Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Зовнішня політика
Яна _ 25.02.2010 07:43  Лінк
Шановний президенте, чи не здається вам, що зовнішня політика нашої країни скоро стане схожою на байку "Лебідь, щука й рак"? Ющенко більш-менш спокійно та чітко прагнув до Європи, а Ви-за проросійську політику.Так чи не здається Вам, що це розхитає і без того погане становище України у світі?
Олексій _ 24.02.2010 11:42  Лінк
Пане Президенте! Ви, як очільник найбільшої в Єропі країні, вбачаєте колосальну перспективу зовнішньополітичного курсу України, спрямованого на країни Азії, зокрема країни ПІвденної, Південно-Східної Азії та країн Далекого Сходу, навідміну від сліпого, понурого слідування Росії та Заходу? Обгрунтуйте свою відповідь, дякую!
Геннадій _ 10.02.2010 21:37  Лінк
Шановний пане новообраний президенте чи буде наша держава України вести свій незалежний курс в зовнішній політиці, а не як вассал інших держав? На мою думку потрідно зробити так щоб всі рівнялись на Україну ане не ми на інших.
andrzej _ 10.02.2010 19:07  Лінк
jak pan prezydent da sobie rady na spotkaniach międzynarodowych, skoro nawet nie wielka promowa sprawia panu duży problem.dziwne, kiedy prezydent Ukrainy wypowiada się w języku sąsiedniego państwa
Мханна Маан _ 08.02.2010 21:02  Лінк
что будет с иностранными студантами ??
Ігор _ 08.02.2010 13:49  Лінк
Назвіть три причини залежності України від Росії.
Олександр _ 06.02.2010 22:00  Лінк
Чи буде виведений Російський чорноморський флот до 2017 року?
Софія _ 02.02.2010 08:47  Лінк
Чи можуть інтереси України та Росії як держав не співпадати? Наведіть будь ласка 1-2 приклади такого неспівпадіння з вашої точки зору у зовнішньо-політичній, економічній чи іншій сфері, та окресліть ваш конкретний план дій як Президента України в кожному з цих випадків.
Ірина _ 27.01.2010 15:13  Лінк
Пане президент, чому за роки незалежності Україна втратила лідерські позиції в вилові риби та криля у Південному океані ? Хто в нас займається розвитком та підтримкою політики України в Антарктичних водах? Якщо цей регіон ще вважається економічно та політично привабливим для країни, то чому Україна постійно заборговує членські внески в АНТКОМ-Комітет з розподілу рибних квот в Антарктиці.? Це ж просто соромно, коли перед 29 делегаціями розвинутих країн із року в рік наші представники червоніють та виправдовуються! Нас вже збираються позбавити права в вирішувані питань управління у зоні Південного океану, ну й розподілу квот на вилов, звичайно. А незабаром взагалі попросять вийти з цього регіону, бо наш політичний імідж сильно страждає від такого недбайливого ставлення держави до своїх дій та міжнародних забов язань. Так, на фоні сьогоденнихх негараздів розмова про якусь антарктичну рибну здобич здається недоречною, але тоді навіщо туди було взагалі лізти?
Анна _ 26.01.2010 23:18  Лінк
пане президент, коли буде введена заборона на ввезення з-за кордону неякісних товарів (харчових та побутових), особливо тих, які Україна може виготовляти сама? наприклад, одяг, взуття, дитячі товари (в тому числі і дитяче харчування) і т.п.
Ірина Микитюк _ 26.01.2010 15:09  Лінк
Незабаром, можливо вже й цього року, Україну позбавлять права впливати на рішення по розподілу рибних ресурсів Південного океану за постійну несплату членських внесків у Комітет Конвенції з охорони морських живих ресурсів Антарктики . Через це можуть й взагалі попросити вийти зі складу Комітету, бо є черга багатших країн, які бажають ловити рибу в антарктичних водах та розподіляти квоти на вилов. Кому і чому вигідно лишати Україну економічних світових переваг та заплямувати імідж нашої країни перед світовою спільнотою ? Коли та яким чином Україна заплатить минулорічні заборгованості та налагодить регулярність виплат?
Оксана Кастанда _ 25.01.2010 15:25  Лінк
м,,. якби хотілось з меншими проблемами виїзджати за кордон,
і щоб держава була для людей,,,а не люди для держави.
може досить вже всією країною бухати,,палити що на кожному кроці,,і обходити шмарклі на дорозі??
вибирати тих, кому допомогти,, а маєте право?*
так рвались до свободи..нате. і що??..це свобода? робити те що заманеться,як, будь де,,і скільки завгодно?? лідер взагалі існує?,,хто веде країну?ні ні..я саме про всю країну кажу,,
питання освіти,,вчимось на щось,,а працюємо взааалі не на те, що вчились. або "вчились".
Людям легко избавляться от Бога,а потом удивляться,почему мир превращается в ад. Люди верят тому, что говорят газеты, и сомневаются в том, что говорит Библия. Все хотят попасть на небеса,при этом, не веря,не думая,не говоря и не делая ничего из того,о чем говорит Библия. Кто-то говорит "Я верю в Бога", но сам следует за сатаной, тоже, между прочим, "верящего" в Бога.Нас больше заботит, что думают о нас другие люди, чем-то, что думает о нас Бог.
**вибачте за рос.мову
Игорь _ 24.01.2010 13:29  Лінк
Как я понимаю, на сегодня, президент определяет внешнюю политику государства! Байки о том, что президент будет поднимать соцстандарты и экономику, это мягко говоря не по адресу, а точнее брехня. Эти вопросы, как минимум в компетенции будущего премьер-министра, а он будет избираться всем парламентом.
Вопрос к Вам ПРЕЗИДЕНТЫ! Как будет строиться Ваша внешняя политика? Какие конкретно действия, Вы будете предпринимать по интеграции в Европу (обои об этом заявляли!).
Как всем понятно, Россия не очень хочет отпускать Украину в свободное плавание!
Так как будем идти? Шаг к Европе, два к России? Или как-то по другому? Только КОНКРЕТНО!
Киевлянин _ 19.01.2010 12:20  Лінк
Когда наконец Украина восстановит братские отношения с Россией?
мимопроходил _ 18.01.2010 00:20  Лінк
не знаю кто станет новым президентом,но не кажется ли ему, что повороты во внешней политике испортят имидж страны в не зависимости от того куда она будет повернута...
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми