19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення.

Учасником Форуму став картонний Президент Віктор Янукович, який так і не відгукнувся на запрошення від десятків тисяч громадян, що поставили йому свої питання, від десятків громадських організацій з усієї України, які долучилися до організації Громадського Форуму. Відповіді на офіційне звернення протягом трьох тижнів з Адміністрації Президента так і не надійшло. Докладніше

Прийом запитань завершено
Alex _ 26.01.2010 20:45  Лінк
Коли в Україні буде прийнятий закон про зменшення мита на імпортні ЛЕГКОВІ автомобілі? При вартості авто за кордоном 4000?, її розмитнення коштує більше 9000?. І не треба з зменшенням мита збільшувати ціну на першу реєстрацію авто (1000см3 приблизно дорівнює 1000?).
Богдан _ 26.01.2010 18:52  Лінк
Шановний пане Президенте, коли в Україні легалізують вирощування коноплі для продажу як наркотичний засіб в спеціально створених закладах?
Адже не є секретом, що вживання алкоголю та цигарок шкодять здоровю не менше, ніж вживання вищезгаданого наркотичного засобу.
superkorsar _ 26.01.2010 16:32  Лінк
Как Вы думаете не пора ли ввести смертную казнь за взятки и поднятие цен на продукты питания? Может тогда эти явления исчезнут из нашей жизни?
Ігор _ 26.01.2010 15:48  Лінк
Якою від тепер буде Ваша політика у сфері виховання молоді, починаючи від дит. садка навчання в школі, здобуття середньої і вищої освіти аж до працевлаштування і самореалізації?

Чи зробите Ви щось для виховання молоді в дусі господаря свого дому і своєї землі? Відомо ж бо, що майбутнє нації в руках молодих.
Генадий Милиневский _ 26.01.2010 15:11  Лінк
Почему за годы независимости Украина утратила свои лидерские позиции в Южном океане?
Рыбная ловля и лов криля - серьезные статьи дохода. Клыкач и продукция из криля высоко ценятся в Европе и США. Продажа морского сырья , добываемого в водах Антарктики , могла бы стать серьезным подспорьем бюджета нашей страны. Так почему же Украина утратила первенство в добыче антарктического криля? Почему украинские суда перестали вылов клыкача в Южном океане? Почему консерви из криля, которые производятся лишь в Украине, не экспортировать в развитые страны.?
Ірина Микитюк _ 26.01.2010 15:09  Лінк
Незабаром, можливо вже й цього року, Україну позбавлять права впливати на рішення по розподілу рибних ресурсів Південного океану за постійну несплату членських внесків у Комітет Конвенції з охорони морських живих ресурсів Антарктики . Через це можуть й взагалі попросити вийти зі складу Комітету, бо є черга багатших країн, які бажають ловити рибу в антарктичних водах та розподіляти квоти на вилов. Кому і чому вигідно лишати Україну економічних світових переваг та заплямувати імідж нашої країни перед світовою спільнотою ? Коли та яким чином Україна заплатить минулорічні заборгованості та налагодить регулярність виплат?
Gnus _ 26.01.2010 12:12  Лінк
Чи знаєте Ви шановний президент таблицю множення? Давайте перевіремо?
ЛЮБОМИР _ 26.01.2010 11:27  Лінк
КІНОГЕРОЙ ЖИГЛОВ КАЗАВ ТАКУ ФРАЗУ "ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ". А ЯКА ВАШУ ДУМКА? ЧИ ДИВИЛИСЬ ВИ ТЕЛЕСЕРІАЛ "НЕДОТОРКАНІ" , ЯК ВИ СТАВИТЕСЬ ДО ГОЛОВНИХ ГЕРОЇВ , КОГО ВОНИ ВАМ НАГАДУЮТЬ ТА КОЛИ ЦЕЙ СЕРІАЛ МОЖНА БУДЕ ПОБАЧИТИ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ? ВАМ НЕ СМІШНО ВІД ДЕКЛАРАЦІЙ ОКРЕМИХ КАНДИДАТІВ В ПРЕЗИДЕНТИ , ВІДПОВІДНО ДО ЯКИХ ОСОБИ , ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ПРИ ВЛАДІ , НАБАГАТО БІДНІШІ , НІЖ ПЕРЕСЛІДУВАНІ ОПОЗИЦІОНЕРИ. ВАМ НЕ СОРОМНО ЗА ТЕ , ЩО КРАЇНА ВЖЕ ЦІЛИЙ МІСЯЦЬ ЖИВЕ БЕЗ ЗАКОНУ ПРО БЮДЖЕТ НА 2010 РІК?
Мар"яна _ 26.01.2010 00:07  Лінк
Новообраний президенте! Скажіть, коли врешті решт матері зможуть отримувати допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до рішення від 09.07.2007 року № 6-рп/2007 Конституції України (роз'яснення Конституційного Суду України) допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має дорівнювати встановленому прожитковому мінімуму для дітей віком до 6 років, що на сьогодні складає 557,00 грн. Чому до сих пір це не виконується? Чому матері змушені відсуджувати у держави те, що належить отримувати їм по праву?
Дмитрий _ 25.01.2010 22:09  Лінк
Пане Призидент! Не считаете ли Вы нужным, пригласить на государственные должности немцев,англичан,американцев вместо наших корумпированных чиновников?
Александр _ 25.01.2010 18:36  Лінк
в украине государственная собственость состовляет 25 % как вы собираетесь поднимать экономику и производство при таком покозателе а я хочу напомнить вам что если % государственной собствености достигнит 30 то это уже угроза национальной безопасности что же мы видим у нас она 25 % будут ли предпринеты меры о выходе из ситуации которая грозит национальной безопасности ведь вы так любите национализировать страну но по чему то лишь на славах а на практике мы к сожелению видим обратное............и если будут приняты меры то какие именно и за какие сроки?
Оксана Кастанда _ 25.01.2010 15:25  Лінк
м,,. якби хотілось з меншими проблемами виїзджати за кордон,
і щоб держава була для людей,,,а не люди для держави.
може досить вже всією країною бухати,,палити що на кожному кроці,,і обходити шмарклі на дорозі??
вибирати тих, кому допомогти,, а маєте право?*
так рвались до свободи..нате. і що??..це свобода? робити те що заманеться,як, будь де,,і скільки завгодно?? лідер взагалі існує?,,хто веде країну?ні ні..я саме про всю країну кажу,,
питання освіти,,вчимось на щось,,а працюємо взааалі не на те, що вчились. або "вчились".
Людям легко избавляться от Бога,а потом удивляться,почему мир превращается в ад. Люди верят тому, что говорят газеты, и сомневаются в том, что говорит Библия. Все хотят попасть на небеса,при этом, не веря,не думая,не говоря и не делая ничего из того,о чем говорит Библия. Кто-то говорит "Я верю в Бога", но сам следует за сатаной, тоже, между прочим, "верящего" в Бога.Нас больше заботит, что думают о нас другие люди, чем-то, что думает о нас Бог.
**вибачте за рос.мову
БОГДАН _ 25.01.2010 15:24  Лінк
ШАНОВНИЙ ПРЕЗИДЕНТ!!!!
СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, КОЛИ В НАШІЙ КРАЇНІ ЗЯВЛЯТЬСЯ НОРМАЛЬНІ РОБОТИ, НОРМАЛЬНОЮ ОПЛАТОЮ??????????
Людмила _ 25.01.2010 14:48  Лінк
Чи збираєтесь Ви насправді бути гарантом Конституції і прав громадян. Зокрема, як буде реалізовано гарантоване Законом право на отримання державної допомоги у розмірі прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, сім'ями, у яких один із батьків знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Протягом декілька років у бюджеті на ці витрати кошти не закладаються.
ПЕТРОВИЧ _ 25.01.2010 14:34  Лінк
ПРОРАБОТАЛ РУКОВОДИТЕЛЕМ СТРОИТЕЛЬСТВ БОЛЕЕ 40 ЛЕТ ПЕНСИЯ 817 ГРИВЕН.СТУДЕНТ ЕЩЕ НЕ РАБОТАЛ СТИПЕНДИЯ 750 ГРИВЕН.НЕ ПОНИМАЮ ТАКОЙ ЭКОНОМИКИ! В КАКОМ ГОДУ,МЕСЯЦЕ НАЧНЕТСЯ И ЗАКОНЧИТСЯ ПЕНСИОННАЯ РЕФОРМА???
Сергій _ 25.01.2010 09:48  Лінк
Що Ви знаєте про нинішніх керівників 3-х крупних країн Євросоюзу Великобританії, Франції, Німеччини? Хто вони і представники яких політичних сил?
Валерій Сімончук _ 25.01.2010 09:19  Лінк
Хто відновить зруйнований,історичний Козятинській вокзал і коли?
Максим _ 25.01.2010 00:55  Лінк
Чи вважаєте Ви за доцільне модернізовувти зрошувальні системи водного господарства?
Юрій _ 25.01.2010 00:49  Лінк
Шановний Пані/Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України. У мене декілька запитань...
1.Маючи за своїми плечима величезний досвід роботи на найвищих посадах країни, маючи підтримку власної великої політсили у Верховній раді, ви не одноразово говорили про те що, депутатської недоторканості не буде, пропоную зробити референдум і спитати думку народу з цього приводу, і коли ви зробите цей перший крок у питанні подолання корупції.
2. Скільки ви витрачали грошей в місяць на передвиборчу агітацію, якщо це були гроші якихось благодійників, то чи можете ви їм превселюдно на телебаченні кожному подякувати, щоб кожен з цих людей прийшов у студію із своєю декларацією про доходи і озвучив чому саме він вам допоміг матеріально, і яка була сума.....Дуже вам дякую...
Галина _ 24.01.2010 19:43  Лінк
В городе Геническе в жилом миррорайоне второй день нет газа. Температура на улице 17-19 мороза. В квартирах отопление не работает из-за отсутсвия газа. Что делать жителям?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми