19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Евгений _ 04.02.2010 22:36  Лінк
Когда прикратиться разграбление армии, нищита офицерского состава и нужналы нам в такая армия?
іван богослов _ 04.02.2010 20:28  Лінк
Невже СБУ і МВД не може справитись з рейдерством від мародерів - грошових мішків?
Александр _ 04.02.2010 18:51  Лінк
Не порали хотя бы пару лет поработать на благо страны и экономики товарищ президент????
Віталій _ 04.02.2010 18:34  Лінк
Скажіть, будь ласка, чи буде розпочато розслідування фальсифікації спецслужбами бувшого СРСР діяльності Бандери та інших керівників визвольного руху українського народу. Фальсифікація творилася з тим, щоб відвернути увагу народів країни від того, що сам СРСР до 1941р. активно співробітничав і суттєво допоміг фашистській Німеччині укріпити військову міць, яка потім стільки наробила нам лиха.
Тамара _ 04.02.2010 16:11  Лінк
Шановний президент, коли ви спробуєте хоча б місяць прожити за заробітню плату середньостатистичного українця?
uzhorod _ 04.02.2010 15:34  Лінк
Прошу назвати принципи і критерії,за якими Ви набирали Вашу команду. Прошу назвати поіменно всіх -напр. міністр юстиції такий-то, придатний на дану посаду завдяки таким-то якостям і характеристикам ... .

Дякую !
Андрій _ 04.02.2010 14:55  Лінк
Як ви збираєтесь забезпечити достойне медичне обслуговування українців?
Під словом достойне маю наувазі - кожному по потребі.
Lola _ 04.02.2010 14:43  Лінк
Вельмишановний(НА) Президент. скажіть будь ласка, чи виступаєте ви за вдягання на дітей до 15ти років а то і старше скафандри, і видавати заборону на перегляд телебачення та кримінальну відповідальність при недотриманні цих правил? тому що Народ України вважає,що життя занадто жорстоке для їх дітей?
дякую.
Руслан _ 04.02.2010 13:27  Лінк
Будет ли референдум с вопросом о форме правления (Вас не интересует какую форму правления хотят Украинцы, а не депутаты)?
Руслан _ 04.02.2010 13:18  Лінк
1. Будет ли проведен референдум по сокращению численности депутатов, снятию неприкосновенности?
2. Когда парламент из цирка, купли-продажи депутатов и голосования один за всех превратися в законодательный орган.
3. Чем занимается Виктор Викторович Янукович в параламенте (когда он последний раз посещал здание парламерта в рабочих целях)?
Олег _ 04.02.2010 13:09  Лінк
Сегодня в Украине вступление в ЕС и НАТО считается чуть ли не панацеей от всех экономических и внешнеполитических бед. Считаете ли вы что вступление Украины в ЕС решит все наши проблемы экономические автоматически? И не создаст ли это проблем для Украины в других сферах - например в сферах, в которых органы управления ЕС также определяют общую для стран участниц политику - например в сфере культурных и морально-этических отношений. Ведь не секрет что понимание данных вопросов в ЕС отличается от традиционной для украинской культуры подхода к тем же вопросам?
Олег _ 04.02.2010 13:03  Лінк
Почему Украина постоянно берёт милиардные займы у международных организаций?
чем иностранные деньги лучше украинских?

Почему мы не можем печатать свои деньги кредитуя производство и потребительский спрос не спрашивая на то разрешение у международных валюттных организаций? таким образом мы и наши дети никогда не будут должны жизни свои тратить на возвращение долгов чужим заморским детям сегодняшних кредиторов.
Олег _ 04.02.2010 12:54  Лінк
Пане Президенте,

яке ваше ставлення до цензури? чи варто на вашу думку повернути цензуру на телебачення, радіо та в літературу задля зупинення росту аморальності, та недопущення втрати людьми розуміння того, що є "добре", а що "погано". Чи вважаєте ви необхідним визначити державну політику з морально-етичних питань і чи можливе втручання держави в цю сферу?
Леонид _ 04.02.2010 10:04  Лінк
Хто з ваших внутрішніх або зовнішніх опікунів керуватиме державою в питаннях де ви є невіглас.
Віктор _ 04.02.2010 09:59  Лінк
Коли для працюючих в бюджетних установах пенсіонерів будуть встановлені обмеження по сукупному доходу - пенсія +зарплата, наприклад, 4 тис. грн.? Всі говорять, що в нас пустий пенсійний фонд, а чиновники, депутати, судді, прокурори тощо так жирують! Чому такі "хворі" чорнобильці у 50 років оформляють собі пенсію і не йдуть відпочивати як "дуже постраждалі", звільняючи для нас робочі місця, а продовжують на держслужбі отримувати більше 8 тис. пенсії ще таку ж і більше зарплату? Нехай відпочивають або працюють у бізнесі, а не забирають з бюджету останні гроші! Не треба нам, 6,5 млн. пенсіонерам, які отримують пенсії від 600 до 800 грн., вішати на вуші лапшу, що немає грошей в пенсійному фонді. Для редакції було б непогано опублікувати на усіх інформаційних сайтах, у т.ч. президентському, урядовому, парламенту доходи за місяць будь-якого працюючого пенсіонера 1-3 рангу державного службовця, судді або народного депутата і уся країна нехай тримається за стільці щоб не впасти!
Сергій _ 04.02.2010 09:51  Лінк
Коли Україна почне не лише декларувати себе як християнську державу, але й почне жити по християнських принципах і згідно біблійної моралі? Ми ніколи не були світською державою (окрім часу радянського рабства, коли християнство намагалися силою знищити). Чи передбачаєте Ви, що християські принципи будуть не лише приавілеєм церковних людейц, а й стануть основою економіки, політики, соціальної та інших сфер держави?
Вова _ 04.02.2010 09:11  Лінк
Що ви зробите після виборів - будете намагатись виконати хоч частину своїх популістських передвиборчих зобов'язань із соціальних виплат (увімкнувши станок), чи подбаєте трохи про платіжний баланс, зниження дефіциту бюджету ?
Алексей _ 04.02.2010 08:00  Лінк
Самя нищая прослойка населения - это село. При всей нищите сельского жителя приходится платить за тепло (электроэнергия или уголь) львиную долю своего мизерного дохода. Для отопления всего дома требуется 700-1000 грн в месяц. При зимовке приходится отапливать 1-2 комнаты, что бы сэкономить на еду. Ведь в селе нет централизованного отопления, и тепло получается слишком дорогим. Планируете ли Вы сделать ощутимые льготы для села, и сделать тепло доступным?
валера _ 04.02.2010 03:28  Лінк
Уважаемый президент,что вы готовы сделать для того,чтобы жизнь человека в Украине ценилась.
Володимир _ 03.02.2010 23:12  Лінк
Шановний пане Президенте настав час піднімати з повної розрухи Велику незалежну Україну,на сьогодні не виконуються Конституція України,Закони України повне безвладдя в Україні. Ні одна державна структура не прцює в інтересах народу України ,Україна єдина м ногонаціональна держава всі хочуть працювати, утримувати свої родини в хорошому матеріальному стані,безробіття на Україні повне . Ми Вас підтримаємо з повагою громадянин України.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми