19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Віктор _ 31.01.2010 11:38  Лінк
У переліку запитів до майбутнього Президента конче необхідна позиція громадян, яка б створювала можливості для контролю громадян за владою.
Філософія цієї позиції є докорінно іншою - не прохання або запити, а радше - вимоги та контроль.
Тому запит радше до такого суспільства, а не найвищого чиновника:
1) вимога формування відкритих списків для виборів у Верховну Раду з одночасними реальними механізмами відозви депутата його віиборцями;
2) вимога прийняття Закону про імпичмент Президента, який би передбачав цю можливість для 50+1% голосів громадян з правом голосу;
3) регулярна річна звітність партій і виборних осіб, включаючи Президента, щодо виконання їх програм;
4) вимога судової реформи для дійсно незалежної судової влади;
5) формування незалежного представницького громадянського інституту для боротьби з корупцією з його правом законодавчої ініціативи та дорадчих функцій в системі прокурорської влади;
6) створення громадського ТВ на 1-му національному каналі.
Валерий _ 30.01.2010 23:11  Лінк
Уважаемый президент, как государство намерено помочь людям , взявшим кредиты в валюте под покупку жилья,хотя бы жилья, ведь это основное для человека, и попавшим под волну кризиса и плохой политике правительства ? Валюта поднялась в два раза, доходы упали в два - три! Будет ли принят закон о разделении рисков между банками, заемщиками и государством? И планируется понижение процентов по кредитованию и стимулированию бизнеса и людей к покупкам недоступного пока для простых людей жилья?
Владимир Чижский _ 30.01.2010 20:12  Лінк
Що ви пропонуєте в нашій державі робити людині, яка звільнилась із в'язниці не маючи жодних соціальних зв'язків та житла і вже 2 роки з жінкою та двома дітьми намагається вижити?
Володимир _ 30.01.2010 18:46  Лінк
Пвне Президенте,
Чи захочете Ви забезпечити очищення українських законів, особливо нормативно-правових актів, що видаються КМУ, Міністерствами та відомствами, в яких, на мій погляд свідомо, "вставлено" безліч норм, що несуть в собі корупційну складову та дають можливість чиновникам всіх рівнів "вільно", на власний розсуд тлумачити іх зміст, створюючи передумови для корупції та ущемлення прав громадян? Особливо багато таких норм в нормативно-правових актах, що регулюють відносини бізнесу та держави в сфері податків, зокрема ПДВ, митниці, фінансово-банківських кредитних та валютних питань. Навіть недавно прийнятий закон про засади боротьби з корупцією теж містить норми, які будуть в першу чергу застосовуватись правоохоронними органами для імітації боротьби, а не боротися з корупцією. Для забезпечення гарної статистики, правоохоронці на підставі цих норм будуть "робити" корупціонерами простих громадян, а не високопоставлених чиновників. За висновками фахівців, так і буде з 1 квітня.
владислав _ 30.01.2010 16:34  Лінк
В цілому світі оплата праці погодинна. Чи буде прийнятий закон про погодинну оплату праці?
Олександр Чернівці _ 30.01.2010 15:43  Лінк
Пані/е президент. Чи плануйте ви допомагаті студентам, або їншим категорії населення, створити нову соціальну допомогу як у Франції що найменується як "CAF (Caisses d'Allocations Familiales)'' ця система дає допомогу на житло, на багатодітних сімей, та інші категорії. Наведу Приклад; коли арендуеш житло, для студента, то платимо по 300 євро за місяць, і ця організація повертає майже 70%, томущо студенту важко жити при малекій зарплати. Чи плануйте ви створити такі організації, і брати приклад цієї системи з Європи?
Виталий _ 30.01.2010 15:15  Лінк
Господин(жа) президент .. В период избирательной компании Вы говорили что ваши оппоненты довели стану до руин. Тем самым сделали народ Украины бедными. Так скажите пожалуйста кто теперь должен оплатить мой коммунальный долг ? За время вашего в той или иной степени прибывания при власти я потерял возможность оплачивать коммунальные услуги.Таких как я если не миллионы, то сотни тысяч точно. Предвидится ли амнистия по коммунальным долгам населения ? Спасибо.
Ігор П. _ 30.01.2010 14:53  Лінк
Панове Президенти!
Впровадження замкнутого циклу с/г виробництва- це найкоротший шлях від виробника до споживача. Які механізми щодо цього ви готові запропонувати.
Андрей _ 30.01.2010 14:44  Лінк
1)Где будут учиться ваши дети(внуки)?
2) Где будут лечиться ваши дети(внуки)?
3) Где будут работать и отдыхать ваши дети(внуки)?
Олександр _ 30.01.2010 14:22  Лінк
Президенте!
1.Як ви відноситесь до реклами на нашому телебаченні, радіо. Чи не занадто реклами алкоголю. І без того потерпаємо від алкоголізму.
2.Чи не вважаєте Ви, що ігорний бізнес перекочував на телебачення причому в найгіршому прояві -- "лохотронах"
3 ЩО ВИ БУДЕТЕ З ЦИМ РОБИТИ ?
Ігор п. _ 30.01.2010 13:28  Лінк
Чи будете Ви ініціювати національну програму по впровадженню альтернативних джерел енергії ? (вітро-, паро-,газо-, гелиогенератори, екологічні види транспорту, та ін.)
Наталья _ 30.01.2010 12:59  Лінк
Каким образом Вы себе представляете или как план энергонезависимости Украины? Ваши поэтапные шаги на посту Президента.
9009 _ 30.01.2010 11:35  Лінк
ПРЕЗИДЕНТ!!! Запрети наконец на Украине деятельность преступной организации КПУ! С этой шайкой жизни не будет!!!
Mikola _ 30.01.2010 09:46  Лінк
Шановний пане Президенте!
Коли в нашій країні буде ліквідовано такий величезній розрив в пенсіях. Зараз чиновники, судді, прокурори, депутатиотримують по 7 тис. грн. і більше, а ми по 600. Крім цього переважна більшість з них ще і працює. Тобто, рядовий чиновник отримує близько 7 тис. грн. пенсії і стільки ж зарплати. Депутатам цю суму можна помножити на чотири. Чому чиновники чорнобильці у 50 років, яким призначається пенсія за те, що вони втратили здоров"я продовжують працювати і у повному обсязі отримують і пенсії і зарплати?
Василь _ 30.01.2010 09:39  Лінк
Не один из кандидатов не будет вести жесткою позицию в отношении корупционеров судей, прокуроров, гос. чиновников - ОСНОВНЫМ ЗЛОМ И ОПУХОЛЮ Украины.
Прокурор Черкаской области Лисовой его колега прокурор г.Умань Резник, суддя уманского суда Горячковская совершили целый ряд преступлений.
Все преступления покрываются указаными и другими чиновниками-ПОТОМУ что ДЕЙСТВУЕТ судейско-прокурорская-ментовская МАФИЯ.
Новый Президент Украины ЕСЛИ ТЫ действительно хочешь добра Украине уничтож всех взяточников в судах, прокуратуре, милиции.
Поднеми все предедущие обращения, жалобы граждан и прими самые жесткие не ординарные меры к врагам украинского народа которые НЕСУТ самый большой вред украинскому народу и государству Украины.
Если ты новый Президент не начнеш с уничтожения преступников в кабинетах гос. власти ТЕБЕ ГРОШ ЦЕНА и последующие проклятие от народа Украины.
Проверь почему на протяжении двух лет против суди Горячковская не возбуждено уголовное дело????????????????????
Олександр _ 29.01.2010 23:54  Лінк
ЧИ МАЄ ПРАВО КОМУНІСТИЧНА ПАРТІЯ БУТИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ?
Наш суд, слава Богу, розродився засудити сталіна, молотова, кагановича і іже з ними за організацію голодомора в Україні. Чи зробите Ви наступний логічний крок по засудженню партії яка породила таких керівників і до цих пір не вибачилась перед народом за їх злодіяння?
Олександр _ 29.01.2010 23:47  Лінк
Шановна пані Президент!
Мені 45 років, офіцер запасу. На вулицях свого міста дуже часто зустрічаю військових з великими зірками на погонах і пухом під носом. У нас війна? Чи наші війська приймають участь у бойових діях за кордоном? Чи спрацьовує принцип "папа полковник - сини теж"? Так і залишите?
Олександр Вінниця _ 29.01.2010 23:32  Лінк
Шановна пані Президент!
КОЛИ УКРАЇНЦІ ПЕРЕСЯДУТЬ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ?
Хоча-б виробництва ЗАЗу (опитні зразки якого випущені ще років 10 тому), а не доношувати секенд хенд-авто з інших країн? Випустіть, я перший в черзі!
Володимир _ 29.01.2010 20:56  Лінк
Корупція глибоко інтегрована у наше життя. Майже усі молоді люди до 30 років віку вважають, що давати, або брати хабарі - це нормально, навіть, дають філософсько-економічні обгрунтування. Пане/пані майбутній Президенте! Ви обидва обіцяєте боротися з корупцією. Як Ви це збираєтеся робити? Хапати молодих дурників, які дають хабарі, вважаючи, що це природньо? Чи підсилати молодих дурників до старих дурнів, які за 50 доларів зроблять якийсь папірець, який не мають права робити, а потім хапати цих старих дурнів, та кидати їх за грати? Чи, може, почнете з себе, з Адміністрації Президента, з Кабінету Міністрів, з Верховної Ради? Що Ви маєте на увазі, коли говорите і пишете про боротьбу з корупцією?
Володимир _ 29.01.2010 20:42  Лінк
Пане/пані наступний Президенте! Чи Ви знаєте, якого ніщивного удару завдала реформа освіти нашій освіті за останні 5 років? Освіта, як і раніше, тримається на ентузіазмі окремих самовідданих, але тепер, навіть ті, хто хоче, і ще трохи може, навчати школярів та студентів, вимушені заповнювати ідиотські бюрократичні форми та таблички замість того, щоб спілкуватися з учнями та студентами і намагатися вчити їх чому-небудь більш-менш корисному для них і для суспільства. Чи хочете Ви, чи можете Ви відірвати бюрократів-кровопивців від вчителя і повернути вчителя до учнів?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми