19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Микола _ 02.02.2010 12:19  Лінк
Пане Президенте!
Колись настанут часи, коли на держслужбу, на всі посади, включаючи заступників міністра і голови комітету, будуть призначатися професіонали? Це ж неважко зробити, вписавши це до проекту закону про центральні органи виконавчої влади, наприклад, що посаду заступника керівника центрального органа виконавчої влади може бути призначена особа, яка має відповідну освіту, працювала 10 років в цій сфері і в цьому органі на посадах від спеціаліста до кервника підрозділу не менше ніж 10 років. Стосовно наукових ступеней. Всі знають як переважна більшість чиновників отримують наукові ступені, як їм пишуть дистертації наукові установи та університети. Чому б не заборонити захищати дисертації особам, які займають посади І - ІІ категорії державного службовця, перебуваючи на державній службі, а також народним депутуатам тощо, встановивши, що дисертації може захищати особа, основним місцем роботи якої є наукова або освітня установа.
Ирина, Днепропетровск _ 02.02.2010 12:10  Лінк
Будет ли следующий, нанятый народом президент, работать на будущее Украины, или снова станет копаться в гнилых страницах украинской истории? Будет ли и в следующие 5 лет президент послушно исполнятьзаказы укаинских националистов - насиловать всю Украину?
Жанна _ 02.02.2010 10:52  Лінк
Как Вы относитесь к закону о запрете игорного бизнеса Не считаете ли Вы что он нарушил права предпринемателей и добился ли он результата Веди сегодня игровые заведения работают подпольно Это порождает коррупцию Бюджет не получает налоги а те кто продолжает играть в них - теперь абсолютно не защищены
Тетяна _ 02.02.2010 10:28  Лінк
Як захиститись простому українцю, в разі протиправного посягання на його майно чи життя,
коли більш ніж очевидно, що міліція України не виконує свого обов"язку (згідно статті 1 закону України "про міліцію")? Чому у нас при такій фатальній корупції держслужбовців я немаю законодавчого права скористатись послугами приватного детектива, який працюватиме швидко та ефективно на результат? Як новий президент захистить мене від протиправних дій злочинців і своїх підданих держслужбовців? Я очікую змін- хоч мріяти ще можна.
Andrewsko _ 02.02.2010 09:47  Лінк
Скажіть будь ласка, для чого ми повинні при купівлі товару платити ще +20% ПДВ??? що це за податок, кому його платити і за що? Так ціна товару це собівартість, відшкодування валових витрат виробництва і т.д., а для чого ще накрутки робити і ще раз платити ПДВ???
Павел _ 02.02.2010 09:40  Лінк
Когда наконец мы избавимся от льготников, которых из года в год становиться больше, может все должны все-таки за все платить? может стоит выделять конкретную адресную помощь? если деньги им не дошли то найти виновного не так сложно будет.
Павел _ 02.02.2010 09:35  Лінк
Будет ли введена смертная казнь с конфискацией имущества за кражи гос чиновниками собственности и денег государства, а так же какие вообще какие карательные меры будут приняты в отношении коррупуионеров ?
Павел _ 02.02.2010 09:32  Лінк
Имеет ли смысл поддерживать металлургическую и химическую промышленность государством, если у неё есть частные собственники которые ничего не делали для того что бы делать свои предприятия конкурентно способными, при этом наживая огромные состояния, может они сами вполне способны за свой счет а не за счет опять же народа вытянуть свои предприятия из ямы в которую сами же их и загнали
Софія _ 02.02.2010 08:47  Лінк
Чи можуть інтереси України та Росії як держав не співпадати? Наведіть будь ласка 1-2 приклади такого неспівпадіння з вашої точки зору у зовнішньо-політичній, економічній чи іншій сфері, та окресліть ваш конкретний план дій як Президента України в кожному з цих випадків.
Юрій _ 02.02.2010 03:42  Лінк
Необходимость борьбы с корупцией на таможне вопрос глобальный и не только для Украины.
Но когда прилетаешь из-за границы в Киев, и одними из первых тебя встречают сотрудники аеропорта Борисполь с вопросом "не надоли помочь" пройти таможню, понимаешь что корупция на нашей таможне переходит все границы.
Какими будут Ваши первые шаги по борьбе с корупцией на таможне, особенно в международных аеропортах, которые являются лицом страны ?
Наташа _ 01.02.2010 22:07  Лінк
Коли в Україні буде хоч якийсь контроль за цінами? Чому зараз долар не росте, а ціни на продукти першої необхідності зростають? З чим це повязано? Як можна це припинити? Чому держава не може протистояти монополіям чи олігополіям, які підвищують ціни то на цукор, то на хліб, о на бензин тощо? Чому немає таких механізмів?Чому не працює Антимонопольний комітет? Чому, як тільки на 3 грн підвищить уряд зарплату лікарям чи вчителям, так одразу взлітають ціни на все і не на 3 грн? Який сенс тоді в цих підвищеннях зарплат, якщо жити стає ще важче і ціни неконтрольовано зростають?
Дмитро _ 01.02.2010 20:48  Лінк
Шановний пане Президент!
Україна потирпае від єпідемії ВІЛ. Замісна тарапія опійной залежності є могутним методом боротьби з цією проблемою.
Як Ви плануєте підтримувати становлення в Україне цього методу лікування наркотичної залежності?
Які кошти Ви плануєте вкласти в розвиток замісної підтриувальної терапії?
Татьяна _ 01.02.2010 20:09  Лінк
Господин (Госпожа) Президент,
Дайте мне ответ на такой вопрос пенсионера.
Когда украинские пенсионеры смогут позволить себе, хотя бы раз в несколько лет, а не ежегодно, как европейцы, путешествие? Не на Канары, Сейшелы или Мальдивы. А хотябы в Россию, Беларусь, посетить оставшихся после распада Союза в разных теперь уже странах, престарелых родителей и родственников, или, хотя бы, их могилы. Когда Вы сможете предоставить нам, такое, возможно, последнее "удовольствие"? Или мы не дождемся такой щедрости от нашей Власти?
Edy _ 01.02.2010 19:59  Лінк
Питали тато,питали мама,питаю я:"Коли у нас в Україні буде принятий закон про погодинну оплату праці?"
Сергій _ 01.02.2010 17:00  Лінк
Як будете захищати від рокрадань державні авіапідприємства, чи будуть покарані злодії та повернуті розкрадені майно та кошти, а також, яким чином будуть гарантовані права виборних членів профспілок від незаконних звільнень?
Що БЮТ, що "регіонали", - це розкрадання державного майна, брехня і демагогія. Одна шайка. Після Рудьковського і Вінського Державне авіапідприємство "Львівські аівіалінії" розікрали на більш 50 млн. грн. КРУ вимушена була визнати розкрадань більше 16 млн.грн. за 1.5 роки з 01.01.2008р. Керувати авіапідприємством призначають аферистів без освіти та обов'язкових конкурсів для керівників держпідприємств.
Виник конфлікт інтересів, мстять: разом з продажними суддями та прокуратурою розправляються з Вільною профспілкою ІТП ДАП "Львівські авіалінії", бо заважає красти. Звільнені з роботи всі виборні члени профспілки...
Нікіта _ 01.02.2010 16:41  Лінк
Скажіть будь ласка ,чи буде сидіте за гратами мер Севастополя Сергій Куніцин?
Ірина _ 01.02.2010 16:27  Лінк
Щоб здати випускні екзамени в НУВСУ необхідно заплати 600 у.е. Грошей в мене нема. Що робити, випускатись з довідкою?
Мирослава _ 01.02.2010 16:10  Лінк
Пані Президент, місцеве самоврядування в Україні задихається в обіймах казначейства. Казначейство фактично дає змогу урядові залізти до кишень місцевих громад, забрати чесно зароблені громадами кошти на свої (дай Боже благі) цілі і поставити на коліна керівників, нелояльних до влади. Чи готові Ви визнати право місцевих рад вирішувати щоденні потреби самостійно без втручання урядових структур, формувати бюджети знизу догори, зрештою, рахуватися з місцевими громадами не тільки перед виборами... Нині сніг засипав пів-України, а казначейство навіть на пальне для техніки грошей не перераховує - вибори з"їли гроші?
Василь Володимир. _ 01.02.2010 15:57  Лінк
Судова справа яка носить замовний характер і не розглядається роками це корупція чи ні -?
Як зламати кругову поруку корупціонерів при погонах, при мантіях, при кріслах в органах влади-?
Андрій _ 01.02.2010 13:52  Лінк
Пане Президенте,чи будуть краще жити в державі після Вашого обрання на найвищу посаду рядові українці, чи лише приведена до влади нова команда держслужбовців.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми