19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Хрю-Хрю _ 10.02.2010 14:46  Лінк
Господин Начальник, я конечно понимаю, что для президента страны умение читать не главное, но все же:
Вы собираетесь нанять репетитора?
Может лучше нанять суфлера?
Или выберите мою скромную кандидатуру, и я за небольшое вознаграждение буду читать ваши речи, поздравления, да все что угодно.
П.С.: Обещаю, что ваше присутствие не будет необходимым, а каждое предложение буду начинать со слов "Господин Президент говорит:".
Микола Щирий (Good) _ 10.02.2010 12:34  Лінк
Шановний п. Президенте !
Чи розуміете ви, що навыть натяк на вашу користьливість не дозволяе Вам покласти руку на Святиню Українського народу - Пересопницьке Эвангіліе. - БОГ покарає Вас і ваш рід до сьомого коліна. Покайтесь, очистіть душу, покажіть приклад - поверныть народу Межигірря, відмовтесь від ПроФФЕсора, може БОГ простить і не почнеться для України за гріхи наші Армагедон -великий потоп, (повінь), що зал"є половину Держави !
Іван Козак _ 10.02.2010 12:16  Лінк
Президент України на даний час згідно законодавства має найбільший вплив на правоохоронні органи та суди. Чи планується проведення комплексної реформи прокуратури, міліції, судів, СБУ зокрема щодо зняття недоторканості з суддів, посилення відповідальності правоохоронців за вчинення корупційних проступків при виконанні службових обовязків з одночасним підняттям рівня фінансової забезпеченості працівників правоохоронних органів, оскільки вимагати від рядових працівників міліції чи прокуратури утримуватись від спокус хабарів при їх заробітній платі на місцях (райони) в розмірі в середньому 2000 тис грн. як мінімум некоректно, оскільки це як правило молоді люди, що на утриманні мають маленьких дітей або жінок у декретних відпустках і при цьому без житла. Тобто, фактично відсутній фінансовий захист правоохоронців на місцях (прокурорів, помічників прокурорів та міліціонерів) що взагалі не сприяє залученню якісних фахівців у такі служби. Дякую.
Роман _ 10.02.2010 10:59  Лінк
Пане Президент,скажіть будь-ласка,чому майже всі автомобілі ДАІ мають на вікнах чорну сонцезахистну плівку і за чиї кошти вона клеїться)))
леонид _ 10.02.2010 10:48  Лінк
1 когда будет судебная ркформа? 2 когда будет закон об опозиции?
Сергей _ 10.02.2010 10:41  Лінк
Когда уровень доходов(зарплаты) будет соизмерим с уровнем цен. В настоящее время у нас цены как в Европе, а зарплаты как в Зимбабве. Каким образом вы этого будете добиваться? Каким образом регулировать цены на продукты питания, комунальные платежи?
Сергей _ 10.02.2010 10:35  Лінк
Меня интересует, возможно ли остановить введение в действие постановления правительства под номером 511 о утверждении новой редакции Положения о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами, согласно которому необходимы будут права для управления мопедом и периодическое прохождение его техосмотра. И если это невоможно, то когда необходимо будет здавать на права управления велосипедом(в т.ч. трехколесным), детскими колясками и кравчучками. И где взять мне деньги на все эти Ваши новшества?
Сергей _ 10.02.2010 10:22  Лінк
Каким образом сейчас возможно приобрести квартиру и будет ли продвигаться этот вопрос? В данное время единая возможность иметь жилье - это его арендовать и отдавать за него большую часть зарплаты.
Леонид Михайлович _ 10.02.2010 09:46  Лінк
Считаете ли Вы возможным существование в Украине политиков и госчиновников высших рангов не связанных с бизнесом?
Вы намерены предпринимать какие либо шаги для снижения зависимости в связке Бизнес-Власть? Если "да", то какие?
Леонид Михайлович _ 10.02.2010 09:17  Лінк
Скажите, пожалуйста, какой смысл для Вас имеют такие понятия, как Совесть и Честь?
По Вашему мнению, возможен ли в Украине Кодекс Чести для госслужащих и для народных депутатов. Как Вы считаете, какими должны быть последствия за его нарушение?
Что Вы лично намерены сделать для укрепления моральных и этических норм в украинской власти и в Украине?
Igor _ 10.02.2010 08:50  Лінк
Будут ли попытки Ваши или руководимой Вами "Партии регионов" изменить сложившийся статус-кво в вопросе свободы совести?
В первую очередь имеется ввиду проект № 5473 «Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо заборони діяльності тоталітарних релігійних сект).
Юрий _ 10.02.2010 07:20  Лінк
Когда прекратиться воровство народной собственности??? Продажа земли, природные ресурсы, металлургическая и горно-добывающая отрасли промышленности??? Основная масса денежных средств ложиться в карманы олигархам и продажным чиновникам! Разве это ихнее??? Они строили заводы, шахты??? Я хочу спросить, - земля чья??? Я хочу спросить, - где деньги??? Люди превратились для них в быдло, в серую массу, рабсилу, которую используют только для достижения своих личных интересов!!!
Ресурсы народные!!! Заводы и фабрики, которые строили наши отцы и деды - народные!!! Все, что производится, все идет своей основной массой за границу!!! Деньги????? ..... тоже остаются за границей !!!!
А что же остается людям??? Что???
Олександр _ 10.02.2010 03:51  Лінк
Пане Президент!
Чи готові Ви на скасування депутатської недоторканності?
Чи підтримаєте Ви закон про відкликання депутатів виборцями?
Чи вважаєте Ви доцільним запровадити систему виборності суддів?
Чи маєте Ви бажання впровадити звітність Президента перед виборцями?
Чи спроможні Ви запровадити дієві механізми покарання депутата, судді, Президента за невиконання своїх обов’язків?
Чи є то правдою, що ДЕМОКРАТІЯ – це влада народу, який має реальні важелі контролю за тими, кому він делегує цю владу?
Чи завжди кадри вирішують все? Чи мають право громадяни України допомагати Батьківщині долати корупцію, розкрадання держмайна, незаконне захоплення землі частіше ніж раз на 5 років?
Lv _ 10.02.2010 00:17  Лінк
Шановний пане новообраний президент,
як відомо, Україна володіє багатою культурною спадщиною, яка, однак,
перебуває у ненайкращому стані. Безцінні об'єкти архітектурної спадщини, як-от Поморянський та Старосільський замки у Львівській області, елементи оборонної системи Кам'янця-Подільського і безліч інших (церкви, монастирі, замки, палаци) перебуваютьу катастрофічному стані. Які конкретні кроки будуть робитися для їх збереження?
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:54  Лінк
Пане Президент навіщо мені простому громадянину радіти і чекати Євро 2012 у Львові? Коли чітко вимальовується картина, що це все потрібно меру для піару на виборах 30 травня! Навіть коли вони збудують стадіон, аеропорт - розікравши астрономічні суми і набравши не підйомних для бюджету міста кредити, які в свою чергу теж розкрадуть - на трибунах будуть знову ті ж самі лиця(держслужбовців з сім`ями) бо квитки по 200-500 євро собі можуть дозволити 3-5% громадян!!!
Де і яка НАША вигода за такі великі НАШІ гроші???
Анатолій _ 09.02.2010 23:34  Лінк
Пане Президенте, коли вже, нарешті в Україні запрацює форма прямого народного управління Державою, як всеукраїнський референдум. В демократичних країнах референдуми проводяться регулярно. Чи будети Ви ініціювати невідкладного прийняття нового Закону про референдуми.
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:31  Лінк
Пане Президент підкажіть нам куди ділись гроші, які отримав уряд Юлії Тимошенко від продажу квот згідно Кіотського договору??? Адже ці гроші мали бути потрачені виключно на охорону довкілля!!!
Паславський Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:28  Лінк
Шановний Президент, поясніть Чому, Як і Коли бажання простого громадянина України економити світло, газ(опалення), електрику і т.д. шляхом впровадження сучасних тех., встановлення ідивідуального опалення, лічильників і т.д. буде підтримуватись і заохочуватись владою, а не так, як зараз: абсолютна протидія будь-якій ініціативі і фінансові побори???
Паславький Юрій м.Львів _ 09.02.2010 23:16  Лінк
МЕНІ СТИДНО ЗА УРЯД МОЄЇ КРАЇНИ - УКРАЇНИ!!!
Але я не хочу її покидати! Я люблю свою Батьківщину! Я хочу їй допомогти! І таких, як Я вже багато!
Коли і як Ви зміните закони про створення і функціонування об'єднаннь громадян і партій, так щоб МИ могли обєднуватись, боротись і розбудовувати нашу державу без вашого втручання або за його мінімального втручання???
Василь _ 09.02.2010 23:02  Лінк
Шановний президенте!

Чи будете відстоювати Українську мову як єдину державну? Адже мова це одна з основних ознак суспільства. Завдяки мові ми розуміємо, що ми УКРАЇНЦІ, що ми такі одні і неповторні. Чи розумієте ви, що якщо ви недотримаєтесь своїх обіцянок,то люди більше терпіти не будуть.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми