Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Соціальні питання
Андрей Леонидович _ 11.01.2010 15:04  Лінк
Как будущий президент будет бороться с Рекламой наносящей
Вред людям путем внушения им несуществующих у них болезней. Что им надо принимать какие-то лекарства.
Да любой психолог скажет «если все время говорить человеку что он свинья, то в конце концов он захрюкает»
А 99% по ТВ - это заведомо Аферистическая реклама с прикрытой правдой.
Будет ли закон о Уголовной ответственности «За публикацию по ТВ рекламы с целью наживы с прикрытой неправдивой информации не отвечающей основным целям»?
Володимир _ 07.01.2010 17:35  Лінк
Пане Президенте!
Що ви зробите для того, щоб мільйони українських громадян (трудових мігрантів та науковців) самі захотіли б назавжди повернутися з-за кордону додому, в Україну, до своїх дітей та родин?
Якщо під вашим керівництвом внутрішня економічна та соціальна політика не буде кардинально змінена в бік людини праці, а не чиновника, ситуація в країні тільки погіршиться. Міграція з України продовжиться. Вас це не турбує чи ні?
Анастасія _ 07.01.2010 14:52  Лінк
Як будете допомогати багатодітним малозабезпеченим сімям ВИЖИТИ коли немає житла роботи нема нема пільг хоча по закону належать і на всі звернення за 15 років стандартні відписки
Влодко _ 07.01.2010 00:04  Лінк
Як Ви збираєтесь впроваджувати хімічну кастрацію в Україні? І якою в цьому контексті буде депутатська недоторканність ?
инна _ 05.01.2010 11:42  Лінк
Скажіть яким чином ви будете вирішувати питання що стосуються наших дітей, які починаючи з дисятилітнього віку вживають : наркотики, алкоголь, зовсім не зацікавлені у навчянні... Таких дітей 60%. Чи розуміете ви важливість цих проблем, які ваші конкретні дії .
Микола _ 04.01.2010 09:58  Лінк
Шановний пане новообраний пане президенте! Чи згідні Ви і ваша сім’я жити на заробітні плати середньостатистичних українців і відмовитися від доходів, які отримуєте як дивіденди та прибутки від бізнесу. Тоді ви, нарешті, зрозумієте, як живеться простим людям в очолюваній вами державі і будете дбати не на словах, а на ділі про народ, який вам довірив владу.
Україна _ 03.01.2010 10:02  Лінк
Що робити позичальникам банків????? Роками збирали ті нещасні декілька тисяч доларів для першого внеску( наприклад для купівлі квартири) І ТІ ЗАБИРАЮТЬ!!!! А Банки лякають, що після продажу застави, яка значно знецінилась, позичальник ще буде винний банку!!!!! Брали кредити в дол. - 5 грн, відавати потрібно по 8 грн, чому на кризі банки ще більше заробляють, а народ- ледве виживає! Люди у відчаї!!! Чи будете Ви ініціювати відстрочку погашення кредитів та конвертацію валютних кредитів в гривню по курсу 5?
українець _ 03.01.2010 09:34  Лінк
В Україні найдорожчі автомобілі і найменші в Європі та колишніх країнах СНД зарплати! Скільки ще оця депутатська банда буде підтримувати "вітчизняного виробника" в особі олігархів-власників автозаводів! Коли всі депутати та їхні родичі пересядуть на вітчизняні авто???????Коли відмінять це брутальне розмитнення авто: коли авто коштує втричі менше ніж розмитнення! - це знущання з українського народу!!!!!!!!!!!!!!!!
Николай _ 02.01.2010 15:21  Лінк
Господин президент! Со всех трибун звучат слова о нашем будущем, о детях. Когда же, наконец, слова станут претворяться в дела? Многие многодетные семьи не видят от государства никакой, не только помощи, но и поддержки. Прошу прощения, видят, но, к сожалению, только на бумаге... А Вам, скорее всего, докладывают, что в этом направлении все в порядке. Не верьте! Вас вводят в заблуждение.
елена _ 30.12.2009 13:59  Лінк
Почему имея высокие зарплаты,все депутаты и высшие чиновники имеют такие льготы, получают жилье, в то время когда остальным служащим предлагают самофинансирование. Через сколько лет сможет купить себе квартиру педагог, врач, медсестра, у кого занять денег они же смогут при необходимости лечения ?
сергій _ 30.12.2009 12:42  Лінк
Шановний президенте! Чи буде першочерговим ваше розпорядження заборонити транслювання насилля та розпусти на українських телеканалах, які наносять непоправиму моральну та психологічну шкоду підростаючому поколінню! Українці не хочуть цього дивитись, а нам та нашим дітям це свідомо нав"язують! А ваші діти цього не бачать?
сергій _ 30.12.2009 12:17  Лінк
Діючий, нами вимучений президент говорить тільки одне- створення нації, а економічні питання(як він говорить- пізніше). Ми всі знаємо до чого призвела його політика та політика нацбанку- весь малий та середній бізнес в кредитному ярмі, фізичні особи теж там.
Питання: чи можна побудувати націю з бідними людьми, які так і говорять - десь ми бачили ту, сьогоднішню Україну! Чи не варто підняти економіку та розвинути фінансову стабільність людей, які потім гордо почнуть називати себе українцями- на чому і базується поняття-нація!?
Костянтин _ 29.12.2009 20:26  Лінк
Коли нарешті буде повністю перекритий наркотрафік через Україну? Коли нарешті винних у підсажуванні на наркоголку нашої української молоді будуть засуджувати до найвищої міри покарання? Коли нарешті будуть притягуватися до кримінальної відповідальності особи, котрі розбещують нашу молодь і насаджують моду на одностатеві гомосексуальні стосунки?
Артем Ступаков _ 29.12.2009 16:10  Лінк
Социологи и активисты трезвенных организаций знают, что основная причина демографической, нравственной и интеллектуальной катастрофы в Украине - повальная алкоголизация. Что готовы Вы сделать для отрезвления народа?
Оксана _ 29.12.2009 11:44  Лінк
Поясніть, буть ласка, чому така велика різниця між мінімальною пенсією та максимальною?
Зорян _ 29.12.2009 08:27  Лінк
"Єдина Помісна Церква"
Українці що сповідують так зване "традиційне християнство" належать до УПЦ МП, УПЦ КП, УГКЦ, УАПЦ. Яким чином Ви, пане президенте, плануєте створити "Єдину Помісну Українську Церкву" ? Як ви збираєтся приєднати греко-католиків до православних, чи навпаки, і як Ви об'єднаєте три православних церкви, змусите адептів "канонічної" УПЦ МП відректися від московсього патріярха, чи адептів УАПЦ відректися від свого куратора, Костянтина Багана з США, чи Ви змусите голову УПЦ КП Філарета скласти свої обов'язки, або якщо "патріярхом" цієї єдиної помісної планується саме він, то як ви змусите инші православні церкви світу визнати його, адже він та самопроголошену УПЦ КП не визнано жодною православною (і католицькою) церквою в світі ! Як саме Ви це все плануєте об'єднувати ?
дон _ 28.12.2009 20:20  Лінк
Насколько не формально Вы готовы уделить внимание ГЛАВНОМУ в жизни любой страны - защите детей и инвалидов? Понимаете ли Вы, что в стране где есть голодные дети, не должно быть сытых взрослых? Понимаете ли Вы, что страна с беспризорными детьми - это страна с ПРЕСТУПНЫМИ руководителями, а Президент не справившийся за срок своего президентства с этой бедой - главный преступник?
chytach _ 28.12.2009 13:35  Лінк
Мені стидно жити в такій країні – Україна: коли про нас згадують перед виборами, коли міністр МВС агітує за одного із Вас, при цьому порушуючи Закон «Про міліцію» і не несе відповідальності за це, коли все кругом зав’язане на корупції, коли тобі інспектор ДАІ заявляє, «ти перший сьогодні, і треба щось залишити», коли люди наближені до вищих ешелонів влади дозволяють собі їздити на дорогому авто НЕ зареєстрованому в ДАІ. Де відповідальність чиновників. Питання до Вас: «Коли це все закінчиться, коли нам, простим смертним, жити стане легше?». Дякую
Марія _ 28.12.2009 10:01  Лінк
Що ви зробите, щоб змінити свідомість і менталітет жителів України: щоб українець не крав , не обманював , не підлабузнював, поважав закони не тільки тоді, коли його контролюють? Поважав не тільки керівництво, але й нижчих за посадою. Поважав сам себе. Дякую.
Воробйов Миколай _ 27.12.2009 22:22  Лінк
Пане Президент, що Ви відповісте на тому Світі ще ненародженим в Україні, якщо ті запитають про борги перед МВФ, які вони мусять сплачувати через недалекоглядність своїх попередників ?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми