19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Василь _ 08.02.2010 21:00  Лінк
Шановний Пане Президент !
Питання корупції, це не просто популярна тема в Україні, це невідєні наші будні з якими мені приходилося стикатися нераз. Я не знаю такої людини яка б не стала жертвою корупції або була і є причиною і мехенізмом такої. Запитання: Якщо корупція торкнулася майже кожного із нас то чи можливо буде її позбутися і кому вона буде вигідна? Коли нестане корупції то гірше стане керівникам чи нам простим заручникам корупції?
Олександр _ 08.02.2010 19:23  Лінк
Чи можете ви гарантувати та у який строк прийняття Верховною Радою України:
(1) податкового кодексу, в т.ч. введення податку з нерухомості (з площі понад 100-150 кв.м.);
(2) закону щодо декларування всіми державними чиновниками своїх витрат та членів свої родин;
(3) зміни порядку адміністрування ПДВ з метою його беспосередньої сплати до бюджету з "касового апарату"?

Дякую...
Роман _ 08.02.2010 18:26  Лінк
Наскільки глибокі переконання у Вас в тому, що освіта в Україні це непотрібне явище? До яких заходів Ви будете вдаватись, щоб освіта в Україні стала ще більшою профанацією ніж є насправді?
Олег _ 08.02.2010 17:34  Лінк
Господин Президент!
На сегодняшний день Украина нуждается в полном реформировании и власти, и экономики, и социальной сферы. Какие приоритеты в этих направлениях Вы будете делать?
Олег _ 08.02.2010 17:26  Лінк
Господин Президент!
Собираетесь ли Вы в ближайшее время внедрить систему "Электронного правительства", как это сделали многие цивилизованные страны в том числе и Россия?
Олег _ 08.02.2010 17:18  Лінк
Господин Президент!

Известно, что кадры решают все. Как вы собираетесь использовать систему подготовки профессиональных госслужащих (институты, академии, аспирантуры госсуправления при Президенте Украины), которая существует в Украине со времен Кучмы? Когда при приеме на работу в госструктуру, а особенно на высшие должности, решающим фактором будет наличие диплома об окончании этих учебных заведений?
Олег _ 08.02.2010 17:05  Лінк
Уважаемый господин Президент!
Будет ли в Вашей работе использованы такие методы работы, как ежегодное обращение президента к правительству и ежегодный ответ на вопросы граждан Украины в прямом эфире?
степан _ 08.02.2010 16:02  Лінк
Что вы сделаете для того что-бы жизнь гражданина Украины ценилась?
Виктор _ 08.02.2010 14:13  Лінк
Кто бы ни был президентом!
Наверное после всего сказанного претендентами первоочередными действиями будут:
лишение всех льгот чиновников, судей, прокуроров, военных, депутатов - бесплатного жилья, путевок. Конечно они же работающие пенсионеры из них не будут получать в полном объеме пенсии и зарплаты. Рядовым пенсионерам (те кто получаю до 1 тыс. грн.) за счет этого сразу поднимут пенсии в 2 раза. Сразу же их же заставят декларировать доходы и раходы, причем и супругов, и родителей, и детей, причем с открытой публикацией включая их места работы. На госслужбу будут теперь принимать не по партийной принадлежности, родственников, бизнеспартнеров, друзей и подруг и милионеров за деньги , а специалистов с соответствующем образованием и опытом. Думаете это лет через 100 будет возможно или это все останется нашими мечтами?
Ігор _ 08.02.2010 13:49  Лінк
Назвіть три причини залежності України від Росії.
VOLODIA _ 08.02.2010 13:25  Лінк
Шановний Президенте. Скажіть будь ласка, ЧОМУ Україна постійно рівнязться на Європу чи Штати? НЕВЖЕ не можливо створити такі програми і реформи (які підходять нашим ! ресурсам), щоб Європа почала нас сприймати не як країну третього сорту, а країною ЄС? НЕВЖЕ в Україні не має таких умов,щоб забезпечити такі реформи?
Роман _ 08.02.2010 12:57  Лінк
Будь-ласка розкажіть вже нарешті суспільсву як і де ви захистили свою кандидатську та докторську дисертації, але при цьому назвіть прізвища опонентів, місце захисту..., або чесно дайте відповідь, про яку і так всі догадуються.
Саша _ 08.02.2010 12:34  Лінк
Скільки Вам потрібно дати грошей щоб Ви НАЗАВЖДИ залишили країну???
Артем _ 08.02.2010 11:48  Лінк
Ув., Президент, когда я спокойно буду ложиться спать, не думая о том буду ли я завтра работать, или нет ??? Обеспечьте стабильными раб., местами, все остальное мы сами добьемся ....

С Уважением, Артем.
Іван _ 08.02.2010 11:37  Лінк
Коли людям дадуть можливість гідно працювати і гідно отримувати відповідну заробітню плату, і бути впевненим в майбутньому для наших дітей, і для себе?????????????????????????????????????
Іван _ 08.02.2010 11:31  Лінк
Як ви важаєти на діючий рівень зарплат, для середнього заробляючого громадянина України такі штрафи допустимі?
Іван _ 08.02.2010 11:26  Лінк
Які конкретні зміни в медицині передбачає новий президент України? Явно що безкоштовна медицина не на тому рівні, хай краще буде платною але якісною.
Ruslan _ 08.02.2010 01:06  Лінк
Шановний Пане Президент !
На Вас покладається велика надія на зміни,які потрібно негайно проводити в державі.
Практично у всіх сферах потрібні реформи.Слідкуючи за Вашою біографією,Ви піднялися з колін,пройшли довгий шлях і стали Президентом України.
Вашому прикладі повинні слідувати всі хто сьгодні ще не стратив надію,Ви повинні виступити перед народом і дати їм надію словами:Я ЗМІГ І ВИ ЗМОЖИТИ,УКРАЇНСьКА МРІЯ МОЖЛИВА.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи готові ви дати війну нашим дорогам?
Зробіть спеціальний фонд (Дороги Украіни)
Громадяни Украіни сплачують візові збори до більшості країн,ми не вимагаємо візи,але оплата на кордоні теж повинна бути.Гроші можна взяти з всіх туристів хто приїзжає в Украіну.Адже в минулому році в Україну вїхало 23 міліона людей,помножти на $50,00 і ми маємо понад міліард доларів
Ці кошти спрямувати на будівницство доріг.
Для державного правління потрібні професійні менеджери.
Ruslan _ 08.02.2010 00:45  Лінк
Шановний Пане Президент !
У вас не має відповідньої кількості керівників,які знають, що робити,бачать реформи після яких буде результат.Адже вища освіта це ще не результат успіху.Адже є приклад західних країн де кирівники не мають вищої освіти успішні менеджери.Для державного правління потрібні професійні менеджери.Вимога обовязкового диплому про вищу освіту для державного кирівника,це ще один крок корупції.
Україні не потрібно придумувати ,тратити час на якісь нові правила чи закони,потрібно просто скопіювати досвід і закони Канади чи США.Там все працює і всі живуть в добробуті.Говорю так тому ,що прожив в Канаді понад 20 років.
Чи готові ви дати людям,(в США говорять American Dreams)Українську Мрію?
Чи Ви ,як президент готові Ви публічно взяти на себе відповідальність за премієра,економіку,порядок в державі,реформи,добробут і т.д.............?
Чи готові Ви робити ротацію кадрів не за політичними поглядами,а за професійністю?
Чи готові Ви до зміни закону про вибори до парламент
Андрій _ 07.02.2010 22:26  Лінк
А фєня буде другою державною мовою?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми