19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Олексій _ 02.03.2010 11:13  Лінк
Скажіть будь-ласка, чи змогли б Ви повірити людині, що має достатньо скромну декларацію про доходи, при цьому витрачає більше сотні мільйонів гривень на виборчу кампанію, і каже, що не хоче для себе нічого, а бажає лише подбати про простих людей?
Ольга _ 01.03.2010 15:49  Лінк
Шановний Президенте, скажіть будь-ласка як ви будете сприяти вирішенню житлових проблем в молодих сім'ях? В нас по-ходу ситуація така, що в двокімнатній квартирі не може жити три сім'ї.
Надежда _ 28.02.2010 22:37  Лінк
Будут ли привлечены к ответственности чиновники в высших эшелонах власти,за разворовывание государственных денег в особо крупных размерах и за бездарное управление государством,действия или бездействия которых привели к катастрофическому падению экономики страны.Иными словами закон один для всех будет не только декларироваться,а и действовать?
Дмитро _ 28.02.2010 16:26  Лінк
Доброго дня. Віктор Федорович, скажіть будь-ласка, відмінено тестування ?
Автомобилисты заждались _ 28.02.2010 16:10  Лінк
Большинство наших сограждан с завистью смотрят на соседнюю Литву и Беларусь, где люди имеют возможность ездить на иномарках, растаможенных за чисто символическую плату, причем совершенно законно.
Об уровне наших зарплат Вам ,надеемся,известно...
Прекратите лоббирование частных интересов отдельных предпренимателей.
Дайте нам,простым гражданам в полной мере воспользоваться преимуществами вступления Украины в члены ВТО.
За этим заявлением миллионы простых людей и их семьи.
Скобля Олександр _ 28.02.2010 10:03  Лінк
Шановний пане Президент! В усьому цивілізованому світі основу формування бюджету за рахунок податків складають надходження від податку з доходів фізичних осіб, а не юридичних осіб. На сьогодні заможні люди в Україні, в т.ч. нардепи в першу чергу, ухиляються від сплати таких податків. Протягом довгих років парламент не може прийняти закон про податок з нерухомості. Коли буде прийнято цей закон? Чому не можна перебачити сплату усіма податку з нерухомості, якщо площа такої нерухомості перевищує 150-200 кв.м. на 1 особу?! Чи це не один із самих дієвих способів наповнити держбюджет?!
Пересічний громадянин _ 26.02.2010 19:15  Лінк
Сформулюйте, будь ласка, основну мету Вашого приходу до влади
М.А.Ю. _ 26.02.2010 12:21  Лінк
Пане президент,чи маєте Ви статистику, скільки і кому середньостатистичнний українець роздає хабарів?
ХХХ _ 26.02.2010 12:11  Лінк
Вікторе Федоровичу, чи припинять під час вашого керівництва державою "кошмарити" малий бізнес ? Скільки і які державні установи матимуть право перевіряти підприємців-фізичних осіб ?
Вікторія _ 26.02.2010 07:49  Лінк
Доброго ранку, пане Президенте!
Скажіть буть-ласка, коли молодим сім ям будуть видавати житло або хочаб якісь реальні кредити на квартитри???
Це питаня стоїть зараз дуже болісно у нашій сім ї, мабуть як і у багатьох інших!!!!!
Дякую, з нетерпінням чекаю на відповідь!
Микола Гудкович _ 26.02.2010 01:15  Лінк
Пане Президенте, скажіть, будь ласка, чому з президентського сайту раптом зник розділ про Голодомор (http://www.president.gov.ua/content/golodomor_75.html)? За цією адресою ще вчора була інформація, а сьогодні (26.02.2010) видає «Неправильно набрана адреса або такої сторінки більше не існує». Отже, чому «такої сторінки більше не існує»?
Патріот _ 25.02.2010 20:17  Лінк
Чи є в Україні сили сильніші за Президента та Верховну Раду?
Морис _ 25.02.2010 20:00  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович, меня интересует Ваше предвыборное обещание "Услышу каждого". На данный момент на этом сайте Вам задано 950 вопросов от почти 55 000 человек. Сможете ли Вы выполнить свое предвыборное обещание и ответить здесь на сайте на эти 950 вопросов ? Если да, то когда нам ждать ответа? Если нет, то почему Вы начинаете с невыполнения предвыборных обещаний?
Микола Іванович _ 25.02.2010 19:38  Лінк
Верховна Рада пише закони лише для себе. Депутата з верховної Ради можна винести лише вперед ногами. Верховна Рада і Президент перетягують закони кожен під себе. Чи не думаєте Ви, Президенте, що закон про вибори у Верховну Раду та вибори Президента мають бути розроблені конституційною колегією, як це сталося 200 років тому у Сполучених Штатах Америки? За ці 200 років ні один закон не помінявся і країна з такою конституцією надзвичайно успішна. Головою конституційної колегії пропоную призначити Володимира Семиноженка.
Федір _ 25.02.2010 14:52  Лінк
Я як мисливець мисливцю задаю Вам таке питання:
Коли будуть прийняті суттєві і дієві міри по боротьбі з браконьєрством ?
П.С. Закон прийнятий Верховною Радою не в рахунок.
Дмитрий _ 25.02.2010 13:38  Лінк
Правда что все ответы которые вы даете. Готовит Ганна Герман?
Chubaka _ 25.02.2010 12:45  Лінк
Пане Янукович! Мене вже досить давно хвилювало таке питання: чи може бути президентом людина, яка не знає гімну країни, якою збирається керувати? Спостерігаючи за тим, як ви невпевнено ворушили губами під час інаугурації, намагаючись імітувати підспівування, я зрозумів, що це питання стосується вашого випадку.
Хотілося б дізнатися, чим викликана ваша зневага до українського гімну? Чи причиною цьому є ваша погана пам'ять, чи можливо ви не згодні з гімном по суті? Якщо ж я таки помилився, і ви знаєте гімн України, то чи не могли б ви його заспівати, адже він не гірший за тих пісень, що ви раніше виконували привселюдно?
Бууу-га-га _ 25.02.2010 12:15  Лінк
Громадянин Янукович, Ви пообіцяли на посаді Президента "каленим залізом випалювати корупцію", чи означає це, що вкрадене в держави "Межигір'я" зі 140 га землі нарешті буде повернене його законному власнику - українському народу?
Елена _ 25.02.2010 11:57  Лінк
Уважаемый Виктор Федорович!
Идут первые часы Вашего президентства.
Мы за Вас голосовали, и теперь к Вам наш вопрос:
Как сделать, чтоб ВСЕ ДЕТИ, НУЖДАЩИЕСЯ В ЭКСТРЕННОЙ ПОМОЩИ ( рак, травмы и т. п.), а также дети- инвалиды ПОЛУЧИЛИ ТАКУЮ ПОМОЩЬ?
Ведь не каждого же ребенка постигла такая беда, а мы- большая страна, мы ОБЯЗАНЫ позаботиться о КАЖДОМ из них.
Мы- здоровые, сильные, могущие и обязанные это сделать.
В эти торжественные и значащие дни- дни вступления Вас на пост Президента, и в дни ВЕЛИКОГО ПОСТА- сделайте шаг навстречу этим детям.
С уважением.
Елена.
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:35  Лінк
Пане Президенте,

Під час виступу на телеканалі ICTV 1 лютого 2010 року Ви сказали, цитую: "Ми будемо захищати Конституцію України, конституційні права наших виборців і будемо стояти дуже жорстко на букві закону."

Чи вважаєте Ви, що можна захищати конституційні права лише своїх виборців?
Чи вважаєте Ви, що Ваші виборці мають якісь конституційні права, відмінні від прав інших громадян?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми