Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Інтернет
Александр _ 04.03.2010 12:51  Лінк
Когда правительство начнет централизованную информатизацию гос. учереждений, а не устраивать гонки по кабинетам различных гос. учереждений? А в частности при открытии или закрытии ЧП ? Ведь не смешно страна и государство одно, а в итоге какие-то раздробленные части государства. И самое ужасное во всех этих гос. органах нужно одно и тоже : данные паспорта, индентификационный код и т.д. Зачем такой сложный бюрократический механизм?
Аналітик _ 11.02.2010 15:16  Лінк
Аналітик. Якщо новообраний президент свідомо чи підсвідомо вважає, що своїм обранням він вже ощасливив Україну, то в цьому його велика помилка. Оцінку дає Історія. Зрозуміло, що повторити життєвий подвиг Великих українців, які залишилися в пам'яті народній, йому чи їй неможливо, оскільки у них відсутні такі риси як геніальність чи самопожерства. Але, хотілось би знати, чи готовий президент поступитися привабами наживи особистої та своєї свити, чи ставить він за мету реальне та фактичне утверждження Української Держави і національної самосвідомості людей, якщо так, то яким чином буде це досягнуто? Якщо ж цей високий державний пост - лише інструмент особистого збагачення, продажу національних інтересів, фактичного знищення Держави, то нехай знає - пам'ять людська не водиця. Згадають його і на тім світі, а нащадки за життя отримають "велику пошану".
Міхаїл, м. Херсон _ 08.02.2010 21:17  Лінк
Чи підтримуєте Ви, створення сайта де будуть розміщені всі Ваші передвиборчи обіцянки, та буде контролюватись виконання кожної з них ?
Віталіно _ 07.02.2010 12:37  Лінк
Шановний Президенте, чи забороните Ви модераторам українських ВЕБ сайтів пропускати в Інтернет мережу тексти коментарів відвідувачів в яких вживаються мат, лайливі і образливі слова, тощо або не по суті змісту інформації ?
Leprchaun _ 08.01.2010 01:38  Лінк
Минулий Президент не відповів на запитання "Як пропатчити KDE2 під FreeBSD?"Ви знаєте відповідь на це питання?
Ярослав_D _ 22.12.2009 11:36  Лінк
На Вашу думку, громадяни мають право отримувати інформаційний (електронний) доступ до даних органів державної влади / місцевого самоврядування на зразок запитів до банку реєстраційних даних "Оприлюднення зареєстрованих звернень громадян" http://www.comuabat.net/gov яка формується завдяки громадянській ініціативі?
Ігор Сирота _ 20.12.2009 21:39  Лінк
Пане(-ні) Президент. Як ви ставитесь до створення у мережі Інтернет сайту, на якому буде зібрано всі Ваші передвиборчі обіцянки, з можливістю голосування відвідувачами "так\ні" щодо їх виконання?
Дьяконов Евгений _ 20.12.2009 00:16  Лінк
Украина декларирует движение в Европу. Но для этого необходимо произвести гармонизацию законодательства в области деловой электронной коммуникации с Европейским. В Европе электронный документооборот для трансграничных деловых отношений - норма. Но в Украине бизнес не может использовать этот инструмент, а он жизненно необходим. Это-экономия, скорость принятия решений, безопасность и надежность сделок, а значит конкурентоспособность. Я являюсь представителем ведущей европейской электронной коммуникационной системы в Украине, есть ли перспективы в Украине для этого бизнеса?
Борис _ 19.12.2009 15:34  Лінк
Чому програма розвитку Інформаційного суспільства така незначуща для країни? Адже тільки держави з потужною інформаційною складовою зможуть конкурувати за право зватись "розвиненними" вже в найближчому майбутньому!
Tegra _ 18.12.2009 15:51  Лінк
Чи буде Олбанскє Мово другою державною? Адже 10 мільйонів українських користувачів мережі Інтернет її знають та вільно спілкуються.
Tigra.UA _ 16.12.2009 20:06  Лінк
В Канаде можно стать предпринимателем за полчаса, зарегистрировавшись через Интернет на веб-сайте соответствующей госслужбы. Сдавать отчёты и платить налоги там тоже можно по Интернету без платных посредников и беготни по кабинетам.
Планируете ли Вы прослыть продвинутым реформатором, запустив подобное в Украине?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми