19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Микола _ 29.01.2010 11:57  Лінк
Коли вже чиновникам, суддям, прокурорам, військовим, депутатам,які мають великі зарплати і пенсії, припинять давати безкоштовне житло? Чим вони краще за нас?
Олександр _ 29.01.2010 11:56  Лінк
Шановні кандидати!
Скажіть, чому, коли нам весь час говорять про кризу і що немає чим платити пенсії і зарплати чиновники, судді, прокурори, депутати отримують після відміни Конституційним судом обмежень, пенсії по 8 тис. гривень і більше, коли 6,5 млн. пенсіонерів отримують мінімальні пенсії? Крім цього, більшість з них ще і працює, отримуючи такі ж і більше зарплати. А наші діти не можуть знайти роботу. Чому чорнобильці (не маються на увазі дійсно хворі інваліди) та інші пільговики, які отримають по 5 тис. грн. пенсії і більше не звільняються з роботи на пенсію? Їм же у 50 років дають пенсію тому, що вони хворі! Якщо здорові нехай працюють, але без пенсії у 50 років! Чому чорнобильці та інші пільговики, які отримують пенсії і зарплати більше 5 тис. грн. ще і пільгами користуються (безкоштовний проїзд, квартплата, транспортний збір, безкоштовне та позачергове житло тощо).
Ольга _ 29.01.2010 11:29  Лінк
Раджу вам, як проста гром.України переполовинити парламент, порахуйте скільки держава зекономить грошей! А за ці гроші побудуйте сміттєзвалищні, переробні заводи!
Позбавте депутатів недоторканності!
Перегляньте ціни на газ! Будьте чесними перед Богом та народом! Не бійтеся вигнати із своєї команди олігархів!
Одягайтеся простіше! Не варто себе так показувати в дорогих строях, європейці то бачать і розуміють, народ же бідний.
Щоб зробити народ більш гуманним закрийте базари та магазини в неділю! Поясніть чому це робите! Народ вас зрозуміє!

СЛУЖІТЬ УКРАЇНІ ТА ЇІЇІ НАРОДУ!

СЛАВА БОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Людмила _ 28.01.2010 17:18  Лінк
Господин (госпожа) президент! Киев все таки культурный центр, мать городов русских и наконец столица! Не стыдно ли Вам, что в этом замечательном городе нет метро на такой огромный массив, как Троещина? Это целый огромный город в городе.Сколько времени еще мучиться бедным людям. Электричка , конечно, неплохо, но до электрички еще надо добраться, да и ходит только по рабочим дням и в час пик. Сделайте доброе дело для народа - и вас не забудут.
Олександр _ 28.01.2010 14:36  Лінк
Шановна пані президент!
Ви приймете присягу президента. Пропоную в кінці терміна президентства ввести ритуал деінногурації, при якому президент має сказати три слова: " Я ВИКОНАВ ПРИСЯГУ". Тоді на основі його слів суд зможе винести одне з двох рішень - ПРАВИЙ, або ВИННИЙ (бо збрехав) А покарання за це придумає народ шляхом референдуму. ОК?
Тарас Гук _ 28.01.2010 14:31  Лінк
Чи вистарчить у Вас політичної волі щоб авторитетно заявити, що після того як Вас підтримала більшість населення (тобто Ваш рейтинг більше 50% відсотків) Ви будете кожного місяця проводити загальнонаціональне соціологічне опитування і у випадку якщо рівень Вашої підтримки населенням буде меншим 15% провести рефереднум щодо Вашої довіри?
Олександр _ 28.01.2010 14:20  Лінк
Наш суд, слава Богу, розродився засудити сталіна, молотова, кагановича і іже з ними за організацію голодомора в Україні. Чи зробите Ви наступний логічний крок по засудженню партії яка породила таких керівників і до цих пір не вибачилась перед народом за їх злодіяння? ЧИ МАЄ ПРАВО КОМУНІСТИЧНА ПАРТІЯ БУТИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ?
Денис _ 28.01.2010 12:05  Лінк
Уважаемый г-н/жа Президент. Какое моральное право имеют депутаты Верховной рады (слуги народа) получать з/п в разы превышающую минимальный прожиточный минимум? Почему пенсионер отработавший и отдавший всего себя во благо развития Государства получает крохи в то время как Депутаты, получающие з/п из бюджета, который и формируются за счет НАЛОГОПЛАТЕДЛЬЩИКОВ, должны "жировать"?! Это касается и ГОСЧИНОВНИКОВ.
Мое предложение - з/п Депутата не должна превышать минимальный прожиточный минимум более чем в 5 раз. Вот тогда думаю они будут шевелиться, хотя это тоже большой вопрос.
P/S - обидно за Державу, которая имеет огромнейший научно-технический потенциал, плодородные земли и трудолюбивый народ.
Уважаемый г-н/жа Президент, повернитесь ЛИЦОМ К НАРОДУ! Народу, который в очередной раз даст Вам шанс улучшить нашу с Вами жизнь. Будьте человеком слова, не бросайте слова на ветер, уважайте Украинцев и любите свою - такую красивую и уникальную Украину.
Дмитро _ 28.01.2010 11:20  Лінк
Пане президент! Коли нарешті облікова ставка не державного національного банку становитеме 0% а не 10%річних? Адже виходить що всі громадяни сплачують не державному національному банку 10%своїх грошей в рік.
Андрей _ 28.01.2010 08:15  Лінк
Господин (госпожа) Президент! Каким образом Вы организуете систему государственного контроля за економическими процесами в стране? Будет ли сохранена государственная собственность? Будет ли введена государственное регулирование в отраслях, которые являются бюджетообразующими и експортноориентироваными? Хотелось бы узнать Ваше мнение про фактическую безконтрольность за деятельностью налоговых органов, они за частую просто "крышуют" предприятия по минимизации платежей в бюджет и отмыванию грязных доходов? Ваше отношение до коррупции в высших ешелонах власти и прожаже должностей? Ваше отношение к материалам ревизий и проверок ДКРС, в ходе которых были встановлены нарушения сударственной финансовой дисциплины? Как Вы считаете заменит ли текуший контроль за использованием государственных ресурсов последующий (проведение контрольных мероприятий) и не приведет ли такая подмена до разрушения системы контроля и росту корупции и хищений?
Олександр _ 28.01.2010 00:33  Лінк
Пані президент, чи будете ви зробити капітальний ремонт нашіх доріг? Ми є транзитна країна, і нам треба будувати сучасні автошляхі... бо від цього будуть додаткові надходження до бюджеті Украіни. Плануйте ви розробляти план, або стратегію щодо кострукції нових "автобанів"???
Олександр _ 27.01.2010 23:13  Лінк
Пане президент.... вам не соромно ?... тільки не треба питати "за що?".
Sas _ 27.01.2010 20:22  Лінк
А який буде толк від того, що ви 5 років виступатимете по тєліку і воювати з громадянами України???
Без імені _ 27.01.2010 18:06  Лінк
Коли буде прийняте врешті решт остаточне рішення по "Надра Банку". Мене цікавлять депозити. Дякую.
Yura _ 27.01.2010 15:47  Лінк
Скажіть будьласка - коли нарешті припиниться цькування українців за те, що вони українці, і коли кожен чиновник буде по-суті і по-переконанні українцем, а не заробітчанином(накрав - виїхав в США або Росію)? Чи готові ви нести відповідальність за ваших підлеглих?
Ірина _ 27.01.2010 15:13  Лінк
Пане президент, чому за роки незалежності Україна втратила лідерські позиції в вилові риби та криля у Південному океані ? Хто в нас займається розвитком та підтримкою політики України в Антарктичних водах? Якщо цей регіон ще вважається економічно та політично привабливим для країни, то чому Україна постійно заборговує членські внески в АНТКОМ-Комітет з розподілу рибних квот в Антарктиці.? Це ж просто соромно, коли перед 29 делегаціями розвинутих країн із року в рік наші представники червоніють та виправдовуються! Нас вже збираються позбавити права в вирішувані питань управління у зоні Південного океану, ну й розподілу квот на вилов, звичайно. А незабаром взагалі попросять вийти з цього регіону, бо наш політичний імідж сильно страждає від такого недбайливого ставлення держави до своїх дій та міжнародних забов язань. Так, на фоні сьогоденнихх негараздів розмова про якусь антарктичну рибну здобич здається недоречною, але тоді навіщо туди було взагалі лізти?
Олександр _ 27.01.2010 15:00  Лінк
Поняття моралі у шкільної молоді формується на прикладах в кращому випадку літературних героїв. В гіршому - героїв фільмів типу "Бригада". Кого виховуємо, тих і маємо при владі.
Чи не прийшов час ввести в програму середньої освіти предмет на основі вічної і мудрої Книги. Маю на увазі ХРИСТИЯНСЬКУ ЕТИКУ. Впевнений, що позитивний результат цього введення відчується ще за часів Вашого майбутнього президентства.
Анна _ 26.01.2010 23:18  Лінк
пане президент, коли буде введена заборона на ввезення з-за кордону неякісних товарів (харчових та побутових), особливо тих, які Україна може виготовляти сама? наприклад, одяг, взуття, дитячі товари (в тому числі і дитяче харчування) і т.п.
Анна _ 26.01.2010 23:15  Лінк
доброго дня, пане президенте! скажіть, будю ласка. коли ми та наші діти будуть їсти сертификовану безпечну їжу, а не морозиво та сметану, в яких немає молока, м"ясо тварин, які вирощені на гормонах, овочі з стимуляторів росту, напої з води та барвника, що зветься соком та інше? скільки вже проведено досліджень, що на 90% їжа в магазинах неякісна, але влада нічого не робить, щоб запобігти цьому. виробників ніхто не карає за зміну технологій, за неякісну сировину, а народ страждає від десятків хвороб, викликаних такою їжею. які будуть ваші дії в цьму питанні?
Олександр _ 26.01.2010 20:57  Лінк
Пане Президент! У мене до Вас буде запитання щодо фестивалю "Таврійські Ігри" - одного з найперших фестивалів незалежної України. Протягом 17 років не дивлячись ні на які обставини та ні на які часи - він існував та процвітав, але як ми знаємо, в минулому році не дивлячись на обіцянки Миколи Баграєва був перенесений на невизначену дату, якої ми до цього часу так і не дочекалися... Свого часу за часів Кучми Таврійські Ігри навідь проходили під патронатом Президента. Що ви можете сказати щодо цього? Яка буде подальша доля фестивалю що збирав по 80 000 людей, та був ровесником незалежності України?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми