Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Соціальні питання
Леонид _ 04.03.2010 02:53  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Леонид Василевский. Мне 20 лет. Примерно два года назад мой брат начал употреблять наркотики, а недавно умер от передозировки этой дрянью, оставив мне более 9000 гривен долгов. Я знал, кто подсадил его на эту гадость и собирался встретиться с ними в суде, потому что у меня в друзьях ходят очень влиятельные люди, однако мне сообщили, что негодяям покровительствуют высокие чины. Скажите, как долго ещё это будет продолжаться? Хотелось бы узнать, что вы собираетесь делать с теми людьми, которые продают наркотики.
asykyta@ukr.net _ 02.03.2010 16:52  Лінк
Пане Президент, у вашій передвиборній кампанії постійно звучали слова "Почую кожного", "Україна для людей". Чудові слова і обіцянки. Питання моє таке: Що Ви збираєтесь зробити для того щоб наша молодь після навчання в вузах при бажанні могла легко влаштуватись на роботу; щоб зарплата на цій роботі дозволяла за 2-5 років назбирати кошти на купівлю власного житла, щоб молоді люди прагнули створювати сімї, а не скитались по орендованих квартирах і не спивались від безвиході.
Пенсіонер _ 02.03.2010 15:21  Лінк
Чому державним чиновникам при виході на пенсію нараховують більше 90 відсотків від їх зарплати а всім іншим людям лише біля 40 відсотків від їх зарплати?
Чому така соціальна несправедливість ?
може державні чиновники на протязі життя робили вдвічі більші відрахування в пенсійний фонд ? Чому з одинакових зі мною відрахувань в пенсійний фонд державні чиновники отримують пенсії більші в два рази ніж моя?
Елена _ 25.02.2010 11:57  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович!
Идут первые часы Вашего президентства.
Мы за Вас голосовали, и теперь к Вам наш вопрос:
Как сделать, чтоб ВСЕ ДЕТИ, НУЖДАЩИЕСЯ В ЭКСТРЕННОЙ ПОМОЩИ ( рак, травмы и т. п.), а также дети- инвалиды ПОЛУЧИЛИ ТАКУЮ ПОМОЩЬ?
Ведь не каждого же ребенка постигла такая беда, а мы- большая страна, мы ОБЯЗАНЫ позаботиться о КАЖДОМ из них.
Мы- здоровые, сильные, могущие и обязанные это сделать.
В эти торжественные и значащие дни- дни вступления Вас на пост Президента, и в дни ВЕЛИКОГО ПОСТА- сделайте шаг навстречу этим детям.
С уважением.
Елена.
Олена _ 24.02.2010 16:42  Лінк
З історії держави та права відомо, що держава була створена для спрощення та впорядкування життя суспільства. На цей час громадяни України можуть розраховувати тільки на власні сили, які наячастіше направляються на боротьбу із державною машиною. Шановний президент, що Ви зробити для того, щоб слачені громадянами-жебраками податки не були розграбовані посадовцями, а хочь трошки спростили життя кожної окремої людини?
Олег _ 18.02.2010 15:55  Лінк
Шановний пане президент, як Ви відноситесь до реклами алкоголю та тютюну? Я досі не можу зрозуміти чому дитяче харчування рекламувати заборонено а алкоголь, тютюн -ні? Чи мати жінку яка годує дитину грудю ,при цьому вона пиячить та палить, набагато краще -чим жінку яка годує дитину негрудним молоком, але яка веде здоровий спосіб життя? Де логіка???
Павло _ 16.02.2010 12:36  Лінк
Пане Президенте!

Сьогодні в Україні із 46-ти мільйонів українців за межею бідності проживає понад 26 мільйонів людей, ми маємо понад 1 мільйон безробітних – держава не може забезпечити гідний рівень життя навіть тій кількості населення, яку ми маємо сьогодні, але Ви закликаєте українців (під гаслами «Збереження нації») до збільшення населення України, принаймні, до 52-вох мільйонів. Навіщо Ви це робите? Навіщо Вам потрібна нація жебраків?

Дякую за відповідь.
Кенні _ 11.02.2010 20:47  Лінк
Пане Президенте!

Як Ви вважаєте, що краще - велика клізма чи сендвіч з лайном?
Вячеслав _ 10.02.2010 17:08  Лінк
Уважаемый президент,будут ли возобновлены льготы инвалидам по зрению?
Володимир _ 10.02.2010 16:04  Лінк
Коли буде підняття заробітної плати державним службовцям районного рівня (станом на 1.01.2010 року вона в середньому становить 1-1.3 тисячі гривень в місяць)? Річний фонд чиновника районного рівня дорівнює місячній зарплаті заступника міністра.
Андрій _ 10.02.2010 15:10  Лінк
Шановний презедент що ви будете робити щоб створити нове,здорове та патріотичне суспильство.Та що вибудете робити щоб популяризувати українську мову серед школярів та студентів.
Сергей _ 10.02.2010 10:41  Лінк
Когда уровень доходов(зарплаты) будет соизмерим с уровнем цен. В настоящее время у нас цены как в Европе, а зарплаты как в Зимбабве. Каким образом вы этого будете добиваться? Каким образом регулировать цены на продукты питания, комунальные платежи?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми