19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Юрій _ 04.03.2010 08:01  Лінк
Пане Президенте!
У Вашій виборчій програмі немає жодного слова про екологію! Але в усьому цивілізованому світі питання охорони довкілля, захисту природи та очищенню навколишнього середовища відносять до питання національної безпеки! Екологічна криза не має кордонів!
Чи означає відсутність цього пункту у Ваші програмі те, що у своїй діяльності Ви не надаватиме належної уваги екологічним проблемам? Якщо "так", то чому? Якщо ж "ні", то роз'ясніть, будь ласка, принципи та основні завдання екологічної політики, які Ви перед собою бачите на посту Президента України.
Дякую!
Леонид _ 04.03.2010 02:53  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Леонид Василевский. Мне 20 лет. Примерно два года назад мой брат начал употреблять наркотики, а недавно умер от передозировки этой дрянью, оставив мне более 9000 гривен долгов. Я знал, кто подсадил его на эту гадость и собирался встретиться с ними в суде, потому что у меня в друзьях ходят очень влиятельные люди, однако мне сообщили, что негодяям покровительствуют высокие чины. Скажите, как долго ещё это будет продолжаться? Хотелось бы узнать, что вы собираетесь делать с теми людьми, которые продают наркотики.
Володимир _ 04.03.2010 02:43  Лінк
Мене звуть Володимир Горячев, я хотів би щоб ви відповіли на моє запитання, суть така:
До кризи я працював в компанії-лідері в своїй галузі, але мене звільнили (хоча з директором ми ще не раз зустрілися в суді) і тепер я вимушений щодня ходити по заводу з контейнером і збирати до нього всі браковані деталі, які бачу. Приходячи додому я хочу відпочити, але не можу, тому що мене чекають голодні діти - грошей ледь вистачає на те щоб прогодувати сім'ю. У січні 2008 року сталося жахливе - мого батька раптово збив фургон. Якби не дорога операція, заради якої над довелося продати квартиру - він став би безногий. Тепер ми змушені жити у батьків дружини в однокімнатній квартирі. Хіба для цього я закінчував кращий технічний вуз Києва?
Скільки ще у нас в країні буде коїтися такий жах с рівнем життя та державною медициною? Чому всі гроші йдуть в гаманець депутатів та їх жадібних дітей? Чи буде це неподобство тривати при вашій владі?
Дайте відповідь, я вже два роки чекаю на таку конференцію.
Владислав _ 04.03.2010 02:31  Лінк
Здравствуйте, меня зовут Владислав. Год назад мой брат начал употреблять наркотики и недавно умер от передозировки этой дрянья. Скажите, Виктор Федорович, будет ли в ходе вашей кампании проводится борьба с наркотиками?
Олександр _ 03.03.2010 00:47  Лінк
Военные пенсионеры, можно сказать ,находятся в крайне тяжелом положении.Складывается впечатление,что о них просто все забыли и бросили на само выживание.Разве такой жизни заслуживают верные сыновья своей Родины.?Последний раз были повышения в январе2008 . С тех пор многократно выросли цены и тарифы,а пенсии остаются без изменений.Планируется ли в ближайшем будущем какие то индексации или прибавки?
Женя _ 02.03.2010 19:33  Лінк
Це правда , що Ви хочете поставити міністром сім`Ї, молоді та спортупана Коржа .Якщо це дійсно -так .Я прошу вас це не робити!!!
asykyta@ukr.net _ 02.03.2010 16:52  Лінк
Пане Президент, у вашій передвиборній кампанії постійно звучали слова "Почую кожного", "Україна для людей". Чудові слова і обіцянки. Питання моє таке: Що Ви збираєтесь зробити для того щоб наша молодь після навчання в вузах при бажанні могла легко влаштуватись на роботу; щоб зарплата на цій роботі дозволяла за 2-5 років назбирати кошти на купівлю власного житла, щоб молоді люди прагнули створювати сімї, а не скитались по орендованих квартирах і не спивались від безвиході.
Геннадий _ 02.03.2010 16:31  Лінк
Уважаемы Виктор Федорович, скажите пожалуйста, почему так насточиво нам рассказывают про повышение социальных стандартов, хотя всем понятно, что это чисто воды популизм. Любое повышение зарплат и пенсий тут же съедает инфляция. На нынешнем этапе развития (или упадка) экономики всем (и вам в том числе) нужно потуже затянуть пояса. Не повышать общий уровень пенси, а ограничить их сверху на уровне 5-7 минимальных пенсий. Ведь не секрет, что высокопоставленые чиновники получают десятки тысяч гривень, а у высших чинов милиции и вообще пенсия доходит до 100 тысяч. И почему депутаты исправно получают зарплату, ничего при этом не делая и вообще не посещая раду?
Інший _ 02.03.2010 15:30  Лінк
Чому продовжують зростати ціни на найнеобхідніше (продукти харчування, засоби гігієни і т.д.)? Хіба є підстави для їх подальшого росту?
Чому б не направити їх у зворотньому напрямі? Примусово. І впровадити відповідальність, аж до кримінальної, за невиправдане завищення цін.
Пенсіонер _ 02.03.2010 15:21  Лінк
Чому державним чиновникам при виході на пенсію нараховують більше 90 відсотків від їх зарплати а всім іншим людям лише біля 40 відсотків від їх зарплати?
Чому така соціальна несправедливість ?
може державні чиновники на протязі життя робили вдвічі більші відрахування в пенсійний фонд ? Чому з одинакових зі мною відрахувань в пенсійний фонд державні чиновники отримують пенсії більші в два рази ніж моя?
Олег Листопад? журналіст, експерт програми FLEG _ 02.03.2010 14:45  Лінк
Земля і ліс: що Ви зробите, аби ці два українські багатства залишилися всенародною власністю, служили Україні та усім українцям, а не тільки олігархам?
Олег Листопад, журналіст, експерт програми FLEG
Вкладник банку Надра _ 02.03.2010 11:43  Лінк
Шановний Віктор Федорович! Чи входить до Ваших планів наведденя ладу у банківському секторі, а саме, припинення кричущих порушень прав громадян України тимчасовою адміністрацією банку "НАдра" при повному попустительстві з боку керівництва НБУ. Чи можете Ви як президент України спокійно реагувати на цинічне, повсякденне, неприкрите грабування громадян України, яким державою гарантовано право на особисту власність?
Кожний день гр.Жуковська, що є тимчасовим адміністраторам банку грабує та обманює людей і кінця її діяльності не видно, тому що керівництво НБУ продовжило термін її повноважень ще на рік. Очевидно керівництво НБУ влаштовує розкрадання банком "Надра" майже 10 мільярдів гривень!
Чи влаштовує Вас як президента таке керівництво НБУ та така "робота" адміністратора одного з найбільших банків України? Та що Ви плануєте з цим робити?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми