Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Росія, Бєларусь, Грузія
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:26  Лінк
Пане Президенте, озвучте Ваше ставлення до заклику президента Чечні Рамзана Кадирова «не панькатися» з такими країнами, як Україна чи Грузія, і «переходити в наступ». Цитата:

«Грузія, Південна Осетія, Україна — все це буде тривати і тривати. Це якась таємна недуга Росії. Чому ми мусимо постійно страждати, якщо можемо ліквідувати це раз і назавжди? Ми велика держава, у нас все є — армія, техніка. Нам необхідно переходити у наступ.»

(Сподіваюся, що Вам відомо, що твердження прес-секретаря Рамзана Кадирова та представників російської влади, ніби його слова було вирвано з контексту, - неправда.)
ДВ _ 03.02.2010 16:11  Лінк
Що ви зробите для того, аби Росія перестала пхати носа до справ України і проводити аж занадто агресивну кампанію щодо нашої держави?
Сергей _ 31.01.2010 14:23  Лінк
Как Вы собираетесь бороться с теми мифами и «страшилками» об Украине, которые сложились в зарубежном общественном мнении (в частности Российском). Примеры: нежизнеспособность Украины, как независимого государства; культурная и ментальная несовместимость востока и запада Украины; неизбежность раскола Украины; героизация фашистов на государственном уровне; тотальная дискриминация по национальному/языковому признаку; тотальная русофобия в западных региона и тотальная "русофилия" в восточных; Майдан - абсолютное зло для украинского народа.
Олексій _ 20.01.2010 17:01  Лінк
Коли нарешті Україна візьме ініціативу в свої руки, в діалозі ?
Чому ми дозволяємо критикувати себе за наше прагнення вступу до НАТО, але не критикуємо Росію, за те, що вона штучно надимає світове протистояння позиціонуючи себе противником НАТО?
Максим _ 07.01.2010 18:49  Лінк
Шановний новообраний Президент!
Доки відносини з Російською Федерацією будуть в стані політичниї агонії на фоні роздмухування радикальних націоналістичний ідей, коли нарешті відновиться нормальна співпраця на найвищому державному рівні і як саме ви збираєтесь це зробити?
Чи будете ви розвивати партнерскі стосунки з країнами, що стрімко розвиваються (такими як Китай, Індія, Бразилія) і вже мають значний політичний та економічний вплив в світі ?
Артем Бузіла _ 07.01.2010 12:43  Лінк
Шановний Президенте, коли Україна подасть заявку на вступ до Союзної держави Росії та Біллрусі?
валерий васильевич _ 05.01.2010 23:27  Лінк
друзья!когда мы уже будем вместе с россией и беларусью!мы же братья!
Катерина _ 04.01.2010 16:06  Лінк
Уважаемый Президент! Когда начнеться строительство моста Порт Крым - Порт Кавказ???
Sergey_Marchenko _ 03.01.2010 22:57  Лінк
Останннім часом популярні спекуляції щодо панславістських ідей. Ниби той факт, що Росія не хоче визнати себе частиною європейського спадку (ну це її особиста справа) для нас означає, що ми маємо триматися на жорсткому повідку, що нам нав'язує Росія і радіти т.з. "слав'янській єдності". При цьому забуваючи про те, що Україна разом із Білорусью _культурно_ є більш близькими до Польші ніж до Росії, тобто навідь спекуляція надумана. Нема нічого поганого в дружбі із Росією, але ж Росії не потрібна дружба, їй потрібно холопство з нашого боку. Яким чином Президент збирається вести просвітницьку роботу в суспільстві проти міфів "про братерство та єдність", що сприяють поширенню антиукраїнських та антиєвропейських ідей в самій Україні? Як Президент буде протистояти проросійській агітації, що, безумовно, є фактором загрожуючим національній безпеці України та її єдності?
hanna _ 17.12.2009 19:26  Лінк
Богом дано, що Росія і Білорусія - наші сусіди. Географічно ми пов"язані навіки. Якою буде зовнішня політика мудрого наступного Президента щодо Росії, Білорусі та Грузії ? Чи будемо ми знову танцювать під дудку ЄС чи НАТО або навпаки дружить з Росією на зло західним "товаришам"?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми