19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Пшеничный олег николаевич _ 03.02.2010 22:15  Лінк
Сможите ли вы гарантировать Украинскому народу,что ваше правление в течении трех лет,не приведет Украинский народ к массовым акциям неповеновения, с последующим пограмам семей депутатов,судей,прокуроров,бонзам МВД,крупным чиновникам?И прочим паразитам общества,доведшим нацию до уровня африканских племен.Вы "спроможни подолати цей настрий суспильства"?
ДВ _ 03.02.2010 16:11  Лінк
Що ви зробите для того, аби Росія перестала пхати носа до справ України і проводити аж занадто агресивну кампанію щодо нашої держави?
ДВ _ 03.02.2010 16:08  Лінк
Вітаю. Прошу дати відповідь на питання, коли з України перестануть виїздити люди, серед яких геніальні науковці, медики та інші фахівці у пошуках заробітку?
Дмитрий _ 03.02.2010 14:55  Лінк
Уважаемый господин (жа) Президент!
Как вы смотрите на то, чтобы мы граждане нашей страны как можно больше отдыхали в Крыму, Карпатах?
Что нужно сделать, чтобы я как гражданин ездил туда отдыхать, а не в Турцию, Египет и прочие страны? Ведь многим нашим гражданам дешевле съездить в эти страны, чем отдохнуть в нашей неньке. К примеру Крым они там просто лупят такие цены что просто можна сойти с ума.
Тимошенко _ 03.02.2010 13:50  Лінк
Чи є у Вас чіткий механізм переходу від "фінансування" державних цільових програм до використання зрозумілих і прийнятних для бізнесу у всьому світі інструментів інвестування (в тому числі державних коштів) у ті чи інші проекти (з розрахунком рентабильності та ефективності використання коштів)?
ВІН _ 03.02.2010 12:47  Лінк
А навіщо президент Україні???????
Невже немає куди подіти гроші????
Вася _ 02.02.2010 21:44  Лінк
Чому державні службовці отримають мізерну заробітну плату. Бажаю Вам прожити місяць за 1000 грн.
Наталля _ 02.02.2010 21:36  Лінк
Чому в адміністрації Президента на містах (районах, області) такі мізерні заробітні плати, вони нижче ніж у вчителів та врачів
Людмила _ 02.02.2010 21:34  Лінк
Чому у державних службовців райдержадміністрацій, облдержадміністрації такі мінімальні заробітні плати і ніхто про це не згадує
Гендос _ 02.02.2010 21:27  Лінк
Когда президент Украины будет проходить тест на детекторе лжи?
Ганна _ 02.02.2010 20:20  Лінк
На Україні багато пенсіонерів, які отримують згідно закону мінімальну пенсію. Більшість з них мають здоров»я мати додаткові прибутки: або працюють де інде, або працюють на власних присадибних земельних ділянках.
Чи не вважаєте Ви, пане Президенте, якщо є можливість ресурсу Пенсійного Фонду України додатково збільшувати мінімальний розмір пенсій, то буде справедливим направляти їх тільки тим пенсіонерам, які, будучи на пенсії, стали інвалідами, або досягнули віку, наприклад, 75 років. В інших випадках збільшувати розмір пенсії потрібно всім пропоційно на єдиний коефіцієнт.
Віталій _ 02.02.2010 18:54  Лінк
Уряд України заборонив тимчасово функціонування грального бізнесу в м. Києві. Правильне рішення, але слабкості людей не заборониш.
Чи будете Ви, шановний пане Президенте, лобіювати перенос грального бізнесу, започаткувавши, наприклад, розбудову українського Північного Лос Вегаса на кордоні трьох областей – Київської, Полтавської і Черкаської , наприклад в селиші Шрамківка, Драбівського району Черкаської області ? Там чудова природа, десятки гектарів ставків навколо яких багато не займаних ніким земель. Є цегельний завод, багато нерухомості, яка не використовується, лікарня. Рядом автомобільна траса Київ – Харків, ж/д Київ – Гребінка. Майже рівновіддалений від великих міст як Київ, Чернігів, Полтава, Суми, Черкаси тай і Харків власне недалеко. Було б зручно і для гостей Євро 2012.
олег _ 02.02.2010 18:36  Лінк
Ув. Г-н президент!Когда.наконец ВУЗЫ прекратят драть дентги у беного студента за его будующее-БЕЗРАБОТИЦУ?
Олег _ 02.02.2010 18:28  Лінк
До каких пор безнаказанно будут присваиваться повышенные штрафы в карманы работников ГАИ и его начальства?.Когда уберут бестолковые дорожные знаки?Когда работники ГАИ будут нести криминальную ответственность за взятки и нарушения ПДД?
Тарас _ 02.02.2010 16:43  Лінк
Шановний пане Президенте!
Чи вважаєта ви правильним, коли пільговики, крім непрацюючих інвалідів, які отримують у 50 років пенсію і отримують по 5 тис. грн. і більше пенсії, плюс таку ж і більше зарплату безкоштовно їздять у транспорті, мають пільги на оплату житла, транспортний збір тощо, а наші діти не можуть знайти роботу. Чому б не позбавити усіх пільг людей, які мають доходи більше 5 тис. гривень, крім непрацюючих інвалідів. Непрацюючих тому, що ми маємо багато таких чорнобильських інвалідів як Плющ І. С., які чомусь можуть ще і працювати, "отримавши" велику дозу опромінення. Чому не відправляти на пенсію усіх тих бюджетників, які вже оформили пенсію, яка складає, наприклад 5 тис. грн. і більше, щоб сюди не попали вчителі, врачі або інші бюджетники з низькими пенсіями і зарплатами?
Andresko _ 02.02.2010 16:19  Лінк
Коли влада і депутати почнуть реально працювати, щоб було відчутно простому народові, а не ляпати (тріпати) язиками?
Andresko _ 02.02.2010 16:17  Лінк
Скажіть будь ласка чи будете Ви і Ваша група людей ініціаторорами у парламенті зняття недоторканості з депутатів? Щоб була вдповідальність за вчинки? Якщо ні, то ніякого порядку і не чекайте в державі! І не обманюйте народ! Бо народ Вас вибрав і Ви всі нічим не відрізняєтеся від народу, а Ви уповноважені народом чинити його волю.Наступне: Чи готові Ви підтримати для народних депутатів закон про погодинну плату. Тобто скільки годин відпрацював у парламенті, стільки і получив зарплати...
Василь _ 02.02.2010 15:13  Лінк
Шановний пане Президенте!
Чи не вважаєте Ви за потрібне відмінити всі звання Героїв України, крім ветеранів Великої вітчизняної війни. Скажіть в якій ще країні світу, крім мабуть Гондурасу (хоча і там таке неможливо), могли б отримати Героя Міністр сільського господарства і його тесть? За те, що в нас вже корів немає? Що це за знущання нам людьми? І всі мовчать, це вже зовсім нас за бидло тримають! А за це в умовах фінансової кризи ще й чималі гроші чиновники до кінця своїх дней отримують, як за академіка такий "великий" науковець, як Літвин. Що це за доплати до кінця життя за звання академіка? В яких цивілізованих країнах таке ще є?
liudmyla _ 02.02.2010 14:42  Лінк
Чи плануєте Ви користуватись американською системою розміщення в Інтернеті всього комплексу Ваших передвиборчих обіцянок з подальшим їх моніторингом виборцями та фахівцями і детальними висповками стосовно виконання?
Надія _ 02.02.2010 12:40  Лінк
Чи згадає хто-небуть про рядових державнх службовців (VІ, VІІ категорій), в яких заробітні плати залишились на рівні початку 2008 року, незважаючи на рівень інфляції та рівень навантаженості і відповідальності їхньої роботи?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми