19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
odyn_owl _ 09.02.2010 17:10  Лінк
пане Президент, як пропатчити kde2 під freebsd?
дякую
Сергей _ 09.02.2010 17:09  Лінк
Не соизволит ли пан президент не выбирать вопросы и, потратив пару дней своего бесценного времени , ответить на все вопросы заданные гражданами его страны в прямом эфире одного из телеканалов? Почуйте кожного!
Shaddyn _ 09.02.2010 17:03  Лінк
Готов ли новоизбранный Президент на заведомо непопулярные решения и шаги, которые могут укрепить страну, но неизбежно будут означать его политическое самоубийство?
Олеся Хошобіна _ 09.02.2010 16:54  Лінк
Пане Президенте, як Ви та Ваша команда планують реорганізувати ЖКГ України? В тому, що це необхідно, думаю, ніхто давно не сумнівається... Назвіть хоча б перші кроки в цьому напрямку.
Олександр _ 09.02.2010 16:25  Лінк
Чому б не включити податок на дороги у вартість бензину? Хто більше їздить, той більше зношує дороги і відповідно сплачує більше податку.
Ольга _ 09.02.2010 16:04  Лінк
Для значительной части народа Украины русский язык был и остается родным. На русском яыке мы общаемся, читаем и думаем. Когда же ему будет присвоен статус государственного?
Сергій _ 09.02.2010 15:46  Лінк
1. Які податки будуть скасовані?
2. Які контролюючі органи позбавлять права перевірок суб"єктів господарювання?
3. Які видатки на утримання держ. апарату буде скорочено?
Ігор _ 09.02.2010 13:51  Лінк
Шановний Президенте!
Чому сьогодіні, після виборів, коли знову почали засідати депутати, не чути законопроектів про обмеження пільг і привілеїв? Про скасування безкоштовного житла для чиновників, депутатів та інших бюджетників. Про те, що чорнобильці, які оформили пенсію у 50 років повинні відпочивати, а не отримувати на держслужбі 10 тис. пенсії і стільки ж зарплати, або якщо хочуть працювати - не давати їм пенсію. Де адресна допомога замість пільг тим же чорнобильцям (крім непрацюючих інвалідів)? Де обмеження по сукупному доходу для працюючих пенсіонерів? Це що після виборів вже не актуально? Де Папієв? Він же про це говорив перед виборами! Всі ж обіцяли боротися з бідністю, а тут якраз можна знайти гроші на підвищення пенсій 6,5 млн. пенсіонерам, які отримують мінімальні пенсії і робочі місця для молоді, якщо пенсіонерів відправити відпочивати, як робить увесь цивілізований світ! А наших чорнобильців не відправити - це злочин, вони ж "дуже постраждали від аварії"!
Ігор Палінський (Трускавець, Львівська область) _ 09.02.2010 11:23  Лінк
Чи не покине держава знедолених МОЛОДИХ людей, які потребують невідкладної медичної допомоги, якщо для медичної допомоги потрібно мати недоступні для них кошти? Наприклад, одна моя знайома 21-річна дівчина, кругла сирота потребує зібрати кошти (10 тис. Євро) для оплати за операцію на серці (вроджена вада серця).
Порадьте, куди такі люди можуть звернутися за допомогою. Що Ви зробите, для того, щоб держава реально йшла на зустріч таким людям, а не просто давала копійки та подаючи якісь пільги, яких і так потрібно важко добиватися?
Dmitry _ 09.02.2010 11:13  Лінк
Шановний новообраний пане Президент.
Під час недавньої бесіди з журналістами на 1+1 Ви на питання про роботу на об"єднання України сказали, що не про те має бути мова, а про те, що виборці обирають вашу програму і Ви бачите свою задачу в тому, щоб її реалізовувати.
Але ж Ви, сподіваюсь, точно знаєте, що у нас поки обирають не стільки програму. Дуже багато Ваших виборців віддали Вам свій голос як "свому". Так само як багато хто віддав голос проти Вас тому, що сприймали Вас як "чужого". Тобто, дуже велика частина наших виборців обирала зовсім не програми, а саме "своїх" так, як вони це розуміють.
Чи бачите Ви в цьому проблему і що конкретно саме програмно збираєтесь робити не для своїх, а для власне всієї України?
Зазвичай Ви починаєте свої плани з "навести порядок". Ок, згода, треба досягти злагодженності дій влади. Але злагодженості в виконанні чого? Яких стратегій?
Чи Ви реально вважаєте, що головна проблема України тільки в владних суперечках, а не в відсутності ідей?
Тарас _ 09.02.2010 10:17  Лінк
Уажаемый Президент!!
Сегодня на сайтах появились сообщения о сокращении Секретариата Президента и о том, что в резиденциях Президента будут детские садики. Дай Бог, чтобы это стало реальностью. Ющенко тоже много говорил, а все закончилось только трудоустройством родычей, друзей и кумовьев на высокие посады. Если новый Президент сократит в 2 раза министерства и комитеты, (например для чего нам отдельно Минфин и Минекономики?), до 3 сократит количество в них замов, отправит пенсионеров чиновников, судей, военных, прокуроров и т. д. на пенсию, введет как собираюся сейчас сделать американцы дополнитеьный налог на богатых, введет прогрессивную шкалу налогообложения (как у Шведов), упростит жизнь малому и среднему бизнесу (как в Канаде), будет бороться с коррупцией как в Китае, а самое главное наберет профессионалов, а не приближенных, как делали его предшественники. И не надо пытаться придумывать что-то свое, все в нормальном мире уже сделано до нас. Просто надо взять лучшее!
жанна _ 09.02.2010 09:19  Лінк
При инагурации Ющенко клялся на Евангелие но есть часть Украины для которой эта книга не имеет сокрального значения Не считаете ли Вычто приносить присягу надо на конституции чтобы присяга имела значение не только для православных но и для остальных народов Украины
Svitlana _ 09.02.2010 07:48  Лінк
Запитання №1: чи вважаэте правильним особливий статус держ.чиновників - річна допомога при виході на пенсію, розмір пенсіїї и її "вирівнювання" під поточні? Чим гірші ті, хто працював на заводах, в школах і т.д.? Вважаю, що "закон один для всіх", як це написано на безлічі бігбордів.

запитання №2 - про Межигір"я та Сухолуччя. Не думайте про нас, що ми всі бидло, всі все добре розуміють яким шляхом у вас все це з"явилося. Відмовтеся від цих маєтків, і тоді половина України можливо змінить своє ставлення до вас.
kiyanka _ 09.02.2010 00:03  Лінк
Чи будете ви сприяти розвитку української мови, культури та духовності в Україні, чи може будете йти по шляху перетворення УКРАЇНИ в МАЛОРОСІЮ? Чому на території України не можна купити україномовні газети та журнали, чому на нашій землі панує мова сусідньої держави? Чи зміните ви щось? (Хоча якщо згадати, що перший виступ (після оголошення екзит пулів) пана кандидата був російською мовою , то ....
Олег1 _ 08.02.2010 23:43  Лінк
Шановний пане президент, як ви відноситесь до того, що на Україні генералів в рази більше, ніж у всіх збройних силах США?
Юрій _ 08.02.2010 23:13  Лінк
Чому не контролюється якість харчових продуктів?

Чому нас та наших дітей тавлять неякісним молоком, м"ясом, харчовими домішками, барвниками, стабілізаторами, емульгаторами, ГМО та ін.?

Чому кількість вітчизняних продуктів меньше й меньше за імпортні, а якість вітчизняних продуктів погіршується з року в рік?

Досить нас травити! Державний контроль за харчами має бути найжорстокішим, а хто годує нас хімією мають негайно закриватися!
Сергій _ 08.02.2010 21:27  Лінк
Шановний Пане Президент!

Які кроки Ви плануєте зробити для того, щоби розвивати українську кіноіндустрію?

Дякую.
Міхаїл, м. Херсон _ 08.02.2010 21:17  Лінк
Чи підтримуєте Ви, створення сайта де будуть розміщені всі Ваші передвиборчи обіцянки, та буде контролюватись виконання кожної з них ?
torens _ 08.02.2010 21:09  Лінк
Уважаемый президент! В цивилизованных странах доля зарплаты в себестоимисти продукции составляет около 60%, в Украине - 6-8 %, при том, что предприятия экспортеры (в основновном частные) продают свою продукцию по международным ценам, а зарплату своим работникам платят на уровне рабского подаяния. Когда закончится это скотоподобное существование нашего народа? Когда вы начнете уважать СВОЮ СТРАНУ и СВОЙ НАРОД? Только ответить прошу кокретно, двумя предложениями.
Мханна Маан _ 08.02.2010 21:02  Лінк
что будет с иностранными студантами ??
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми