19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Юрий _ 07.02.2010 22:10  Лінк
На заводе "Химволокно" работало 30 тысяч людей, производили продукцию. Сейчас завода нет. Людей уволили, оборудование разворовали, землю продают.
После войны в 1945 году, моя бабушка, которая работала начальником смены на "Химволокно", вместе с моей мамой, которой было тогда 14 лет, ходили на взорванный завод вместе с тысячами других, собирали, чистили и складывали уцелевшие кирпичики и востанавливали завод.

Каким врагом Украинского народа надо было быть, чтобы разрушить завод "Химволокно", а 30 тысяч квалифицированного персонала отправить торговать на рынки?

Как вы собираетесь теперь снова восстанавливать промышленность, которая кормит любую страну?

Как вы собираентесь бороться с теми, кто ворует, и сейчас, распродает киевскую землю и ради наживы готов разрушить все то, что кровью и потом народ восстанавливал из руин после войны?
Костя _ 07.02.2010 20:45  Лінк
Скільки вам потрібно часу щоб Україна перестала опускатися нижче країн третього світу?
виталий _ 07.02.2010 19:56  Лінк
Я знаю как можно изменить страну за 6 месяцев, готов ли ты взять меня в свою команду? Я имею план конкретных действий способных изменить страну! Я готов работать непокладая сил, так как у меня есть уже команда! Если ты готов как Президент не спать а действовать во благо Украины, Президенту пора работать, надо нести ответственность за свои действия.
Пишы...
Roman _ 07.02.2010 18:53  Лінк
Шановний президент! Чи будуть вами прийняті відповідні рішення щодо обмеження максимальної зарплатні з надбавками для держчиновників. Такого немає ні в одній країні, щоб звичайна людина отримувала зарплату 12000 гривень на рік, а голова Нацбанку, наприклад, 1 млн. 500 тис. грн. в місяць. Це нацбанк у нас комерційна установа?
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:54  Лінк
Господин президент, не считаете ли Вы аморальным назначение зарплат, льгот и прочих благ властью самой себе, за свой доблестный труд?
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:53  Лінк
Господин президент, не считаете ли Вы аморальным игнорирование мнения народа по важнейшим вопросам, касающимся его благосостояния, прав и свобод? Почему гражданам Советского Союза доверили право определть свое будущее на референдуме 1991г. А гражданам Украины такого доверия со стороны власти уже нет.
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:51  Лінк
Господин президент, не считаете ли Вы аморальным назначение судей Конституционного суда властью, действия которой он должен контролировать? Как ВЫ относитесь к тому, чтобы их выбирал народ?
Леонова Людмила _ 07.02.2010 17:47  Лінк
Господин Президент, 19 лет существования нашего государства показали, что задекларированое Конституцией народовластие является пустым звуком.
Не может власть от имени народа осуществляться ему во вред. Власть узурпирована кучкой людей, и правит в интересах этой кучки. К сожалению Конституция не содержит четких механизмов народовластия. Конституционный суд, назначаемый самой властью, не стоит на позиции защиты конституционых прав народа.
Мы, активные граждане, понявшие бесперпективность ожидания от власти конструктивного управления страной, начнем сами создавать эти законы для такого управления. С приходом к власти Вы получили в опеку не стадо баранов, а сообщество граммотных людей, которым надоело доверять свою жизнь и будущее своих детей кому попало.
Будете ли Вы очередным президентом, который попытается изменить Конституцию под себя или вы будете сотрудничать с народом, взяв за основу его предложения?
S.O.F. _ 07.02.2010 16:18  Лінк
Президенте,
пам'ятайте, ви обраний не народом або здоровим глуздом, а грошима, силою і безглуздям сучасної влади. Чому ви не подорожуєте до Сомалі? Чому ви не відпочивали на Гаїті у січні 2010? Чому б вам не спробувати пожити на мінімальну зарплату або пенсію простого українця бодай місяць? Якщо ви не можете відповісти на жодне з питань - дайте відповідь на просте запитання: навіщо ви стали президентом, усвідомлюючи, що через рік-два вас не цій посаді вже не буде, бо ваш час на політичне крісло в Україні вичерпано?
Назар Д. _ 07.02.2010 15:23  Лінк
Чи не будете Ви ,хоча б, мішати Нам жити?
Василий _ 07.02.2010 14:09  Лінк
Чи плануете ви зняти мораторий на продаж земли?
Валерій _ 07.02.2010 13:44  Лінк
Якими мовами, окрім російськоі та украінськоі, ви можете спілкуватись?
Віталіно _ 07.02.2010 12:37  Лінк
Шановний Президенте, чи забороните Ви модераторам українських ВЕБ сайтів пропускати в Інтернет мережу тексти коментарів відвідувачів в яких вживаються мат, лайливі і образливі слова, тощо або не по суті змісту інформації ?
Людмила _ 07.02.2010 11:35  Лінк
В 2009 році працюючим пенсіонерам перерахували пенсії, враховуючи середню заробітну плату за 2007 рік,хоч по закону потрібно за минулий рік ,тобто- за 2008 рік. Чи буде майбутній президент дотримуватись закону в цьому питанні?
Юрій _ 07.02.2010 10:12  Лінк
Чому в міліцію забирають та катують невинних людей вибиваючи з них свідчення проти себе, замість того щоб боротися з злочинністю?

Чому в міліцію беруть злочинців? Та чому міністр МВС України за кордоном гандьбить народ України, та лишається при цьому на посаді безнаказаним?

Коли міліція буде займатися злочинами та злочинцями?

Коли в містах припиняться розбійні напади, пограбування банків та людей на вулицях, квартирні крадіжки, розстріли та вбивства?
Юрій _ 07.02.2010 09:50  Лінк
Cкільки Зваричей в судах України? Вам вигідно коли тільки одного Зварича кинули як кістку собакам? А інші під вашим захистом? Недоторкані?
Юрій _ 07.02.2010 00:33  Лінк
Думаючі люди, інтелигенція України у другому турі міркували, яке з двох зол вибрати, аби те зло було найменьшим для держави та людей.
Скажіть, скільки вам треба грошей, щоб ви разом з кабінетом міністрів, народними депутатами, своїми чиновниками та дійсною київською владою залишили цю нещасну Україну у спокої і поїхали геть?
Бо навіть неможу побажати такої біди як ви жодній державі, навіть ворогу.
Олександр _ 06.02.2010 22:00  Лінк
Чи буде виведений Російський чорноморський флот до 2017 року?
михаил _ 06.02.2010 18:00  Лінк
В Украине разработана и опубликована новая наука об управлении жизнедеятельностью общества - КИБЕРНОМИКА. Новая СИСТЕМА показывает пути, способы и механизмы реализации для избавления от множества проблем навечно. Таких как: коррупция, казнокрадство, теневая экономика, дефицит кредитных ресурсов для развития, монопольное ценовое стяжательство, использование бюджетных средств не по назначению, финансовые махинации в банковской системе и около сотни других разрушительных, искусственных проблем. При внедрении системы КИБЕРНОМИКИ украинская гривня станет самой сильной валютой мира, что избавит страну от третьесортного положения в мире и дефицита инвалюты. ВОПРОСЫ: Готовы ли Вы навести порядок в денежном обращении, укротить разрушительную силу современных денег, провести реформы в банковской сфере и платёжной системе на основе КИБЕРНОМИКИ? Готовы ли Вы преодолеть внутренние и внешние влияния, чтобы дать нации возможность быстро и гармонично развиваться? Поиск "киберномика" на google
Євген _ 06.02.2010 16:10  Лінк
Коли припиниться штучний розбрат України, який підтримується як в середині країни так із зовні, та тягнеться вже не один вік. І яким чином Ви будете гуртувати (об'єднувати) націю? Адже в єдності наша сила.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми