19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Андрій _ 01.02.2010 13:45  Лінк
Чи буде простий норід жити краще , чи тільки можновладці, що прийшдуть до влади разом з Вами в період Вашого правління
БОРОМИР _ 01.02.2010 12:35  Лінк
Скажіть будь-ласка, чи вважаєте ви героями свого народу людей, які із зброєю в руках померли із думкою про Україну, як самостіну державу, що не входить до будь-яких наддержавних утворень?
Орест _ 01.02.2010 12:31  Лінк
Коли вже молоді сім"ї будуть отримувати житло від держави? Коли молоді спеціалісти стануть потрібними для держави і отримуватимуть відповідну заробітну плату на яку зможуть нормально жити? Коли наша держава стане Державою яка піклується про громадян а не про тих хто нею керує! Коли вже старі пенсіонери підуть на пенсію і молодь буде правити країною?
Владимир _ 01.02.2010 08:37  Лінк
Собираетесь ли вы отозвать все даные гарантии бывшим Президентам, т.е. поставить "бывших" на один уровень потребностей и ответственности перед законом с народом? Если по Конституции все равны, то почему мы должны создавать касту неприкасаемых после окончания срока их работы по найму. Будет ли притянут к ответственности Кучма за способствование разгулу криминала во время "прихватизации" государственного имущества? Что в этом его прямая вина, нет сомнений.
Галкінд _ 01.02.2010 07:45  Лінк
Чем Вы займетесь, после того, как, не набрав половины плюс один голос избирателей,
не были избраны президентом? Сосредоточитесь на парламентских, местных выборах?
Уйдете из политики? Займетесь своим бизнесом вместо своих менеджеров?
Посвятите все время огородным работам на даче?
Кто ж мог предположить, что сработает положение Закона:
„у день виборів Президентом України
стає кандидат, який одержав на виборах більше
половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні
{Частина третя статті 84 в редакції Закону N 1616-VІ ( 1616-17 ) від 21.08.2009}.
А победа казалась такой близкой! Но набранные Вами и Вашим конкурентом 48,9% избирателей, и, соответственно, 48,1% оказалось мало.
Можно только посочувствовать тем немеряным тратам, в которые обошлась вся эта
затея.
Роман _ 01.02.2010 00:21  Лінк
Шановний (а) пане (і) пРезидент, скажіть будь ласка, коли нарешті на горі свисне рак. Наперед вдячний за змістовну відповідь на моє запитання.
діхтяр петро семенович _ 31.01.2010 23:34  Лінк
Чому з 01.04.1997р. і дотепер ще жодного разу мінімальна заробітна плата не дотягувалась до величини прожиткового мінімуму?
Чому приховується інформація про фактичний розмір прожиткового мінімуму за грудень 2009р.
Чи передбачаються дії новообраного президента по порушенню кримінальної справи за даними фактами?
Чи готовий новообраний президент відповісти перед народом за причетність до даного злочину?
Віталій _ 31.01.2010 23:13  Лінк
Пане Президенте !
Не вважаєте Ви, що теперішні олігархи це вчорашні кримінальні авторитети, які, створивши Партії як єдиний засіб легітимно захопити владу в Україні, мали намір використати її з метою отримати доступ розпоряджатися на свій розсуд бюджетами та іншими ресурсами країни, а потім, щоб ніхто не заважав, всановити режим диктатури однієї партії. Всі кандидати в президенти (окрім можливо Вас і так званих технічних ) - лише маріонетки так званих олігрхів. Їх передвиборчі обіцянки це димова завіса для народу. Задум олігархів геніальний, в світі ще ніхто до такого не додумався. Так ? Чи я помиляюсь ?
Олександр _ 31.01.2010 22:59  Лінк
Як Ви відноситесь до вислову древньокитайського філософа: "Хто краде мало -- сидить в тюрмі, хто краде багато -- стає царем!"?
Олександр Вінниця _ 31.01.2010 22:48  Лінк
МЕНІ ВИПИСАЛИ ШТРАФ ЗА РУХ ПО ЛІВІЙ (не зустрічній) ПОЛОСІ, в той час, як права була розбита. На мій протест гаєц відповів, що треба було зменшити швидкість і їхати по правій. Пропоную законодавчо затвердити перерахування штрафів на ремонт доріг. (Хоч не досадно буде) Як ви на це ?
Олександр Вінниця _ 31.01.2010 22:25  Лінк
ЯК ВИ ВІДНОСИТЕСЬ ДО ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНИ ?
Чи не вважаєте що цей крок примирив би схід і захід України?
Володимир _ 31.01.2010 21:51  Лінк
Пане Президенте,
Коли Ви зробите і чи зможете зробити так, щоб всі українські держслужбовці від самих високих в Києві і до рядового чиновника в райцентрі зрозуміли, що не громадяни України існують для чиновників, а вони (чиновники) є на службі громадян, і ставилися до людей так, як це робиться в Европі, а не в країнах з диктаторськими режимами чи племенними звичаями?
Богдан _ 31.01.2010 20:17  Лінк
в нашій раді працює 400 з лишнім людей,які нічого не роблять і проїдають гроші громадян України. Коли нарешті їх всіх викинуть звідти і посадять розумних 50 людей,які дійсно будуть перейматися майбутнім і сучасним України,а не процвітанням власного бізнесу.
Сергей Малюченко _ 31.01.2010 19:57  Лінк
Готовы ли добровольно отказаться от должности Президента, если на это будет воля народа Украины
Poltexpert _ 31.01.2010 17:31  Лінк
Екс-Президент України Віктор Ющенко зізнався в тому, що не виконав свою головну мету - знайти і втілити в життя "формулу консолідації української нації". "Я так і не знайшов ключик до серця кожного українця, щоб він відчув себе частинкою єдиної української нації" - з жалем заявив він.
А яку "формулу" згуртування українства запропонуєте Ви (незалежно від результату виборів)? Сподіваюсь на конкретну відповідь.
Сергей _ 31.01.2010 14:23  Лінк
Как Вы собираетесь бороться с теми мифами и «страшилками» об Украине, которые сложились в зарубежном общественном мнении (в частности Российском). Примеры: нежизнеспособность Украины, как независимого государства; культурная и ментальная несовместимость востока и запада Украины; неизбежность раскола Украины; героизация фашистов на государственном уровне; тотальная дискриминация по национальному/языковому признаку; тотальная русофобия в западных региона и тотальная "русофилия" в восточных; Майдан - абсолютное зло для украинского народа.
юра _ 31.01.2010 14:10  Лінк
Сколько человек останется на собрании членов Вашей партии\блока\фракции после того, как Вы сообщите этим людям, что они собрались не для защиты своих бизнес-интересов, а по другому поводу?
Віталій Заяць _ 31.01.2010 14:06  Лінк
Пане Президенте !
В 90-х роках минулого століття певна частина громадян України стала власниками підприємств, банків, землі, тощо.
Потім так сталося, що ці люди почали свої статки витрачати лише на купівлю дорогих авто, будувати величезні маєтки, на розваги в казино, на відпочино в найдорожчихв у світі курортах, тобто проїдати капітал, замість того, що вкладати свій капітал в створення і модернизацію своїх же підприємств, тим саме збільшуючи кількість робочих місць, збільшуючи ВВП країни, тай власне свого капіталу.
Чи не будете ви законодавчо добиватись, щоб облаштування власного "добробуту" нашим капіталістам було вкрай не вигідно, а вкладати ресурси в створення і модернизацію підприємств стало най вигідно ? Хоча би на період до зростання статків народу до середньоєвропейського рівня добробуту.
Дякую за відповідь.
Сергій _ 31.01.2010 14:05  Лінк
Собираетесь ли Вы стимулировать к возвращению в Украину украинскую молодёжь, которая получает высшее образование за рубежом? Если да, то как?
Maksym Kopiy _ 31.01.2010 12:55  Лінк
ja progolosyjy za kandudata jakwo, vin zu vona v media skaje wo pidtrumye zakon pro stabilny rizny inflazijy ne biljwe 7 %.
dejyki poradu na vuboru:
Strategizna zilj ekonomiku zmenwutu import:
1. zvjazatu sektora ekonomiku zerez energetuky,...
2. reforma vladu - zvilnjtu tux na kogo pruxodytj skargu, za prunzupom "ne prazjyew na narod - vidnovusya zerez syd", korupzioneru i bjrokratu majytj growi, a narod moje zarobutu, jakwo pravuj. reklama "dopomogu sobi sam".
3. prozoristj, jasnistj, effektuvnistj, nauka, povaga i tolerantnistj y vsjomy ze te wo treba nam v Ukraini.
4. ofizijnuj slyjbovezj zgidno zakony zobovyazanuj vidpovistu na zvernennja, wonajmenwe podjakuvatu, jakwo vin slyjutj narody i mae kyljtyry.

student duplom narodnoj ekonomiku techniznogo universuteta berlina.
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми