19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:30  Лінк
Пане Президенте, поясніть, будь ласка, як Вам вдалося приватизувати 90 кв. м. квартири за адресою вулиця Володимирська, будинок 49-а, квартира 100, за 16 гривень 24 копійки (приватизація відбулася 14 жовтня 2003 року)?
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:26  Лінк
Пане Президенте, озвучте Ваше ставлення до заклику президента Чечні Рамзана Кадирова «не панькатися» з такими країнами, як Україна чи Грузія, і «переходити в наступ». Цитата:

«Грузія, Південна Осетія, Україна — все це буде тривати і тривати. Це якась таємна недуга Росії. Чому ми мусимо постійно страждати, якщо можемо ліквідувати це раз і назавжди? Ми велика держава, у нас все є — армія, техніка. Нам необхідно переходити у наступ.»

(Сподіваюся, що Вам відомо, що твердження прес-секретаря Рамзана Кадирова та представників російської влади, ніби його слова було вирвано з контексту, - неправда.)
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:19  Лінк
Пане Президенте!

29 жовтня 2009 року, під час урочистого висування в президенти, Ви сказали:
"У першу чергу, демонструючи власним прикладом повагу до букви і духу закону та справедливості. Я і моя команда відразу відмовимося від усіх пільг, якими нині користується влада."

1) Як Ви посните той факт, що, попри вимоги Закону (Ст. 24 Закону України «Про статус народного депутата України», Ст. 70 Кримінально-процесуального кодексу України) Ви проігнорували 10 (десять!) повісток на допит у справі про отруєння Віктора Ющенка.

2) Як скоро Ви і Ваша команда відмовитеся від усіх пільг? Чи внесено цей законопроект до порядку денного найближчого сесійного засідання Верховної Рад? Якщо ні, то чому?
Микола Гудкович _ 25.02.2010 11:12  Лінк
Пане Президенте, за Вашими словами, з 2005-го року Ви перебуваєте на медичному обліку в Москві в приватній клініці. Чи плануєте Ви і далі перебувати на обліку в Москві?
Олександр _ 25.02.2010 11:12  Лінк
Чи плануєте Ви проведення реформування МВС? Чи будуть проведені якісь заходи щодо усунення диспроорції пенсій пенсіонерам МВС?
Богдан _ 25.02.2010 10:04  Лінк
Шановний пане президент!
Скажіть будь ласка, якщо один держслужбовец, голова КДА дарує іншому, у той час, лідеру опозиції, 7 гектарів лісу для полювання у заповіднику, що це означає?
Яна _ 25.02.2010 07:43  Лінк
Шановний президенте, чи не здається вам, що зовнішня політика нашої країни скоро стане схожою на байку "Лебідь, щука й рак"? Ющенко більш-менш спокійно та чітко прагнув до Європи, а Ви-за проросійську політику.Так чи не здається Вам, що це розхитає і без того погане становище України у світі?
Валік _ 24.02.2010 23:37  Лінк
Новообраний Президенте! Чому Ви ігноруєте волевиявленя народу і переслідуєте Ю.Тимошенко? Адже за нєї проголосувало майже стільки, як за Вас. Тоді, якщо згідно голосування Ви Президент, то Ю.Тимошенко Премєр! Поважайте вибір народу!
Тарас _ 24.02.2010 22:39  Лінк
В країнах заходу не знають і не розуміють, чому після закнічення терміну перебування на службі державних службовців (президентів, депутатів та інших) в України за ними залишаються квартири, дачі, будинки в елітних районах, цілі хутори і інше майно та звання!!!

Шановний п.Новий Президент, Ви готові це майно не віддавати всім посадовцям після закінчення їхнього служіння народу і не позбавляти державу майна рейдерським способом?
Василь _ 24.02.2010 22:13  Лінк
Шановний пане президенте,

Коли порушники будуть нести покарання за скоєні ними злочини? Суди зараз надто корумповані, людей , що скоїли злочини не карають. Прикладом цього є суд 2004 року коли вибори назвали сфальсифікованими,а винних так і не покарали. І через це ви стали президентом. Де логіка ? обвинувачуваний в фальсифікаціях балотується знову і перемагає?
Віктор _ 24.02.2010 20:34  Лінк
Скільки коштувало олігархам від ПР посадити в крісло свого ?
Олена _ 24.02.2010 16:42  Лінк
З історії держави та права відомо, що держава була створена для спрощення та впорядкування життя суспільства. На цей час громадяни України можуть розраховувати тільки на власні сили, які наячастіше направляються на боротьбу із державною машиною. Шановний президент, що Ви зробити для того, щоб слачені громадянами-жебраками податки не були розграбовані посадовцями, а хочь трошки спростили життя кожної окремої людини?
Вдовиченко Анатолій іванович. голова Спілки буровиків України _ 24.02.2010 14:30  Лінк
Які шляхи будуть обрані для забезпечення енергонезалежності України. Які пріоритети будуть надані розвитку власного нафтогазвидобутку. Чому це життєво важливе для розвитку економіки питання замовчується і не розглядається ні урядом ні парламентом, ні за круглими столами, ні в телепрограмах та інших ЗМІ. Спілка буровиків України розглянула це питання на всеукраїнській конференції 16.12.09р, на якій провідними нафтогазовими фахівцями було визначено, що Україна здатна забезпечити себе власними ресурсами нафти та газу при умові надання приоритів вирішення цієї проблеми. Постанова була направлена всім кандидатам у президенти, уряду, парламенту, міністерствам, в ЗМІ. Жодної відповіді за 2 місяці (згідно закону термін на відповідь1місяць). Складається враження, що цю життєво важливу для України проблему навмисно замовчують, поскільки такий стан енергозабезпечення країни задовольняє всіх, хто при владі і тих, хто її обслуговує. Яка програма нового президента по вирішенню цієї проблеми?
Олександр _ 24.02.2010 12:47  Лінк
які кроки буде робити новообраний президент для подолання корупції та бюрократизму.
Олексій _ 24.02.2010 11:42  Лінк
Пане Президенте! Ви, як очільник найбільшої в Єропі країні, вбачаєте колосальну перспективу зовнішньополітичного курсу України, спрямованого на країни Азії, зокрема країни ПІвденної, Південно-Східної Азії та країн Далекого Сходу, навідміну від сліпого, понурого слідування Росії та Заходу? Обгрунтуйте свою відповідь, дякую!
Андрій Бережанський _ 24.02.2010 10:41  Лінк
Коли в Україні буде визначена політика щодо вживання легального наркотика - алкоголю? Скільки українці мають труїти себе горілкою, пивом та вином, щоб держава була вдоволена надходженнями акцизів та податків? Коли держава переоцінить вартість життя українців, яке сьогодні оцінюється менш ніж в 20 тис грн? Поясню. В 2009 році податкова зібрала близько 6 млрд грн. акцизів з горілки, вина та пива. За той же рік через вживання алкоголю померло більше ніж 300 тис українців.
Рахуйте самі.
Lanselot _ 24.02.2010 10:17  Лінк
Перед інавгурацією Києво-Печерську лавру "прибирали". Що вигнали це робити співробітників музею, то це їхні проблеми - не треба бути бидлом і давати собе поганяти. Що цим керував Гендиректор Заповідника - так він годить будь-якому начальству і глибоко зневажає своїх підлеглих. Питання не про те. Сніг, зібраний з усієї території був за наказом того ж Гендиректора й намісника звезений на схили, під Лавру. Коли він почне танути, під загрозою буде вся Лавра, а, особливо, печери. Якщо Ви вже так любите Лавру, якщо збираєтеся нею опікуватися, то чому дозволяєте нищити її людям, подібним до Гендиректора С.Кролевця і намісника Павла (Лебідя)? Чи Лавра Вам потрібна тільки на коротку мить вдоволення влсаного властолюбства?
Варвара _ 24.02.2010 09:25  Лінк
Доброго дня. Віктор Федорович, скажіть будь-ласка, які заходи будуть реалізовані за для зміцнення нашої держави з погляду розуміння що таке Україна, хто такий українець? Зараз гостро стоїть проблема національної свідомості. На західній Україні існує думка, що вони це "Європа", а ми Україна, на сході, що вони це Росія. Які будуть ваші дії, щодо цієї ситуації?
Валерий _ 23.02.2010 17:37  Лінк
Господин президент будите ли вы гарантом своды совести?
Тимур _ 23.02.2010 10:25  Лінк
Шановний Президенте,
Чи дивились Ви серіал "Недоторкані"?
Яку роль у виборах 2010 зіграла "Золота рибка"?

Тепер я вірю в її існування.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми