуемые украинцами, начнут получать не гроши, а деньги за свой труд?

Когда учитель из села или врач из провинции смогут по своему желанию свободно поехать в Европу и посмотреть как там живут немцы или итальянцы?

Да, да, в ту самую Европу про которую 5 лет из дня в день красиво говорил еще один Президент, но ни на грамм не приблизил ее реально к украинцам. Когда?

Знаю, что смелости едва ли хватит ответить на этот вопрос у обеих кандидатов. Ни у "проффессора", у которого напряг с грамматикой, ни у мастерицы ораторского искусства. Разницы между ними большой нет.

Так перестанут ли украинцы быть рабами?
Артем _ 18.01.2010 11:20  Лінк
Майже кожного з кандидатів в Президенти ми маємо змогу по декілька разів на рік під час великих релігійних свят бачити в церквах за спільною молитвою. Кожен стоїть за духовність нації, кожен називає себе православним, тисне руку патріархам і митрополитам. І не важливо яка конфесія. Запитання: чи зможе майбутній президент втілити надію мільйонів християн України і ввести заборону на аборти. За роки незалежності ми вбили 30 мільйонів людей абортами (Голодомор не йде ні в яке порівняння). Серед них могли бути видатні діячі: митці, бізнесмени, військові, лікарі, вчителі. І відповідальність несе уся країна. Чому вбивство людини, яка вийшла з черева матері суворо карається законом, а вбивство людини, яка знаходиться в утробі, встигло стати нормою серед молоді. Чи зможете ви, майбутній Президент, зупинити це??? Якщо ні, не з'являйтесь будь-ласка перед телекамерами в наших церквах!!!
Мін _ 17.01.2010 22:50  Лінк
Пане Президенте, чому влада піклується більше про мертвих та багатих, при цьому дуже часто забуває приреальність? невже збудувати пам"ятники, купувати будинки та машини для депутатів (та інше) набагато важливіше ніж підвищити пенції, накінец відремонтувати дороги та каналізації, накінець розробити дешевий молодіжний кредит на квартиру?
Юрій _ 17.01.2010 12:10  Лінк
Шановний новообраний Президенте! Яких заходів буде вжито для підвищення загального життєвого рівня в Україні і в який період часу його можна очікувати?
Ярослав _ 15.01.2010 12:25  Лінк
Скажіть будь ласка, чи буде підвищенна заробітна плата державним службовцям до такого рівня, щоб не було соромно працювати на державній службі. Багато спеціалістів, які працюють в центральних органах виконавчої влади отримують таку з/п, яка дозволяє їм сплатити комунальні послуги та проїзд на роботу, а на харчування та придбання одежі практично не залишається. Про одружених взагалі нічого говорити - дітей немає за що навчати й одягати.
Дякую.
Аня _ 15.01.2010 11:08  Лінк
Скільки ще часу політика держави буде напрямлена на всілякі утиски вже вимираючого середнього класу населення, і сприятиме ще більшому збагаченню багатих?
Пшеничный Олег Николаевич _ 14.01.2010 19:52  Лінк
Возрождение МОРАЛИ,НРАВСТВЕННОСТИ,запрет на гомосексуализм,педофилию,порнографию и прочие дегенеративные направления УКРАИНЦЕВ.Будет ли с вашей стороны уделенно внимание всем вопросам,касающимся вырождения нации?
concerned _ 14.01.2010 15:04  Лінк
Шановный пане президент, чи ви вважаете, що церковні питання, що до тулмачення священних текстів для своїх прихожан мають вирішуватись у церкві, окремо, а соціальні питання окремо і як церква має бути відокремлена від держави, так і держава від церкви. Бути чи не бути учасником тої чи іншої религії, або конфессії - власна справа кожного громадянина і церква не мусить змінювати свої догми під забаганки політиків, як це робиться у деяких країнах Европи?
Александр _ 13.01.2010 08:49  Лінк
Когда государство займется своей главной функцией: регулированием отношений между работодателями и работниками? Когда Украина перестанет быть страной с самым бедным населением и самыми богатыми олигархами?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми