19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Янаш Законець _ 13.02.2010 00:06  Лінк
"Адміністрація" означає тягнути до себе.
"Секретаріат" означає розподіляти між собою.
Може краще "Канцелярія Презідента України",як в інших країнах? ( поки що! )
Ніна _ 12.02.2010 19:35  Лінк
Существующая система налогообложения и отчетности предпринимателей на так называемой "упрощенной системе" слишком громоздкая. Предприниматель с одним-пятью наемными работниками сдает множество отчетов в различные Фонды за взносы в эти Фонды. При этом не имея финансовой возможности нанять бухгалтера на 1/4 ставки или воспользоваться услугами соответствующих фирм. Почему бы не сделать систему действительно упрощенной, включив все эти суммы взносов и платежей в стоимость патента (фиксированного или единого налога) и поставить размер фиксированного налога в зависимость от минимальной заработной платы в Украине? Освободятся тысячи человеко-часов, ныне уходящих на администрирование этих взносов и отчетов. Распределением интегрированной массы взносов по инстанциям должно заниматься Казначейство, куда можно трудоустроить часть сокращенных сотрудников Фондов. Предприниматели-упрощенцы избавятся от громоздкой отчетности, что освободит для продуктивной работы миллионы человеко-часов в год.
боря _ 12.02.2010 16:13  Лінк
Чому в Україні я не можу купити жіночий або комп'ютерний журнал на українській мові? Чому посадові особи відповідають мені іноземною мовою? Наскільки я розумію, це порушення законів України та Конституції, ви поділяєте таку точку зору? Якими ви бачите шляхи подолання мовної проблеми?
боря _ 12.02.2010 16:10  Лінк
Коли буде усунено від влади Чорновецького? Ви вважаєте кияни витримають до дати чергових виборів?
боря _ 12.02.2010 16:09  Лінк
Прописку відмінено. Чому її вимагають на кожному кроці? Так не повинно бути у вільній країні.
Анатолій Власюк _ 12.02.2010 15:55  Лінк
Який аргумент був би для Вас переконливим, щоб Ви відмовились стати Президентом України?
Олексій _ 12.02.2010 14:02  Лінк
До ВР знову внесено закон про протидію хабарництву (№6045), який раніше підтримав парламент, але який відхилив Президент. Він передбачає жорстку відповідальність для представників влади за корупційні дії.
Чи буде Ваша партія підтримувати прийняття цього закону в парламенті? Чи підпишете його Ви, якщо його підтримає парламент?
Віктор _ 12.02.2010 11:40  Лінк
Шановний пан(пані) Президент, звертаюсь до Вас, як учитель із 25-річним стажем. Поряд із іншими важливими питаннями зверніть, будь ласка, увагу на проблеми освіти. Коли нарешті вирішаться питання:
1. Гідної(не нижче від з.п. у промисловості) зарплати учителям, класним керівникам.
2. Забезпечення якісними підручниками(підручники 12-річної школи занадто важкі для сприйняття матеріалу).
3. Перегляду змісту навчальних програм з предметів в бік полегшення.
4. Збільшення фінансування шкіл для придбанння обладнання, ремонту.
5. Зменшення наповнюваності класів(не тільки в селах, а й у райцентрах, де також спостерігається загрозлива демографічна ситуація). Школи перетворюються на однокомплектні.
6. Надання статусу держслужбовця учителю.
7. Надання пільг учителю при виході на пенсію за вислугою років.
8. Зменшення податкового тиску на учителя.
9. Фінансування освіти із державного бюджету( більшість органів місцевого самоврядування сіл та райцентрів не мають достатньо коштів для цього).
Роман _ 12.02.2010 10:28  Лінк
Пане Президент!
Напевне Ваше першочергове завдання- це підняття економіки і скорочення контролюючо-адміністративного апарату: податкових органів, різних фондів, КРУ, інспекторів різних відомств, міліції і так дальше. Де в державі візьмуться гроші, коли "один з сошкою, а семеро з ложкою" і ці семеро не тільки не дають працювати, а ще й вимагають з того одного неможливе.

Потрібно терміново змінювати податкове законодавство, бо підняти економіку з такими податками це нереально.

Інше питання скорочення штату державних службовців-дармоїдів і демагогів- починаючи з Міністерств і відомств, та закінчуючи державними адміністраціями в областях та районах
Далі стоїть питання скорочення числа депутатів- починаючи з "НАРОДНИХ" і закінчуючи областями та районами -користі людям від них мало і чим менше їх буде, тим скоріше вони між собою домовляться, а не будуть лобіювати свої бізнесові інтереси- легче буде казні, а значить краще людям
Бажаю успіху!
Раїса Василівна _ 12.02.2010 10:18  Лінк
Шановний Президенте!
Чи будете Ви колись наводити порядок з пільговиками, зокрема чорнобильцями? Ні для кого не секрет, що відсотків 30 з них ніколи не були біля Чорнобиля, а отримують пільги у повному обсязі, ще і пенсію у 50 років немалу, а ще працюють, ще більше втрачаючи своє "підірване" непосильною працею на саркофазі здоров"я, а ще і "опромінюючи" своїх колег. Липові чорнобильці засіли у великій кількості в системі Міноборони, МВС, Верховній Раді, Секретіраті Президента і Кабміні. У зв"язку з цим пропонується на нормальних сайтах таких як "Українська правда" та "Обком" зробити розділи "Липові чорнобильці", куди кожний міг би дати прізвища і посади липових чорнобильців і їх посади, а журналісти брали б МНСі інформацію про те, коли ті були в Чорнобилі і в якій ролі, хто був поруч з ними і бачив їх там, а копії документів викласти на сайті. Це була б реальна боротьба з корупцією і дало б значну економію коштів. Це ні в якому разі не стосується непрацюючих інвалідів Чорнобиля!
Денис _ 12.02.2010 09:53  Лінк
Як ви відноситеся до політичної недоторканності вищих посадових осіб?
І чи збираєтеся ви позбавити депутатів політичної недоторканності?
Мойша _ 12.02.2010 09:41  Лінк
Скіки буде стоять взятка на посаду прєзєдєнда?
olga _ 11.02.2010 23:13  Лінк
На сьогоднішній день державні нотаріуси стягують з громадян плату, яка в сотні разів перевищує вартість державного мита, встановленого Декретом КМУ "Про державне мито" . Наприклад за посвідчення підпису замість встановлених 0,02 неоподаткованого мінімума (що складає 0,34 грн), державний нотаріус стягує 50 грн. І так за всі послуги і в усіх державних нотаріальних конторах (зокрема по Дніпропетровську). Чи плануєте Ви впорядкувати роботу державних нотаріальних контор - підняти вартість державного мита, притягнути до відповідальності хабарників, або у Вас є свій план - "ноу-хау" у наведенні порядку в цьому державному органі?
Петро _ 11.02.2010 21:51  Лінк
Добрий день.
Україна для народу,чи народ для влади?
Дякую.
Кенні _ 11.02.2010 20:47  Лінк
Пане Президенте!

Як Ви вважаєте, що краще - велика клізма чи сендвіч з лайном?
Олександр _ 11.02.2010 19:33  Лінк
Чи зменшать вартисть реєстрації мопедів та скутерів до 50 см. куб.
Юрій Батрак _ 11.02.2010 19:15  Лінк
Чи готові Ви пані/пане Президенте щомісячно звітувати громадянам України про стан справ у країні, про те, що відбувається в економіці, у внутрішній і зовнішній політиці? Чи як і Ваші попередники, у кращому випадку будете ховатися за спини речників?
Пётр Петрович _ 11.02.2010 16:19  Лінк
Сомневаюсь, что в стране будет искорена коррупция. Поскольку уровень жизни людей в миллионы раз хуже, чем уровень жизни богачей. Только посмотрите. что вокруг делается, как жируют олигархи (Вы в том числе), а простой народ по 30-40 лет ютится в общагах, и ни просвета, одна только фига. Куда не обратишься - давай взятку, но так, чтобы никто не знал (этому уже научены!).В противном случае - отказ! Иногда хочется, чтобы огромный метеорит упал на землю и разрушил эти грёбаные "замки". Что делается с образованием наших детей, - воспитания "0", и на что расчитываете Вы, на поддержку невежд необразованных и невоспитанных. Это приведёт к АРМАГЕДОНУ государства. Может этого хотят эти олигархи, но нужно учитывать, что их жизнь временная, их дети не смогут также жить, потому что выросли не по тому правилу, как все. Так что для искоренения негатива в государстве желаю Вам счастья, отобрать всё, что можно ещё отобрать в стране, продать подороже, и уехать восвояси в Россию.
Антон _ 11.02.2010 16:03  Лінк
Когда пенсия военнослужащих будет больше, чем в СБУ и милиции, на аналогичных должностях ? Служили в разных точках СССР, а тут выясняется, что зря, нужно было сидеть на одном месте, тогда бы и разница в пенсии была бы в 1,5 -2 раза больше. Несправедливо!
Добрыня _ 11.02.2010 15:58  Лінк
Закончится ли в конце концов эта мафиозное проведение техосмотра через ГАИ. Машина новая, обслуживается в сервисе, что ещё нужно? Вот такая в ГАИ корупция!!!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми