Ви можете підтримати запитання, що були поставлені раніше, проголосувавши за них.
Тема: Економіка
Андрій _ 04.03.2010 20:07  Лінк
Шановний пане президенте!! Скажіть будь ласка коли припинеться свавілля та знущання банків над позичальниками???? Коли припинеться свавілля та знущання банків над вкладниками ???? Коли Держава навчиться ПОВАЖАТИ своїх громадян - платників податків!!!!
Галина _ 04.03.2010 10:22  Лінк
Вас интересует, что происходит в регионах? Вы интересуетесть есть ли в регионах вода, тепло, электричество? Ходит ли городской транспорт?
Галина _ 04.03.2010 10:20  Лінк
Янукович стал президентом и в Гвардейском районе Макеевки стали отключать воду днем. Воду отключают также в г. Енакиево родном вашем городе. Вас вообще интересуе, что происходит в регионах, в частности в таких городах как Енакиево, Макеевка, Старобешево?Вас интересует есть ли в регионах вода, тепло, электричество? Ходит ли городской транспорт?
ТОлько пожалуйста не нужно все списывать на мера и водоканал. Если они плохо работают, то у иеня второй вопрос. А кому они отчитываются о своей работе? Кто их контролирует? СБУ? ПАРЛАМЕНТ? ВЫ? КТО? ПОЧЕМУ У НАС В СТРАНЕ ТАКОЙ БАРДАК.
Володимир _ 04.03.2010 02:43  Лінк
Мене звуть Володимир Горячев, я хотів би щоб ви відповіли на моє запитання, суть така:
До кризи я працював в компанії-лідері в своїй галузі, але мене звільнили (хоча з директором ми ще не раз зустрілися в суді) і тепер я вимушений щодня ходити по заводу з контейнером і збирати до нього всі браковані деталі, які бачу. Приходячи додому я хочу відпочити, але не можу, тому що мене чекають голодні діти - грошей ледь вистачає на те щоб прогодувати сім'ю. У січні 2008 року сталося жахливе - мого батька раптово збив фургон. Якби не дорога операція, заради якої над довелося продати квартиру - він став би безногий. Тепер ми змушені жити у батьків дружини в однокімнатній квартирі. Хіба для цього я закінчував кращий технічний вуз Києва?
Скільки ще у нас в країні буде коїтися такий жах с рівнем життя та державною медициною? Чому всі гроші йдуть в гаманець депутатів та їх жадібних дітей? Чи буде це неподобство тривати при вашій владі?
Дайте відповідь, я вже два роки чекаю на таку конференцію.
Геннадий _ 02.03.2010 16:31  Лінк
Уважаемы Виктор Федорович, скажите пожалуйста, почему так насточиво нам рассказывают про повышение социальных стандартов, хотя всем понятно, что это чисто воды популизм. Любое повышение зарплат и пенсий тут же съедает инфляция. На нынешнем этапе развития (или упадка) экономики всем (и вам в том числе) нужно потуже затянуть пояса. Не повышать общий уровень пенси, а ограничить их сверху на уровне 5-7 минимальных пенсий. Ведь не секрет, что высокопоставленые чиновники получают десятки тысяч гривень, а у высших чинов милиции и вообще пенсия доходит до 100 тысяч. И почему депутаты исправно получают зарплату, ничего при этом не делая и вообще не посещая раду?
Інший _ 02.03.2010 15:30  Лінк
Чому продовжують зростати ціни на найнеобхідніше (продукти харчування, засоби гігієни і т.д.)? Хіба є підстави для їх подальшого росту?
Чому б не направити їх у зворотньому напрямі? Примусово. І впровадити відповідальність, аж до кримінальної, за невиправдане завищення цін.
Вкладник банку Надра _ 02.03.2010 11:43  Лінк
Шановний Віктор Федорович! Чи входить до Ваших планів наведденя ладу у банківському секторі, а саме, припинення кричущих порушень прав громадян України тимчасовою адміністрацією банку "НАдра" при повному попустительстві з боку керівництва НБУ. Чи можете Ви як президент України спокійно реагувати на цинічне, повсякденне, неприкрите грабування громадян України, яким державою гарантовано право на особисту власність?
Кожний день гр.Жуковська, що є тимчасовим адміністраторам банку грабує та обманює людей і кінця її діяльності не видно, тому що керівництво НБУ продовжило термін її повноважень ще на рік. Очевидно керівництво НБУ влаштовує розкрадання банком "Надра" майже 10 мільярдів гривень!
Чи влаштовує Вас як президента таке керівництво НБУ та така "робота" адміністратора одного з найбільших банків України? Та що Ви плануєте з цим робити?
Скобля Олександр _ 28.02.2010 10:03  Лінк
Шановний пане Президент! В усьому цивілізованому світі основу формування бюджету за рахунок податків складають надходження від податку з доходів фізичних осіб, а не юридичних осіб. На сьогодні заможні люди в Україні, в т.ч. нардепи в першу чергу, ухиляються від сплати таких податків. Протягом довгих років парламент не може прийняти закон про податок з нерухомості. Коли буде прийнято цей закон? Чому не можна перебачити сплату усіма податку з нерухомості, якщо площа такої нерухомості перевищує 150-200 кв.м. на 1 особу?! Чи це не один із самих дієвих способів наповнити держбюджет?!
ХХХ _ 26.02.2010 12:11  Лінк
Вікторе Федоровичу, чи припинять під час вашого керівництва державою "кошмарити" малий бізнес ? Скільки і які державні установи матимуть право перевіряти підприємців-фізичних осіб ?
Павло _ 18.02.2010 12:02  Лінк
Пане Президенте!

Чи готові Ви звітувати перед Вашим виборцями стосовно державних закупівель та й взагалі по використанню річних бюджетів?
Андрій _ 13.02.2010 00:51  Лінк
Однією з головних проблем сучасної української економіки є її надзвичайно висока енергоємність і при цьому критична залежність від імпорту нафти і газу. Яких конкретних заходів Ви збираєтеся вживати для того, щоб стимулювати інвестиції в енергоощадні технологїі в економіці? Як Ви збираєтеся реагувати на проблеми енергозалежності держави?
Ніна _ 12.02.2010 19:35  Лінк
Существующая система налогообложения и отчетности предпринимателей на так называемой "упрощенной системе" слишком громоздкая. Предприниматель с одним-пятью наемными работниками сдает множество отчетов в различные Фонды за взносы в эти Фонды. При этом не имея финансовой возможности нанять бухгалтера на 1/4 ставки или воспользоваться услугами соответствующих фирм. Почему бы не сделать систему действительно упрощенной, включив все эти суммы взносов и платежей в стоимость патента (фиксированного или единого налога) и поставить размер фиксированного налога в зависимость от минимальной заработной платы в Украине? Освободятся тысячи человеко-часов, ныне уходящих на администрирование этих взносов и отчетов. Распределением интегрированной массы взносов по инстанциям должно заниматься Казначейство, куда можно трудоустроить часть сокращенных сотрудников Фондов. Предприниматели-упрощенцы избавятся от громоздкой отчетности, что освободит для продуктивной работы миллионы человеко-часов в год.
Роман _ 12.02.2010 10:28  Лінк
Пане Президент!
Напевне Ваше першочергове завдання- це підняття економіки і скорочення контролюючо-адміністративного апарату: податкових органів, різних фондів, КРУ, інспекторів різних відомств, міліції і так дальше. Де в державі візьмуться гроші, коли "один з сошкою, а семеро з ложкою" і ці семеро не тільки не дають працювати, а ще й вимагають з того одного неможливе.

Потрібно терміново змінювати податкове законодавство, бо підняти економіку з такими податками це нереально.

Інше питання скорочення штату державних службовців-дармоїдів і демагогів- починаючи з Міністерств і відомств, та закінчуючи державними адміністраціями в областях та районах
Далі стоїть питання скорочення числа депутатів- починаючи з "НАРОДНИХ" і закінчуючи областями та районами -користі людям від них мало і чим менше їх буде, тим скоріше вони між собою домовляться, а не будуть лобіювати свої бізнесові інтереси- легче буде казні, а значить краще людям
Бажаю успіху!
Петро _ 11.02.2010 21:51  Лінк
Добрий день.
Україна для народу,чи народ для влади?
Дякую.
RUSLAN _ 11.02.2010 02:01  Лінк
Шановний Пане Президент !
Прийміть мої поздоровлення з нагоди обрання Вас Президентом України.
Вам ,як Президенту прийдеться зробити багато реформ практично у всіх сверах:Економічних,політичних,бюракратичних,судових......... системах.
Це можливо зробити принаймі за 2-3 роки,щоб люди відчули результат.
Не потрібно зменшувати податки,потрібно лише дати волю бізнесу,мілімальна бюрокрація при веденні і регестрації бізнесу.З податками люди самі собі порадять.
Корупція повинна каратися найсуворіше.Чому в західному світі вищий добробут,тому що там менше корупції і бюрокрації ведення бізнесу.Не потрібно людям помагати,їм не траба просто мішати.Україна має освідчених,працьовитих людей,які при лібералізаії бізнесу гори знесуть.
Я це стверджую тому,що прожив на заході понад 20 років.
Чи Ви Пане Президент готові стати сучасним ТАРАСОМ БУЛЬБОЮ?
Чи є у Вас люди ,які заради держави готові пожертвувати всім,для яких держава і її інтереси понад усе?
Нехай ВАМ БОГ ДОПОМОЖЕ !
Olga _ 10.02.2010 23:51  Лінк
Що ви зробите для того, аби Україна стала енергонезалежною?
N'Dryu _ 09.02.2010 21:15  Лінк
Шановний пане Президент!
Назвіть чітку дату, коли і де буде опубліковано ваш план роботи на ці посаді на найблтжчі 5 років, щодо розвитку України як суверенної держави, і як ви збираєтесь звітувати по ньому?
Дякую за відповідь.
Максим Валентинович _ 09.02.2010 20:56  Лінк
Пане Президенте, що Ви плануєте зробити, щоб стимулювати не бізнес, а саме громадян сплачувати податки, а не отримувати зарплати в конвертах?
1004
запитання вже поставлено
60407
голосів зараховано

НОВИНИ
Теми