19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Аналітик _ 11.02.2010 15:27  Лінк
Які законодавчі рішення та реальні дії будуть будуть прийняті щодо подолання корупції в судовій системі, що буде зі списком "корумпованих" суддів, які ввійшли до списку, що знаходиться у заступника Генпрокурора Р. Кузьміна? Чи це був своєрідний шантаж суддівської системи напередоні виборів з боку Партії регіонів ?
Аналітик _ 11.02.2010 15:16  Лінк
Аналітик. Якщо новообраний президент свідомо чи підсвідомо вважає, що своїм обранням він вже ощасливив Україну, то в цьому його велика помилка. Оцінку дає Історія. Зрозуміло, що повторити життєвий подвиг Великих українців, які залишилися в пам'яті народній, йому чи їй неможливо, оскільки у них відсутні такі риси як геніальність чи самопожерства. Але, хотілось би знати, чи готовий президент поступитися привабами наживи особистої та своєї свити, чи ставить він за мету реальне та фактичне утверждження Української Держави і національної самосвідомості людей, якщо так, то яким чином буде це досягнуто? Якщо ж цей високий державний пост - лише інструмент особистого збагачення, продажу національних інтересів, фактичного знищення Держави, то нехай знає - пам'ять людська не водиця. Згадають його і на тім світі, а нащадки за життя отримають "велику пошану".
Вадим _ 11.02.2010 14:10  Лінк
Уважаемый президент. Что Вы собираетесь делать с 2350 тоннами мононитрохлорбензола, хранящихся на заброшенном заводе в Горловке? (http://www.zn.ua/2000/2245/66282/) Смертельная доза для мононитрохлорбензола составляет 1 миллиграмм. Стенки цистерн, в которых он хранится, изначально имели толщину 10 мм. Сейчас 3-4 мм. Утечка может случиться в любой момент. Ваши действия на сей счёт?
Тимофей _ 11.02.2010 13:50  Лінк
Уважаемый Президент!
Не считаете ли Вы текущее положение коммунального предприятия плачевным?
Планируеться ли проведение конкурсов , тендеров на комунальное обслуживание жилых домов (имееться в виду вторичное жилье) для передачи частным предприятиям с целью улучшения сервиса коммунального обслуживания.
Вопрос появился потому , что я не считаю нужным платить за кварт. плату и оплачивать при этом обслуживание других домов, возможно более дорогостоящее , но при этом несправедливо усредненное (думаю , что система оплаты за м.кв. себя изжила). К тому же качество обслуживания я бы оценил на 1-2 по 10ти бальной шкале.
Наталья _ 11.02.2010 09:35  Лінк
Виктор Федорович!
Глядя на команду, которая по всей видимости придет с Вами во власть, честно говоря снова страшно за страну. Кроме Акимовой и Папиева там не просматриваются профессионалы. Неужели снова те же грабли? Тимошенко уничтожила ее окружение из проходимцев и непрофессионалов, которые пришли во власть (или те, которых она оставила по простоте душевной, думая, что они профессионалы) чтобы украсть, получить звания, награды, гектары земли и т.д. Если Вам и Вашему премьеру будут готовить документы те же руководители, которые их готовили Тимошенко, мы через год будем иметь новые президентские выборы. Эти люди не хотят и не способны что-то менять, их все устраивает, но это не устраивает людей! А впереди выборы в местные органы и парламент. Попробуйте найти для управления страной настоящих интеллигентов, которые ничего не имеют общего с количеством дипломов и липовыми (написаные кем-то) дисертациями, получением квартир на Печерске и Мерседесами, а хотят изменить страну к лучшему.
RUSLAN _ 11.02.2010 02:01  Лінк
Шановний Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.
Вам ,як Президенту прийдеться зробити багато реформ практично у всіх сверах:Економічних,політичних,бюракратичних,судових......... системах.
Це можливо зробити принаймі за 2-3 роки,щоб люди відчули результат.
Не потрібно зменшувати податки,потрібно лише дати волю бізнесу,мілімальна бюрокрація при веденні і регестрації бізнесу.З податками люди самі собі порадять.
Корупція повинна каратися найсуворіше.Чому в західному світі вищий добробут,тому що там менше корупції і бюрокрації ведення бізнесу.Не потрібно людям помагати,їм не траба просто мішати.Україна має освідчених,працьовитих людей,які при лібералізаії бізнесу гори знесуть.
Я це стверджую тому,що прожив на заході понад 20 років.
Чи Ви Пане Президент готові стати сучасним ТАРАСОМ БУЛЬБОЮ?
Чи є у Вас люди ,які заради держави готові пожертвувати всім,для яких держава і її інтереси понад усе?
Нехай ВАМ БОГ ДОПОМОЖЕ !
Olga _ 10.02.2010 23:51  Лінк
Що ви зробите для того, аби Україна стала енергонезалежною?
Геннадій _ 10.02.2010 21:37  Лінк
Шановний пане новообраний президенте чи буде наша держава України вести свій незалежний курс в зовнішній політиці, а не як вассал інших держав? На мою думку потрідно зробити так щоб всі рівнялись на Україну ане не ми на інших.
Володимир _ 10.02.2010 20:43  Лінк
Пане Президент! Що ви, як головнокомандувач ставити собі за завдання зробити в Українському війську? скільки для цього потрібно часу і коштів. Чи збираєтесь ви модернізовувати нашу армію , якшо так то на основі чиїх технологій (чи можливо ми будем розробляти наші технології? тоді скільки на це окремо потрібно часу і коштів?) скільки грошей ви на це виділете ( а головне скажіть конкретно звідки ви ті гроші візьмете) А також мені цікаво - чи ви морально готові миттєво зреагувати і очолити військо при найменших ознаках агресії стосовно україни.? Дякую!
andrzej _ 10.02.2010 19:07  Лінк
jak pan prezydent da sobie rady na spotkaniach międzynarodowych, skoro nawet nie wielka promowa sprawia panu duży problem.dziwne, kiedy prezydent Ukrainy wypowiada się w języku sąsiedniego państwa
Катерина Левченко _ 10.02.2010 18:20  Лінк
Напередодні президентських виборів від одного з кандидатів країна почула, що місце жінки на кухні. Таким чином був відкинутий один із важливих принципів політики в галузі прав людини - принцип гендерної рівності.
Чи знає президент, який освітній рівень мають українські жінки?
Чи знає, яку роль жінки відіграють в суспільному вирбництві, розвитку науки, соціальної сфери, охороні здоровья, виховання дітей?
ЧИ знає, який рівень домашнього насильства і хто страждає від нього в країні?
Чи знає президент, як гарант не тільки прав людини, але й відповідальний за формулювання міжнародної політики, які міжнародніц зобовязання взяла на себе Україна в галузі просування прав жінок та гендерної рівності?
Чи розуміє, що своїм висловим образив українских жінок?
І на останок, яким чином буде розвиватися и впроваджуватися гендерна політика в Україні
михаил _ 10.02.2010 17:58  Лінк
Господин Президент! Прекратите ли Вы ЕДЕЖНЕВНОЕ нарушение конституции в парламенте, когда в зале регистрируются и голосуют не депутаты, а их карточки? Причем неявка на работу нанятых народом лепутатов поддерживается руководством парламента и всеми фракциями. Не принимается это тоько избирателями, на которых парламентариям глубоко наплевать.
Петро _ 10.02.2010 17:19  Лінк
как будете решать проблему с вкладами в кредитные союзы? Делки -проходимцы, при попустительстве государства, обворовали простых доверчивых граждан. Надеемся на Ваше твердое решение!
Вячеслав _ 10.02.2010 17:08  Лінк
Уважаемый президент,будут ли возобновлены льготы инвалидам по зрению?
Ukrman_ _ 10.02.2010 17:06  Лінк
Чи усвідомлюєте Ви, пане президент, що знання української мови в державі Україна є обовязком кожного громадянина України.?

І чи вважаєте Ви абсурдним питання надання іноземній мові державного статусу?

Я - Українець і ідетифікую себе із українською мовою і культурою.
Росіянин - із російською мовою і культурою.
Німець - із німецькою мовою і культурою. І т.д......

Чи згідні ви зі мною?
Дякую

Чи є свідом
Дмитро _ 10.02.2010 16:51  Лінк
Шановний керівник держави! Мені 25 років, у мене дві вищі освіти, одна з них економічна. Але без досвіду роботи тебе ніхто не хоче брати на роботу. Скажіть будь ласка де набратися опиту щоб влаштуватися на нормальну роботу?
Дмитро _ 10.02.2010 16:47  Лінк
Шановний(на) пане (пані) презент! У 2004 році коли були президентські вибори, теперішній президен В.А. Ющенко на своїй превиборній компанії обіцяв зробити безкоштовну освіту, на томість після його ієнагурації плата за навчання зросла в двічі. Як ви можете це прокоментувати? І що Ви зробити для того, щоб вирішити це питання?
Тетяна Ісаєва _ 10.02.2010 16:40  Лінк
Яким чином планується впровадження ідей гендерної рівності в українському суспільстві? Чи буде питання гендерної рівності приорітетом державної політики?
Володимир _ 10.02.2010 16:04  Лінк
Коли буде підняття заробітної плати державним службовцям районного рівня (станом на 1.01.2010 року вона в середньому становить 1-1.3 тисячі гривень в місяць)? Річний фонд чиновника районного рівня дорівнює місячній зарплаті заступника міністра.
Андрій _ 10.02.2010 15:10  Лінк
Шановний презедент що ви будете робити щоб створити нове,здорове та патріотичне суспильство.Та що вибудете робити щоб популяризувати українську мову серед школярів та студентів.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми