Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Історія і культура
Chubaka _ 25.02.2010 12:45  Лінк
Пане Янукович! Мене вже досить давно хвилювало таке питання: чи може бути президентом людина, яка не знає гімну країни, якою збирається керувати? Спостерігаючи за тим, як ви невпевнено ворушили губами під час інаугурації, намагаючись імітувати підспівування, я зрозумів, що це питання стосується вашого випадку.
Хотілося б дізнатися, чим викликана ваша зневага до українського гімну? Чи причиною цьому є ваша погана пам'ять, чи можливо ви не згодні з гімном по суті? Якщо ж я таки помилився, і ви знаєте гімн України, то чи не могли б ви його заспівати, адже він не гірший за тих пісень, що ви раніше виконували привселюдно?
Lanselot _ 24.02.2010 10:17  Лінк
Перед інавгурацією Києво-Печерську лавру "прибирали". Що вигнали це робити співробітників музею, то це їхні проблеми - не треба бути бидлом і давати собе поганяти. Що цим керував Гендиректор Заповідника - так він годить будь-якому начальству і глибоко зневажає своїх підлеглих. Питання не про те. Сніг, зібраний з усієї території був за наказом того ж Гендиректора й намісника звезений на схили, під Лавру. Коли він почне танути, під загрозою буде вся Лавра, а, особливо, печери. Якщо Ви вже так любите Лавру, якщо збираєтеся нею опікуватися, то чому дозволяєте нищити її людям, подібним до Гендиректора С.Кролевця і намісника Павла (Лебідя)? Чи Лавра Вам потрібна тільки на коротку мить вдоволення влсаного властолюбства?
Варвара _ 24.02.2010 09:25  Лінк
Доброго дня. Віктор Федорович, скажіть будь-ласка, які заходи будуть реалізовані за для зміцнення нашої держави з погляду розуміння що таке Україна, хто такий українець? Зараз гостро стоїть проблема національної свідомості. На західній Україні існує думка, що вони це "Європа", а ми Україна, на сході, що вони це Росія. Які будуть ваші дії, щодо цієї ситуації?
Олександр _ 16.02.2010 00:01  Лінк
Шановний майбутній президенте! Які Ви бачите шляхи зумовлення подальшого розвитку української мови, відродження культурної та історичної спадщини нашої держави? Як Ви це плануєте реалізовувати?
Андрій, м. Київ _ 13.02.2010 12:11  Лінк
Більшість населення України є українськомовними православними людьми і віруючими Української Православної Церкви Київського Патріархату.
За часів Вашого другого прем'єрства відбувалась насильницька русифікація. Коли більшості населенню України насильницьки нав'язувалась нерідна їм російська мова. Дітям у школах без консультації з батьками вводилась російська мова. Держслужбовців примушували писати листи на російській мові, яку вони не знають. Чи продовжите Ви курс насильницької русифікації за часів свого президенства???
І чи буде преслідування віруючих УПЦ-КП, яких ставновить більшість населення держави, та нав'язування Українському народу чужої йому віри, тобто московського патріархату???
Дякую за відповідь!
З повагою, Віктор.
боря _ 12.02.2010 16:13  Лінк
Чому в Україні я не можу купити жіночий або комп'ютерний журнал на українській мові? Чому посадові особи відповідають мені іноземною мовою? Наскільки я розумію, це порушення законів України та Конституції, ви поділяєте таку точку зору? Якими ви бачите шляхи подолання мовної проблеми?
Lv _ 10.02.2010 00:17  Лінк
Шановний пане новообраний президент,
як відомо, Україна володіє багатою культурною спадщиною, яка, однак,
перебуває у ненайкращому стані. Безцінні об'єкти архітектурної спадщини, як-от Поморянський та Старосільський замки у Львівській області, елементи оборонної системи Кам'янця-Подільського і безліч інших (церкви, монастирі, замки, палаци) перебуваютьу катастрофічному стані. Які конкретні кроки будуть робитися для їх збереження?
Василь _ 09.02.2010 23:02  Лінк
Шановний президенте!

Чи будете відстоювати Українську мову як єдину державну? Адже мова це одна з основних ознак суспільства. Завдяки мові ми розуміємо, що ми УКРАЇНЦІ, що ми такі одні і неповторні. Чи розумієте ви, що якщо ви недотримаєтесь своїх обіцянок,то люди більше терпіти не будуть.
Катерина _ 09.02.2010 18:13  Лінк
1. Що буде зроблено для поширення й розвитку української мови та підвищення рівня грамотності населення?
2. Що буде зроблене для розвитку українських культури та мистецтва?
жанна _ 09.02.2010 09:19  Лінк
При инагурации Ющенко клялся на Евангелие но есть часть Украины для которой эта книга не имеет сокрального значения Не считаете ли Вычто приносить присягу надо на конституции чтобы присяга имела значение не только для православных но и для остальных народов Украины
kiyanka _ 09.02.2010 00:03  Лінк
Чи будете ви сприяти розвитку української мови, культури та духовності в Україні, чи може будете йти по шляху перетворення УКРАЇНИ в МАЛОРОСІЮ? Чому на території України не можна купити україномовні газети та журнали, чому на нашій землі панує мова сусідньої держави? Чи зміните ви щось? (Хоча якщо згадати, що перший виступ (після оголошення екзит пулів) пана кандидата був російською мовою , то ....
Андрій _ 07.02.2010 22:26  Лінк
А фєня буде другою державною мовою?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми