Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Медицина
Сергій _ 19.01.2010 11:05  Лінк
Хто стане чемпіоном Євро 2012
п _ 15.01.2010 10:28  Лінк
как Ваше здоровье?
Іван _ 10.01.2010 20:31  Лінк
Відомий корупціонер з МОЗу, перший заступник Міністра, після свого ганебного звільнення з посту, планує повернутися до Інституту Амосова та керувати в ньому разом із своїми двома васалами. Ці люди – корупціонери, які розграбовують Інститут!
Чи допустите Ви, щоби сталося таке в установі, де працював Великий Микола Михайлович Амосов?
НИКОЛАЙ, г.Киев _ 08.01.2010 11:56  Лінк
Когда медики Киева будут иметь необходимые (всего лишь необходимые) лекарства для лечения своих же киевлян? Нету НИЧЕГО!!! Деньги от киевских властей не поступают, медикаменты тоже, зарплаты задерживают по 2 - 3 месяца и то без доплат, голая ставка.Как нам выжить на 1000 -1200 гривен и как нам вас лечить??? Кто ставит руководить Киевом таких некомпетентных, далеких от медицыны, простите тупых людей? Зачем учится 6 лет и 2 года интернатуры ? Ведь большинство врачей это совестные и честные люди а нам дают разнарядки сдать такую-то сумму с каждого врача и с каждой больницы (поликлиники), и где их брать с людей конечно.А зам.мера говорит что это неправда.Да правда это, ПРАВДА. Только никому это не надо ни Вам , уважаемый Президент, ни СБУ, ни прокуратуре, все об этом знают и всех это устраивает, и киевская власть тоже.
Микола _ 06.01.2010 01:10  Лінк
Всім відомо, що найвищий рівень корупції спостерігається в Міністерстві охорони здоров’я України.
У разі Вашого обрання Президентом України, чи буде викоренене це явище?
Дякую, Микола.
Олександр _ 02.01.2010 23:58  Лінк
Пане Президенте, чи немає у Вас наміру забезпечити прийняття змін до Кримінального кодексу, які стосуються злочинної недбалості лікарів, що наразі ми спостерігаємо повсемісно?
Сергій Сергійович _ 01.01.2010 22:04  Лінк
Шановний пане президенте!
Депутати Львівської обласної ради просять прийняти ст. 27 Конституції України в такій редакції: «Кожна людина має невід'ємне право на життя від моменту зачаття і до природної смерті», а також «переглянути законодавство, яке дозволяє здійснювати штучне переривання вагітності: підготувати зміни до Цивільного кодексу України, в яких відзначити, що цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент його зачаття».
Депутати також вимагають від керівників держави «внести відповідні зміни в ст. 134 Кримінальні кодекси України «незаконне проведення аборту», підсиливши відповідальність за проведення аборту.
Ми, усі свідомі громадяни України, приєднуємось до цієї пропозиції й стаємо на захист права на життя безневинних діточок, в яких ніхто не питав, чи хочуть вони помирати ще не народившись. В зв’язку з цим до вас, шановний пане президенте, ставимо питання, чи будете ви підтримувати цю громадську ініціативу? Якщо так, то яким чином і в який термін?
Олександр _ 01.01.2010 21:46  Лінк
Шановний пане Президенте, я студент 5 курсу медичного факультету і навіть боюся, що буде, коли я вийду на роботу після трьох років контрактної інтернатури і спробую ставати на власні ноги в сучасній медичній системі. Лікар, що працює ургентним хірургом 7 діб на місяць( це повна ставка) і рятує життя людей, несучи моральну і юридичну відповідальність перед собою, державою, пацієнтом і Богом отримує із запізненням на 2-3 тижні, а то й більше зарплату близько 960 грн!!! А мої знайомі, копаючи траншеї чи роблячи євроремонти, мають зарплату близько 3000грн і більше!
То де ж справедливість і павага до медичного працівника, який віддаючи себе, рятує людину, а з нею і цілу державу, отримує нікчемну зарплату???!!!
Там де здорова нація-здорова й країна! То ж допоможіть вилікувати Україну, щоб ми-медики, не жили на подяках від пацієнтів, а мали чесну, пристойну заробітну плату!
Дякую!!!
Володимир.Пенсіонер _ 31.12.2009 10:55  Лінк
Шановний Президент!

Хто з Вас впровадить в життя захіщену статтю в бюджетному кодексі по виділенню
коштів раз і назавжди на проведення тяжкохворих діток операцій за кордоном.Без сліз
не можливо читати,дивитись,слухати на жебракування тяжкохворих діток,мами яких по 30-50
копійок просять у людей на лікування діткам,а той час наші " вельмошановні посадовці"на свої
примхи тратять величезні бюджетні гроши.Н Е С О Р О М Н О розповідать про палку любов
наших діточок.ГАНЬБА Ющенку.
bodjo _ 19.12.2009 22:15  Лінк
Чому лікарня в якій лікуєтеся Ви (Феофанія) фінансується з державного бюджету, а лікарня у якій лікуюся я (Хустська ЦРЛ) фінансується з місцевого бюджету? Чи дає Конституція Вам більше прав на охорону здоров'я ніж мені?
химера _ 19.12.2009 16:26  Лінк
В Україну їдуть іноземці спеціально щоб скористатися стоматологічними послугами тому що дешево і якісно!
А чи знає пан президент що приблизно 50% населення мають такі доходи, що стоматологія (протезування зубів) недоступна? Сільське населення майже все БЕЗ ЗУБІВ! бо в них окрім грошей ще й поліклінік НЕМАЄ.
Ті кандидати що їздили по всій країні з мітингами та агітацією мабуть звернули увагу на беззубі роти своїх громадян, а хто через телевізор той і уяви не має((
Sasha _ 18.12.2009 00:53  Лінк
Як Ви ставитесь до шкідливих звичок - куріння, алкоголізму, наркоманії. Чи є у Вас програма боротьби з цим злом? Чи згодні Ви з тим, що скорочення населення України напряму пов'язане з масовістю поширення шкідливих звичок.
Sasha _ 18.12.2009 00:47  Лінк
Як Ви ставитесь до містики, магії, езотерики і до реального наукового світогляду. Як Ви дивитесь на то, що в засобах масової інформації здійснюється пропаганда містики . Чому країну заполонили мільйони цілителів, екстрасенсів, провидець, ворожок. Чому їм видають ліцензії на офіційну діяльність без наукової експертизи їх "здібностей". Чи це не є результатом корупції у міністерстві охорони здоров'я. Чому в Україні широко практикуються неперевірені методики нетрадиційної медицини, що часто наносять непоправної шкоди здоров'ю людей, або просто являються засобом викачування грошей з пацієнта?
hellveen _ 16.12.2009 13:10  Лінк
Коли в Україні буде запроваджено страхову медицину?
bodjo _ 16.12.2009 02:06  Лінк
Чому видатки на медичні цілі розділено між МОЗ та управління справами не пропорційно у відношенні до кількості пацієнтів? На охорону здоровя президента, міністра, депутата у Бюджеті закладено значно більші кошти ніж на охорону здоровя вчителя, що суперечить конституції.
Чому робітник не може відпочивати у відомчих санаторіях КМ або ВР за державний кошт?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми