19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Сергей _ 09.02.2010 21:42  Лінк
Господин президент!
Скажите, будет ли реализована какая-то программа (ресурс) для принятия к рассмотрению предложений активной части населения и их видение реализации реформ необходимых для людей.
Существует множество вопросов о стратегии государства. Только стратегия не нужна общая что-то вроде "увеличение благосостояния".
А список реальных шагов местных властей:
Какие дороги будут построены в городе, что запланировано, в какой срок будет реализовано. Чтобы каждый человек знал, что завтра чинят вот это и это, а на нашей улице праздник запланирован на следующий год. А потом, чтобы можно было увидеть, что не выполнено и задать вопросы, почему не сделано и куда ушли деньги.
Надоело подозревать жеки и дорожные службы, в отмывании денег через покупку десятков веников каждый месяц.
Это наши деньги и мы хотим видеть куда государственные функционеры их тратят.
N'Dryu _ 09.02.2010 21:15  Лінк
Шановний пане Президент!
Назвіть чітку дату, коли і де буде опубліковано ваш план роботи на ці посаді на найблтжчі 5 років, щодо розвитку України як суверенної держави, і як ви збираєтесь звітувати по ньому?
Дякую за відповідь.
Сергій _ 09.02.2010 21:14  Лінк
Чи буде знятий з посади Київський міський голова Леонід Чорновецький за систематичні порушення Конституциї України? Якщо "так" то коли? Якщо "ні" то чому?
Максим Валентинович _ 09.02.2010 20:56  Лінк
Пане Президенте, що Ви плануєте зробити, щоб стимулювати не бізнес, а саме громадян сплачувати податки, а не отримувати зарплати в конвертах?
Максим Валентинович _ 09.02.2010 20:48  Лінк
Шановний Пане Президенте! Вітаю з премогою! Скажіть, чи готові Ви проводити чистку корупціонерів особисто, нерідко шляхом, що суперечить демократичним засадам, як це робиться зокрема в Грузії? Чи Ви залишете Україну найдемократичною, але й однією з найкорумпованіших країн колишнього СРСР?
Володимир _ 09.02.2010 20:27  Лінк
Що ви, як головнокомандувач зробите для того щоб хочаб черз 8р українські збройні сили змогли самостійно обороняти нашу державу від держав скажімо як Польща, росія, Туретчина, Китай.....
чи реально підняти за такий період нашу армію сколін? Скільки для цього потрібно коштів? Які військові технології залучати (купляти в рос, НАТО, Японії..... чи розвивати свої)? і взагалі на якому місці це питання стоїть у вас по невідкладності? (іншими словами вам важливіше роздувати соц сферу,чи будувати економіку, чи вкладати в армію) ??
Андрій _ 09.02.2010 20:26  Лінк
Шановний президенте, Ви обіцяєте вітчизняні ліки за доступною ціною та високої якості, а чи не буде так як з продуктами харчування, за відсутністі конкуренції ціни на продукти високі, а якість низька?
Арсеній _ 09.02.2010 20:25  Лінк
Шановний президенте.

Як ви розумієте сутність сучасних грошей?

Чи вважаєте ви за можливе здійснити в Україні реформу в кредитно-фінансовій сфері, яка могла би стати взірцем для подальшого її впровадження для масштабах світу?

Яку концепцію ви запропонували би для впровадження?
Михаил _ 09.02.2010 20:22  Лінк
Как оно, быть марионеткой?
Дмитро _ 09.02.2010 19:21  Лінк
Як Ви вважаєте, чому така людина як Ви змогла стати президентом України?
Аноним _ 09.02.2010 18:48  Лінк
когда в Украине Будет качественная медицина,а самое главное бесплатная?Я имею ввиду чтоб каждый украинец был застрахованый и не думал откуда взять деньги на операцию или на лечение?
аноним _ 09.02.2010 18:41  Лінк
Здравствуйте, новоизбраный президент!!!
У меня есть несколько вопросов:
1.Когда в Украине будет бесплатная и качественная медицина?
2. Как Вы собираетесь объединять запад и восток?
3.Когда в Украине БУДЕТ достойная зарплата?
yuliashka _ 09.02.2010 18:39  Лінк
1.Кого Вы собрались предлагать главой Нац.банка? Не являются ли ваш претендент соратником Ющенко?
2.Планируете ли Вы удерживать курс гривни за счет продажи $ из ЗВР?
3.Планируете ли Вы реформировать банковскую систему?
4.Где Вы найдете $11 млрд. для капитализации Укр.банков?
5.Не переведете ли Вы законодательно валютные депозиты в гривневые по низкому курсу,напр. $1=6грн?
6.Почему %% по кредитам и депозитам в гривне в 2 раза выше,чем в валюте?
7.Какую процентную ставку Вы сделает по кредитам и депозитам?
8.Какая предельная доля иностранного капитала будет в банковской системе?
Ольга _ 09.02.2010 18:35  Лінк
Уважаемый Президент! Так хочется и дальше относиться к Вам с большой буквы. Начите свою работу с аудита всех отраслей в стране, но доверить надо чесным людям.Обеспечить жильем и достойными пенсиями ветераном ВОВ, их так мало осталось и смотреть на бедственное существование просто невозможно. Пустите себе в душу малую частицу боли этих людей за страну которую они ценой своей жизни и крови защили. Это сделать все возможно, если не будете думать о своих сытых однопартийцах, а о простом народе. Приведите на руководящие посты людей чесных, а не коленопреклонников и колбасорезников, одним словом "собирателей податей".
Катерина _ 09.02.2010 18:22  Лінк
Пане Президенте! Що Ви зробите для того, аби діти не вешталися по вулицях та під"їздах, а займалися в спортивних секціях? І то, не тільки у великих містах, але й у найвіддаленіших селах.
Артем _ 09.02.2010 18:15  Лінк
Яке бачення медицини у нового президента. Безкоштовна, страхова, приватна...коли? Оплата праці мед.працівників....коли?
Катерина _ 09.02.2010 18:13  Лінк
1. Що буде зроблено для поширення й розвитку української мови та підвищення рівня грамотності населення?
2. Що буде зроблене для розвитку українських культури та мистецтва?
Замазура _ 09.02.2010 17:56  Лінк
Яник вот що я скажу тобі.Якщо ти свої обіцянки не виконаєш то знай в тебе є тільки 1.5 року для президенства.
Юрій _ 09.02.2010 17:52  Лінк
Пане Президент, чи готові Ви померти за свою Батьківщину (Україну) і за свій народ ?
Дякую.
Ольга _ 09.02.2010 17:35  Лінк
Уважаемый Президент! Много было обещано всеми политиками любого ранга. Когда будут работать на благо людей. Ведь не так сложно все это. Сделать аудит всего в стране по отраслям. поставить работоспособных и чесных,а не колбасорезников и коленопреклонных нелюдей, которые очень хорошо взносят "подать". Ведь Украина - не Россия, она очень компактна, а не бескрайня. Подумайте о тех кто защитил нашу СТРАНУ от фашизма ценой своей жизни, их так мало осталось. Неужели так сложно обеспечить их жильем и достойной пенсией? Пустите в душу свою хоть маленькую частичку боли людей, подумайте о них, а не о однопартийцах!
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми