19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Кільчицька і Черновецький _ 06.02.2010 09:31  Лінк
Шановні кандадати в президенти!
В наші часи "демократії" я думаю, що ви мрієте, коли станете президентом, негайно на усіх сайтах центральних та місцевих органів виконавчої влади, НАН тощо, починаючи від керівника міністерства або іншої установи до керівника підрозділу, прізвища яких як правило є на сайтах, до їх біорафії викласти на сайтах декларації про доходи, а також видатки на відпочинок, купівлю автомобілів тощо. Ви терміново забажаєте викласти на сайтах інформацію про те, де працюють їх батьки і про їх доходи, дружини або чоловіка і звичайно про дітей (де навчаються, працюють і скільки отримують). Я думаю це дуже цікаво буде побачити кожному українцю, особливо про працюючих на держслужбі пенсіонерів чиновників, прокурорів, суддів, депутатів. Ці пенсіонери працюють щоб "трошки підзаробити". Може ми, ті хто отримують по 600 грн. пенсії, зможемо їм чимось допомоги матеріально або, якщо вони без роботи і без грошей, допоможено влаштувати на роботу водієм, шахтарем, двірником.
Юрій _ 06.02.2010 00:31  Лінк
Чому не видають закордонні паспорти за оформлення яких люди сплатили гроші?

Хто вкрав гроші, які сплачені за закордонні паспорти Турчинов з Тимошенко?

Куди пішли вкрадені гроші за сплачені закордонні паспорти? На вибори? А що людям робити поїздки яких зірвалися?

Відповідь десятків тисяч ошуканих людей за вкрадені в них гроші, буде дано у неділю на виборах.
І не підемо за таких ворюг і брехунів ми на Майдан.
Олексій _ 05.02.2010 22:37  Лінк
В Росії практично всі медіа належать або державі або Газпрому. І тому там проблеми зі свободою слова. В Україні свобода слова тримається на конкуренції трьох найбільших бізнес-кланів. Якщо їх стане два, в нас ьуде кевана демократія. Якщо чотири - реальна свобода слова. Ви згодні створити ще один бізнеслклан?
Олексій _ 05.02.2010 22:32  Лінк
Ви є президентом найбільшої європейської країни, люди в якій живуть найбідніші за всіх у Європі. Що ви скажете за рік свого правління людям, які, обравши Вас знову помилились у виборі?
Юрій _ 05.02.2010 20:20  Лінк
Як ви вважаєте, 18 річна історія діяльноті президентів та урядів України , коли населення скоротилося з 50 до 46 млн., це геноцид народу України? Якщо так, то коли винні будуть засуджені і чи поповните ви цей ганебний список?
Гуменюк Тарас Павлович учень 9-класу _ 05.02.2010 20:18  Лінк
Дороги призеденте ! Прошу вас допомогти сучасній молоді , вирішити проблеми з освітою ! Через 3 місяця буде екзамен , становище наших учнів вкрай духже важке ( карантин , нові-складні підручники . ) Нам дуже важко , недавно я чув новину про відміну екзамену у 9 кл ! , намою думку це буде правельне рішення , я не кажу це через те - ніби хочу знищити екзамен - але подумайте про наше становище , я думаю що правельно було б зарахувати екзаменційні оцінки за табельні ( про закінчення ) ...- учні були б дуже вдячні за цю допомогу !!!!!!!!!! прошу...............
Александр Николаевич _ 05.02.2010 18:03  Лінк
Знает ли президент сколько сегодня стоят продукты питания и товары первой необходимости в магазинах Украины, такие как буханка хлеба, докторская колбаса, молоко, сливочное масло, соль, сахар, картофель, яйца, рулон туалетной бумаги, шампунь, мыло и т.п.
Ирина, Днепропетровск _ 05.02.2010 15:14  Лінк
Не сочтите за популизм, мое предложение и вопрос: обяжите всех - ВСЕХ, от кого зависит уровень жизни граждан Украины (президент, министры, депутаты) - прожить пол-года на 600-700гр, не пользуясь служебным транспортом, льготами на медицинское обслуживание и прочими льготами, не используя запасы со счетов их и членов их семей. Хотелось бы потом услышать ваше мнение о нашей сране. Это было предложение, а мой вопрос - а слабо это сделать?
P.S. Пенсия у меня 603 гр. Стаж работы - 36 лет.
Олег _ 05.02.2010 13:10  Лінк
Чи підтримуватиме новий президент антидемократичні та націоналістичні сили, як це робили Ющенко, Наливайченко та рупор брехні Марина Остапенко?
Юрій _ 05.02.2010 12:47  Лінк
Коли буде порядок на дорогах зокрема у столиці? Коли ДАІ не буде ховатися, а стежити за порядком в місті та притягувати до відповідальності всіх порушників? Скільки ще треба смертей на дорогах щоб навести порядок? Невже в Україні немає чесної людини, яка б очолила міліцію?
Юрий _ 05.02.2010 12:43  Лінк
Cкажите, все ли должны будут жить по понятиям, изучать языки и ботать по фене? Какие меры к тем, кто не овладеет языком и по понятиям жить не будет?
Просто_Человек _ 05.02.2010 11:02  Лінк
Уважаемый господин Президент!
Планируете ли Вы поддерживать/ защищать семьи и детей Украины от гомосексуальных атак Запада? Как Вы собираетесь это делать, и нужна ли Вам какая-либо помощь в этом вопросе?
Или Вы планируете следовать курсу Европы и Америки в этом вопросе? Неужели скоро в школах будут уроки планирования семьи, где детям будут рассказывать о так называемых "альтернативных семьях" и детей будут официально усыновлять гомосексуальные пары?
віктор _ 05.02.2010 10:22  Лінк
Українець який працює за кордоном і їде в відпустку на своїм авто , коли переїздить митницю починається жах.Починають показувати закони 2001 року наполягають на хабар.Дозволений вїзд тільки на 10 діб .Запитання коли це закінчится коли люди спокійно зможуть перетнути кордон .
Юрій _ 05.02.2010 00:13  Лінк
Чому в Україні відбувається дискримінація людей за національними ознаками, яка ганьдьбить країну в очах цивілізованого світу? Чому нехтуються закони України зокрема з цього питання. чи це вигідно шукати ворога щоб замилювати очі людям на дійсних державних ворюг?
Юрій _ 05.02.2010 00:02  Лінк
Скажіть, ви готові хоча б місяць прожити на зарплату лікаря у 900 гривень? Давайте зробимо такий експеримент, щоб вам було зрозуміло і ви проживете місяць на ці гроші? А якщо візьмете ХАБАР у 20 гривень (більше ніхто не дасть), вам надінуть наручники і скажуть що ви хабарник.
Юрий _ 04.02.2010 23:54  Лінк
Когда заработает программа по отселению аврийного, старого, ветхого жилья на цивиллизованных, законных основаниях?
Как известно, отселение жильцов из 2-х этажек на Соцгороде в Киеве должно было завершится 2 года назад, но на деле "Житлоинвест-УКБ" не сделало этого. Тоже самое с хрущовками в других районах.
Что вы планируете делать чтобы упорядочить и навести порядок с расселением этого устаревшего жилья и когда этот порядок будет наведен?
Юрий _ 04.02.2010 23:48  Лінк
В Киеве работают эвакуаторы, которые выборочно (чем подороже автомобиль) забирают неправильно припаркованные автомобили. Ни для кого не секрет, что за этими эвакуаторами, которые оказывают якобы "услуги" стоят коррумпированные личности, которые присваивают деньги. Почему не организовать, как это в цивиллизованных странах государственную службу, которая будет фотографировать неправильно припаркованные автомобили и высылать по почте штрафы, которые будут не в карманах коррупционеров, а направлены на благоустройство города?
Почему в городе не строятся парковки, а существующие принадлежат не городу, а частным лицам - депутатам киевсовета, которые якобы заключают договора с "Киевпарксервисом", а на самом деле деньги город не получает?
Юрий _ 04.02.2010 23:39  Лінк
Дороги в Киеве уже давно не соответствуют количеству транспорта. За постсоветское время не построены дороги, а существующие не расчитаны на потоки машин и из-за этого сплошные заторы и пробки не позволяющие людям добраться ни на работу ни с работы, часами простаивая в пробках. Почему внутри города не строятся новые хай веи разгружающие улицы и что вы намеряны делать с этим? Ведь это столица.
Юрий _ 04.02.2010 23:32  Лінк
Киев - мой родной город, где я родился и вырос. Это лицо страны по которому судят о всей Украине. Но это уже не тот Киев - красивый, спокойный, чистый, цветущий город с приветливыми, интеллигентными людьми.
Что вы намеряны сделать для того, чтобы Киев был городом в цветах, красивыми, чистыми улицами, чтобы милиция следила за порядком, чтобы убрали от метро уродливые киоски и разливайки с соответствующим кнтингентом, чтобы улицы и пощадя были осещены и чтобы Киев имел вид столицы государства?
Юрій _ 04.02.2010 23:20  Лінк
Які вам інструменти потрібні ще, щоб встановити в країні порядок і верховенство законів? Щоб посадити за існуючими вже законами України чиновників - хабарників, звільнити чиновників, які не вживають ніяких заходів, щодо законних вимог громадян та чинять перепони, або формально підходять до вирішення проблем людей що звертаються до них. Чи вам це не вигідно? Тоді скільки ви плануєте очолювати владу в країні? Як Ющенко?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми