Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Голодомор
Микола Гудкович _ 26.02.2010 01:15  Лінк
Пане Президенте, скажіть, будь ласка, чому з президентського сайту раптом зник розділ про Голодомор (http://www.president.gov.ua/content/golodomor_75.html)? За цією адресою ще вчора була інформація, а сьогодні (26.02.2010) видає «Неправильно набрана адреса або такої сторінки більше не існує». Отже, чому «такої сторінки більше не існує»?
Юрій _ 05.02.2010 20:20  Лінк
Як ви вважаєте, 18 річна історія діяльноті президентів та урядів України , коли населення скоротилося з 50 до 46 млн., це геноцид народу України? Якщо так, то коли винні будуть засуджені і чи поповните ви цей ганебний список?
Олександр _ 28.01.2010 14:20  Лінк
Наш суд, слава Богу, розродився засудити сталіна, молотова, кагановича і іже з ними за організацію голодомора в Україні. Чи зробите Ви наступний логічний крок по засудженню партії яка породила таких керівників і до цих пір не вибачилась перед народом за їх злодіяння? ЧИ МАЄ ПРАВО КОМУНІСТИЧНА ПАРТІЯ БУТИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ?
Володимир _ 10.01.2010 21:43  Лінк
Шановний Президенте, чи згідні Ви з твердженням, що на зміну Голодомору, як варварського інструменту політичного упокорення нації, комунізації майна і землі через фізичне винищення голодом її активної частини, прийшов "більш цивілізований" інструмент її упокорення: насильна підміна суспільного устрою, коли українцям нав’язали історично і ментально непритаманну їм систему соціального (передусім – пенсійного) забезпечення, комунізації шляхом вилучення «в общак» 1/3 результатів активного трудового життя засновників родин без гарантій повернення цих коштів правонаступникам з процентами, чим родинний принцип життя українського суспільства було підмінено общинним? Саме в цьому полягає політична причина проблем розвитку українського суспільства, і тому Ви як політик повинні виступити ініціатором такої реформи пенсійної системи, яка полягатиме передусім у зміні джерел фінансування її солідарної частини: прив’язки нарахування внесків не до заробітної плати, а до виторгу від будь-яких продажів.
Вадим _ 29.12.2009 12:49  Лінк
Шановний президент.
З 1991 Майно України перейшло у приватну власність іноземних банків і компаній. А в цей час середня зарплатня українця нижче прожиткового мінімума, що призвело до того, що населення України зменшилось на сім мільонів. Тисячі людей вмерло за цей час від холоду, голоду і відсутності медичної допомоги.

Чі будете Ви як президент ініціювати розслідування штучного геноциду українського народу 1992 - 2009 років?
Хто на Вашу думку стоїть за організацією геноциду 1992 -2009 років? - Клани в середені України? Які саме? Іноземні держави - які держави?
Чі вважаєте Ви за потрібне прийняти закон про кримінальну відповідальність за заперечення геноциду українського народу 1992 - 2009 років?
muslim09 _ 24.12.2009 16:29  Лінк
Скажіть ,будь ласка,чи є у Вас на меті створення більшості в парламенті ,щодо затвердження законопроекту про знищення пам*ятників злочинцям,які організували Голодомор?До яких пір Київ,міста,села України будуть *прикрашати* ганебні пам*ятки злочинних дій КПРС?
Була пропозиція в Чорнобильський зоні створити місто-меморіал ,куди будуть звезені всі леніни,пєтровські, жданови та інші фігуранти.А утримувати це місто-меморіал треба за рахунок КПУ,ПСПУ та інщих українофобських організацій?Як Вам таке?
Hanna _ 16.12.2009 18:50  Лінк
Чи будете ініціювати кримінальну відповідальність за заперечення голодомору, зумисне розповсюдження псевдоданих про голодомор ? Оскільки депутати проголосували за те, що заперечувати Голодомор - протиправно. Але кримінальної відповідальності за це насправді не встановили. Згодна із братами Капрановими, що в Ізраїлі якби журналіст написав Шарона голокостить, то цього журналіста стерли б з лиця країни.. А у нас журналісти ( хоча це не журналісти) пишуть таке...
kalina _ 16.12.2009 14:25  Лінк
Яке буде ваше ставлення до Голодомору на державному рівні чи буде продовжено нинішню політику?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми