19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Обманутий_вкладник _ 22.02.2010 17:09  Лінк
Коли врешті буде припинено беззаконну діяльність тимчасової адміністрації (ТА) банку "Надра" і повернуто депозити, а винних у порушенні закону притягнуто до відповідальності?
На даний час ТА банку не має жодних підстав блокування поточних рахунків, адже мораторій з 11.02.2010 по 11.02.2011рр. не поширюється на задоволення вимог кредиторів. Банк "Надра" не повернув мені жодної копійки, ЗАКОННІ причини повернення не називають і не збираються.

Пане президент, коли припинеться знущання над вкладниками, адже Банк "Надра" підриває довіру до банківської системи України в цілому?
Валерий _ 20.02.2010 18:24  Лінк
Мне 56 лет. Родился в Украине, но много лет проживаю в России. Побывал прошлым летом в гостях у родственников в Кривом Роге. За две недели пребывания там ОДИН РАЗ встретил человека, разговаривающего на приличном украинском языке. Остальные - на русском или на отвратительном суржике. Что творится в сфере применения украинского языка в Крыму и на юго-востоке Украины - новому президенту лучше известно, так как это результат действий его политической силы. Понятны и корни этого явления: для нового президента и его окружения украинский язык не родной.
Вопрос: Как представляет себе новый президент идентификационные признаки украинского народа и останется ли украинский язык через 5 лет хотя бы на официальном радио и телевидении?
Irina _ 19.02.2010 12:27  Лінк
Доколе? Почему на российских каналах, официально ретранслируемых на Украине кабельными сетями идет реклама на украинском языке? Я покупаю русскоязычный канал и хочу слушать русскую речь! На немецких, английских, французских, ретранслируемых по кабелю каналах, реклама идет на родных им языках. Почему такая дискриминация применена к русскому языку и у русскоговорящим гражданам Украины?
Василь _ 18.02.2010 17:44  Лінк
Шановний Президенте,
Чи піднімееу ціну за пройдення через Україну газу та нафти до європейських цін, чи будете максимально розвивати зв'язки з іншими країнами(не Росією)за помтачання газу та нафти.
Олег _ 18.02.2010 15:55  Лінк
Шановний пане президент, як Ви відноситесь до реклами алкоголю та тютюну? Я досі не можу зрозуміти чому дитяче харчування рекламувати заборонено а алкоголь, тютюн -ні? Чи мати жінку яка годує дитину грудю ,при цьому вона пиячить та палить, набагато краще -чим жінку яка годує дитину негрудним молоком, але яка веде здоровий спосіб життя? Де логіка???
Павло _ 18.02.2010 12:02  Лінк
Пане Президенте!

Чи готові Ви звітувати перед Вашим виборцями стосовно державних закупівель та й взагалі по використанню річних бюджетів?
Павло _ 17.02.2010 19:52  Лінк
Демократія – це закон і його суворе дотримання на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ, які є головним носієм демократії і влади, Ви в своїй передвиборчій кампанії обіцяли багато необхідних і правельних рішень, люди Вам повірили, але вже сьогодні Ваша політична сила не підтримала закон про підвищення соціальних стандартів, також, не підтримала закони про 10-ти ріічку та протидія хабарництву. Чому так? Адже всі ці законопроекти спрямовані на КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ.
Можливо я помиляюся у визначенні і розумінні терміну "демократія", в такому разі скажіть , будь ласка, що означає демократія у Вашому розумінні?
Павло _ 17.02.2010 12:40  Лінк
Пане Президент!

Мій товариш навчається в філії КПІ, яка розташована на перехресті вулиць Кутузова і Старонаводницької (біля ЦВК). Від Партії Регіонів їм пропонували по 60 грн за годину за те, що вони підуть під стіни ЦВК відстоювати демократичні вибори в Україні. Тим, хто погодився, дали транспарант «Полтава за Януковича» і заплатили по 60 грн за годину.

Скажіть, будь ласка, це не є корупція? Якщо ні, то як це називається?
Павло _ 16.02.2010 12:36  Лінк
Пане Президенте!

Сьогодні в Україні із 46-ти мільйонів українців за межею бідності проживає понад 26 мільйонів людей, ми маємо понад 1 мільйон безробітних – держава не може забезпечити гідний рівень життя навіть тій кількості населення, яку ми маємо сьогодні, але Ви закликаєте українців (під гаслами «Збереження нації») до збільшення населення України, принаймні, до 52-вох мільйонів. Навіщо Ви це робите? Навіщо Вам потрібна нація жебраків?

Дякую за відповідь.
Олександр _ 16.02.2010 00:01  Лінк
Шановний майбутній президенте! Які Ви бачите шляхи зумовлення подальшого розвитку української мови, відродження культурної та історичної спадщини нашої держави? Як Ви це плануєте реалізовувати?
Олексій _ 15.02.2010 22:21  Лінк
Шановний Президенте!
Як на вашу думку чи мають право такі люди, як генерал Кузьмук Олександр Іванович, будучи міністром оборони при президенті Кучмі і за участю якого було ракетою збито російський літак, а також попадання ракетою в житловий будинок в Броварах, займати будь-які державні посади, бути народним депутатом, а тим більше претендувати на посаду міністра оборони України?
Юрій _ 15.02.2010 14:19  Лінк
При Омельченко, не было колл-центра. Но можно было пожаловаться на ЖЭК и этого было достаточно, чтобы они зашевелились и наводили порядок.
Сейчас, пиши хоть президенту. В лучшем случае получите отписку. Операторы колл центра жалуются, что не могут повлиять на ситуацию. Тогда к кому еще обращаться, если администрация города не авторитет?
Почему же такое неуважение к людям и к им проблемам, что при нынешнем руководстве не реагируют на жалобы всего многоквартирного дома?
Зачем нужна такая администрация, которая не может держать власть в своих руках и управлять ЖЭКами и городом в целом?
Зачем нужен такой мэр, если он не адекватен и не в состоянии навести порядок в городе и чтобы все службы работали отлажено?
Киеву нужен управленец - хозяйственник, а не такое как сейчас!
Марина _ 15.02.2010 10:25  Лінк
Що нам, українцям, патріотам своєї Держави,її народу і мови тепер робити на Сході, Донбасі? Куди тікати через свої свідомі переконання, якщо переслідування і гоніння набувають сили? А може попросити політичного прихистку на Західній Україні? Хочу ростити своїх дітей в злагоді, добробуті і любові до нації, культури, традиціях, здоровими, осяйними, закоханими в мандрівки по рідній Батьківщині, в героїзмі пращурів, і національно-визвольнім також. Ви знаєте, що тут, на Вашій батьківщині, на Донбасі, це просто НЕ МОЖЛИВО. Нащо створюєте міфи, нищите свідомість, нащо потикаєтесь під чужу волю, гроші? Адже, як і століття тому "сміються з України стороннії люде"...
Юрій Чумак _ 14.02.2010 02:50  Лінк
1)14.02.2010, Юрій Чумак,пенсіонер,інвалід ІІ-ї гр.1948р.н.,м.Луцьк, рацював на будівництві АЕС:
Нам і не тільки нам треба житло для наших дітей. Вони самі не в силах поки-що осилити це складне питання. Нам не треба подачки від держави. Зробіть лише так:
1. Щоб непотрібне нами продавалось – воно потрібне дуже іншим людям.
2. А для доплати нам банки кредитували суми грошей, які недостатні для потрібного нам житла по середньосвітовим відсоткам .
Очевидно, що для 1-го та 2-го треба задіяти в Україні банківську систему.Може правильно іти від зворотнього - щоб не було «замкнутого кола»: див. для робітників, селян, службовців та пенсіонерів: Про « популізм», який не призведе до інфляції. http://ukrapk.com/news/events/pro__populizm_jakij_ne_prizvede_do_infljacii.html Замкнуте коло це коли економіка і банківська система не розвивається, так як мала платоспроможність громадян, а платоспроможність громадян маленька по тій причині, що не розвинута економіка та банківська система
Марія _ 13.02.2010 19:01  Лінк
Коли Ви "виправите" українське правосуддя????
Допоки існуватимцть в Україні порядки родинних зв'язків при владі???
Марія _ 13.02.2010 18:55  Лінк
Чому Ви все таки обрали Росію???? Невже НАТО не може дати того, що Росія? Чи боїтесь Ви, що Росія "образиться" за вступ до НАТО?
Андрій, м. Київ _ 13.02.2010 12:11  Лінк
Більшість населення України є українськомовними православними людьми і віруючими Української Православної Церкви Київського Патріархату.
За часів Вашого другого прем'єрства відбувалась насильницька русифікація. Коли більшості населенню України насильницьки нав'язувалась нерідна їм російська мова. Дітям у школах без консультації з батьками вводилась російська мова. Держслужбовців примушували писати листи на російській мові, яку вони не знають. Чи продовжите Ви курс насильницької русифікації за часів свого президенства???
І чи буде преслідування віруючих УПЦ-КП, яких ставновить більшість населення держави, та нав'язування Українському народу чужої йому віри, тобто московського патріархату???
Дякую за відповідь!
З повагою, Віктор.
Андрій _ 13.02.2010 01:22  Лінк
Шановний пане Президент!
Коли Вами буде внесено до Верховної Ради законопроект щодо зняття депутатської недоторканності?
Андрій _ 13.02.2010 01:09  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви публічно взяти на себе зобовязання піти у відставку, у випадку якщо Ваші передвиборчі обіцянки не буде виконано?
Андрій _ 13.02.2010 00:51  Лінк
Однією з головних проблем сучасної української економіки є її надзвичайно висока енергоємність і при цьому критична залежність від імпорту нафти і газу. Яких конкретних заходів Ви збираєтеся вживати для того, щоб стимулювати інвестиції в енергоощадні технологїі в економіці? Як Ви збираєтеся реагувати на проблеми енергозалежності держави?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми